hlasování

Hlasování na OEF web stránce!!!


Hlasování na naší stránce je pouze a jen pomocný nástroj podle kterého se můžete orientovat. Nechceme ze "ZAHRÁT SI NA OEF" udělat nějakou soutěž, na to jsou tady jiné festivaly. My věříme ve spolupráci a ne v nějaké soutěžení. Více hlasů samozřejmě může přitáhnout větší pozornost ke kapele, ale nezaručuje to automatickou účast na OEF.


Nechceme to svazovat nějakými přemrštěnými pravidly a ověřováním hlasů a podobně. Je nám jedno, jestli kliká i vaše babička nebo někdo vede kampaň za hlasy na FB, webu, Twitteru nebo kdekoliv jinde. Je to jedno. Je to přece o respektu k vám fanouškům i ostatním kapelám. Jsme OEF! Jsme jen UG festival. Ne jackpot v loterii! Ti, kdo nás znají, tak dobře vědí, že od samého začátku festivalu podporujeme mladé a začínající kapely. A zahrát si u nás může opravdu každý! Takže to, kolik kdo má hlasů, není vůbec důležité! I ten, kdo má hlasů jen pár může nakonec být pro OEF pódium zajímavý.


Samozřejmě každý rok máme na festivalu jen omezený počet míst, takže se nemůže dostat na každou kapelu, ale stále si myslíme, že díky tomuhle portálu budete mít možnost si poslechnout a poznat spoustu nové muziky. Cítíme, že to naše scéna opravdu potřebuje, jak novou krev a energii nových kapel, tak i podporu fanoušků. A i kdyby to nakonec nevyšlo, pořád je to pro nás dobrá možnost si poslechnout spoustu nám neznámé hudby. Věřte, že není jednoduché vybrat každý rok pouze 69 kapel, určitě by si jich na OEF zasloužilo hrát mnohem více. Každopádně vás můžeme ubezpečit, že tuhle naši aplikaci pečlivě sledujeme a určitě se budeme snažit dát nejlepším kapelám šanci si na OEF zahrát!!!


Díky za vaší podporu!!!

řadit podle názvu řadit podle hlasů nejnovější