Čurby - film

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!


Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!
Toto je DYI dokument, který vznikl s velkým zanícením a láskou k OEF festivalu a undergroundové scéně obecně. Abychom mohli dělat projekty jako je tento i v budoucnu, potřebujeme diváky a fans, kteří nás budou podporovat. Do tohoto projektu jsme investovali mnoho času. Byly to dlouhé noci a krátká odpoledne po návratu z běžné práce. Avšak stálo to za každičkou kapku potu a stres, jen aby si ostatní užili tento film a nahlédli do šíleného světa grindcore a Obscene Extreme.Toto je vaše šance, jak nás podpořit pro budoucí projekty. Všem zúčastněným, kterými byli Barney Greenway, Matt Harvey, Arif Rot, Smattro Ansjovis a všichni ostatní umělci, pan Čurby osobně a nejlepší fans na světě, děkujeme za tento nádherný zážitek.

ČURBY -  The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME FILM je nyní k dispozici zdarma na Youtube!!! 
PODPOŘ NÁS: 

Pokud chcete Wheelmust production podpořit, aby mohli vznikat další podobné projekty, můžete poslat příspěvek přes PAYPAL: slimkling@hotmail.com ⬇️

IBAN: SE6380000821496936051405
BIC (8): SWEDSESS
BIC (11): SWEDSESSXXX
CLEARING NR: 8214-9
ACCOUNT NUMBER: 693 605 140-5

DVD - http://bit.ly/Curby-FilmnaDVD

Wheelmust Production: 

Navštiv Wheelmust na Facebooku: www.facebook.com/WHEELMUST

Navštiv Skogsbranth na Facebooku: www.facebook.com/skogsbranth
DVD - Čurby - The 20 Anniversary of OEF

Koupit

Tričko - OEF 2019 - Čurby - Black

Koupit