Novinky

KAKOFONICKÝ SOUNDTRACK K APOKALYPSE!!!

VOLE!!! Může být nějaké české slovo více známé? A toto jemné oslovení, si vybrala jako název kapely špinavá čtveřice šílenců, studujících všelijaké formy umění. Ovšem muzika VOLE není jen nějaký čajíček ale kurevsky špinavý punk/hardcore, který zní jak lomoz a tep továrny!!! 

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 300 dní!!!

300 dní do OEF... Všichni se za to modlíme!!!

Bendi potřebuje naši pomoc!!!

Náš australský Obscene Extreme domov potřebuje naši pomoc! Pěkné a útulné místo, kde jsme prožili úžasné chvíle, potřebuje nějaké peníze na nájem a provoz, takže prosím zvažte podporu této kampaně pro Bendigo!!!

OBSCENE EXTREME MERCH 2021 - DOTISK!!!

Spousta z vás se ptá, jestli bude nějaký dotisk merche z OEF 2021, tak hlásíme, že bude!!! Pokud jste na OEF nestihli ulovit nějaký fajnový kousek z OEF merche, budete mít další možnost.

OEF YouTube - začínáme přidávat klipy z OEF 2021!!!

Pomalu začínáme přidávat koncerty z tohoto alternativního roku!!! Velice nás mrzí, že jsme se nemohli sejít v plné palbě, ale pokud máte chuť a náladu tak zkuste naladit Obscene Extreme TV na youtube a dejte si porci mladých a dravých cápků z Prahy!!! Začínáme s FAÜST!!!

BEN LE MILLIONNAIRE SUPPORT!!!

„Ahoj Obscénní rodino, jsem Tonio z Francie, hrál jsem v DHIBAC, CHIENS, BLOCKHEADS... Žádám vás o pomoc pro svého dobrého přítele, který se dostal v Číně do potíží. Tento kamarád je milionář Ben, ale rozhodně není milionářem a samozřejmě ani jeho rodina...

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK 13. - 17. 7. 2022!!!

OBSCENE EXTREME 2022 máme naplánovaný, všechny kapely nám potvrdily účast a my věříme, že se příští rok konečně sejdeme, tak jak jsme zvyklí se všemi šílenci z celého světa!!! Zapište si do kalendáře datum 13. - 17. 7. 2022 a počítejte i se středečním FESTIVALEM DIVNÝCH RIFFŮ, zakončit to s námi můžete na nedělní aftershow party!!!

ZTRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2021 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás, pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: contact@obsceneextreme.cz!!!

DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM, KAPELÁM I CREW!!!

Letošní legendární ročník je za námi. Zní to neuvěřitelně, i dnes po více než týdnu, ale na OEF odehrálo všech 50 kapel. V této krajně nejisté době jsme nevěřili, že se nám opravdu podaří přivézt všechny kapely a maximálně si Obscene Extreme užít!!!

SPOUŠTÍME REFUNDACE PENĚZ Z VAŠICH CASHLESS NÁRAMKŮ!!!

Chcete vrátit peníze, které vám zbyly na vašem náramku? O jejich vrácení můžete zažádat přes refundační formulář. Pokud chcete, tak můžete zůstatkem na vašem náramku podpořit Obscene Extreme festival nebo Lékaře bez hranic.

REFUNDACE PENĚZ Z CASHLESS ČIPŮ SPUSTÍME VE ČTVRTEK!!!

Stále jsme v Trutnově a uklízíme, ale refundace už připravujeme a ve čtvrtek zveřejníme odkaz, kde budete mít možnost nechat si zůstatek vrátit. 

Lístek na neděli!!!

Lístek na dnešek si můžete koupit za 1000 Kč/40 euro.


ANTIGENNÍ TESTY ZE SLIN BUDOU PŘÍMO NA BOJIŠTI!!!

Od pátku (kolem 11 hodin) bude možnost nechat se otestovat antigenním testem ze slin přímo na Bojišti. Testovací stanoviště najdete vedle backstage brány.

UŽ DNES V 18:00 ZAČÍNÁME S PRODEJEM VSTUPENEK!!!

Pokud nechcete čekat ve frontě, můžete si vstupenku nebo náramek vyzvednout už dnes od 18:00-20:00.

OBSCENE EXTREME + SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit další kolo naší charitativní akce. Letos jsme se spojili s legendárními SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH!!!

HURÁÁÁ, nový Obscene Extreme merchandise pro rok 2021!!!

Rádi bychom vám nákup usnadnili, a tak jsme vytvořili nákupní seznam, který si můžete dopředu vyplnit a poté ho už jen předat crew v Grind marketu. 

OEF 2021 – AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU DO ČESKÉ REPUBLIKY!!!

Těšíme se na vás a dopředu děkujeme za pochopení a pomoct se všemi nařízeními. Pořádat festival v této době je nesmírně složité a věříme že tohle chápete. My nechceme a nebudeme nikoho buzerovat, ale rádi bychom apelovali na váš zdravý úsudek! Buďme prostě zodpovědní!!!

Návštěva u Lékařů bez hranic!!!

Minulý týden nás čekala milá povinnost předat naše/vaše peníze v pražské pobočce Lékařů bez hranic! Po roční pauze jsme si rozhodně měli co říct!!! Parádní odpoledne!

KINDER GRINDER – DĚTI NA OEF!!!

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připravený program. Sehnali jsme několik dobrovolníků, a tak i dětský koutek nakonec na OEF bude. Vaše děti na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou!

OEF MERCH 2021 - Still breathing!!!

Still Breathing - Stále dýcháme, o tom žádná!!!