Novinky

ZTRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2021 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás, pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: contact@obsceneextreme.cz!!!

DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM, KAPELÁM I CREW!!!

Letošní legendární ročník je za námi. Zní to neuvěřitelně, i dnes po více než týdnu, ale na OEF odehrálo všech 50 kapel. V této krajně nejisté době jsme nevěřili, že se nám opravdu podaří přivézt všechny kapely a maximálně si Obscene Extreme užít!!!

SPOUŠTÍME REFUNDACE PENĚZ Z VAŠICH CASHLESS NÁRAMKŮ!!!

Chcete vrátit peníze, které vám zbyly na vašem náramku? O jejich vrácení můžete zažádat přes refundační formulář. Pokud chcete, tak můžete zůstatkem na vašem náramku podpořit Obscene Extreme festival nebo Lékaře bez hranic.

REFUNDACE PENĚZ Z CASHLESS ČIPŮ SPUSTÍME VE ČTVRTEK!!!

Stále jsme v Trutnově a uklízíme, ale refundace už připravujeme a ve čtvrtek zveřejníme odkaz, kde budete mít možnost nechat si zůstatek vrátit. 

Lístek na neděli!!!

Lístek na dnešek si můžete koupit za 1000 Kč/40 euro.


ANTIGENNÍ TESTY ZE SLIN BUDOU PŘÍMO NA BOJIŠTI!!!

Od pátku (kolem 11 hodin) bude možnost nechat se otestovat antigenním testem ze slin přímo na Bojišti. Testovací stanoviště najdete vedle backstage brány.

UŽ DNES V 18:00 ZAČÍNÁME S PRODEJEM VSTUPENEK!!!

Pokud nechcete čekat ve frontě, můžete si vstupenku nebo náramek vyzvednout už dnes od 18:00-20:00.

OBSCENE EXTREME + SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

Jsme moc rádi, že vám můžeme představit další kolo naší charitativní akce. Letos jsme se spojili s legendárními SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH!!!

HURÁÁÁ, nový Obscene Extreme merchandise pro rok 2021!!!

Rádi bychom vám nákup usnadnili, a tak jsme vytvořili nákupní seznam, který si můžete dopředu vyplnit a poté ho už jen předat crew v Grind marketu. 

OEF 2021 – AKTUÁLNÍ PODMÍNKY VSTUPU DO ČESKÉ REPUBLIKY!!!

Těšíme se na vás a dopředu děkujeme za pochopení a pomoct se všemi nařízeními. Pořádat festival v této době je nesmírně složité a věříme že tohle chápete. My nechceme a nebudeme nikoho buzerovat, ale rádi bychom apelovali na váš zdravý úsudek! Buďme prostě zodpovědní!!!

Návštěva u Lékařů bez hranic!!!

Minulý týden nás čekala milá povinnost předat naše/vaše peníze v pražské pobočce Lékařů bez hranic! Po roční pauze jsme si rozhodně měli co říct!!! Parádní odpoledne!

KINDER GRINDER – DĚTI NA OEF!!!

I děcka mají na OEF své místo – dvě týpíčka, kde bude pro děti připravený program. Sehnali jsme několik dobrovolníků, a tak i dětský koutek nakonec na OEF bude. Vaše děti na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou!

OEF MERCH 2021 - Still breathing!!!

Still Breathing - Stále dýcháme, o tom žádná!!!

NEBUĎ PRASE!!!

Čtyři jednoduché zásady, jak můžete svému festivalu pomoci!!!

TÝDEN DO OEF - ANO - DEN D, HODINA H A SEKUNDA S SE BLÍŽÍ!!! POSLEDNÍ DŮLEŽITÉ INFO JE TADY!!!

Předprodej skončil, ale lístky si můžete koupit i na místě!!! Cena vstupenky na místě je 1400 Kč za všechny 3 dny nejen hudebního šílenství Obscene Extreme festivalu. 

OEF MERCH 2021 - Obscene Extreme kelímky!!!

Velmi limitovaná edice pouhých 666 kusů!!!

OBSCENE EXTREME 2021 - AFTERSHOW!!!

Pondělí 19. 7. 2021, start = 19.00, end = 23.00

Pivo na Obscene Extreme 2021!!!

Jelikož OEF byl vždy o představení nových kapel, originální hudby a strhujících vystoupení, chceme vám na OEF přinést i trochu tohoto pivního ráje. Zachováme nabídku skvělé rodiny piv ze skupiny Pilsner Urquell a obohatíme ji o nabídku řemeslného pivovaru Proud.

OEF MERCH 2021 - The Ultimate Festival!!!

The Ultimate Festival - Conan? Wrestlingový bůžek The Ultimate Warrior? Na každý pád OEF je ultimátní festival a každý to musí vědět! WE ARE OEF!

Čurby a Obscene Extreme ve slovenském rozhlase!!!

Dnes od 22.00 do půlnoci!!!