• SLUP

SLUP Czech Republic

SLUP - Toilet balls, to ass to pussy

Info


Další potvrzenou kapelou je SLUP! Za pozornost rozhodně stojí! Nové
 songy a album ,,Perverze Trinity" vám představí právě na letošním OEF.
 Tenhle Guttural gore grind pro sado-maso fans GUT nebo CBT je ta správná
 volba! Perverzní songy a bublající vokál, který ochromí Vaše sluchovody, rozhodně stojí za poslech!!!Přijď podpořit tuhle bandu z Brna a přesvědč se sám. Na živo se s tím
 nemazlí a rozhejbou vaše boky pěkně do rytmu! Bude latex perverze party!!!

Bio

SLUP vznikl v roce 2009. Už od počátku se kapela neubírala politickým ani sociálním směrem, šlo jen o hovna, krev a zábavu, prostě hobby. Někteří se ptají, co to ten SLUP znamená. Jednoduchá odpověď: je to jen citoslovce. Jako když slupneš pivo. A jak říká bubeník Jony, jeho příští kapela se bude jmenovat třeba SMRK.


S úctou ke všem členům, kteří SLUPkama prošli, zmiňme ty nejpodstatnější: jednoznačně Mira (ex-High Purity), jehož hrdelní projev byl prostě top guttural, navždy v osobní rovině v síni slávy. A Mařa (Spineless Fuckers, ex-Mincing Fury…) posunul kapelu v roce 2014 pod hlavičku Bizarre Leprous.

Daří se hrát koncerty v Čechách, Rakousku, Slovensku a Německu po boku kapel Serrabulho, Nuclear Monstrosity, Taxidermist, Cytotoxin, Deranged, Oxidised Razor, 2 Minuta Dreka, Vile Disgust, Disgorged Foetus, Chordotomy, Baest, Desecrate The Faith, Sadistic Butchering, Squash Bowels, Vulvathrone, Crystalepsy, Implore, Katalepsy…

V současnosti ve třech personách: Jony – bicí, SickM (ex-Kandar) – basa & shifter, Grcman (Shitsystem) – kytara & vokály, vydávají třetí full album „Perverse Trinity“ u Bizarre Leprous, v duchu starého gore. Další milník je účast na OEF 2021, to už se bavíme o splněném snu.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2021 Perverse Trinity CD
2017 Brno Means A Party CD
2017 Studio Session
2016 Kurvývar
2014 Dramatorgie CD
2013 Spinal Cord Ejaculation / SLUP / Gonorrea - Dirty Rythms To Delicate Pussys (3-Way Split CDr) CD
2012 Mimo mísu CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.