Novinky

Jediný zástupce saudskoarabské grind scény je zpět! CREATIVE WASTE!!!

Tak schválně, kdo z Vás si pamatuje jedinou saudskoarabskou kapelu, která kdy vystoupila na Obscene Extreme Festivalu? ………. Už? Rok 2012? Nic? CREATIVE WASTE jsou zpátky!

Ahoj, všichni fanatici a podivíni. To jsem já! Selfie The Clown!!!

Vracím se na Obscene Extreme, abych si s Vámi všemi pohrál! Budeme řvát, smát se, řezat, krvácet a propichovat si cestu touhle podívanou a zkoumat hranice mezi příčetností a šílenstvím. Na nadcházející ročník jsem si připravil nějaké nové, speciální chuťovky, které jsou inspirovány duchem tohoto festivalu, ale také stará, oblíbená čísla. Jen se zeptejte sami sebe, co se bude dít, jestliže Selfie náhodou najde kufr s nářadím? Ten, který schováváte na bezpečném místě, daleko od dětí a klaunů.

POSLEDNÍ ŠANCE SEHNAT CHARITATIVNÍ TRIČKA Z OEF 2016!!!

Máme tu pro vás posledních 35 kusů charitativních triček OEF + INSECT WARFARE. Víc už jich nebude. 

KANADŠTÍ ROCK'N'ROLLOVÍ NABÍJEČI NA OEF!!! HARD CHARGER!!!

Jako už tradičně v posledních letech na OEF, nemůže i letos chybět zástupce špinavého, tvrdého rock'n'rollu. Kanadská trojice nazvaná HARD CHARGER, hrající energický, tvrdý a opravdu špinavý rock'n'roll s příměsí punku a metalu, nám ho na prkna co znamenají svět, na podium OEF přivezou ve vrchovaté míře.

TASMÁNSKÁ GRIND DEMOLICE!!! NOWYOUREFUCKED!!!

Jen opravdoví šílenci budou znát toto tasmánsko-australské demoliční kvarteto NowyourefuckeD. Ovšem co pánové předvádějí, je neuvěřitelně živelný grind core v nejlepší tradici australských smeček jako Warsore a dalších. Založeni v roce 2008 a za sebou už mají evropské a indonéské tour, taky několik dem a singlů.

SYSTEMATIC DEATH: zuřivá legenda japonského hardcoru!!!

Vzteklý, nadupaný, šílený hardcore z japonského Yokohama City!! Jestli jste si mysleli, že jsme všechny naše náboje vystříleli tím, že jsme na pódium OEF přitáhli japonské legendy jako S.O.B. a DEATH SIDE, tak jsme potěšeni, že Vám zase můžeme zlomit vaz další legendární, rychlostí posedlou partou ze Země vycházejícího slunce: SYSTEMATIC DEATH! 

Parádní blackened crust/thrash od NUCLEAR DEVASTATION!!!

Tak tohle bude naživo lahůdka pro znalce. Holandská kapela NUCLEAR DEVASTATION totiž vcelku zajímavě mixuje hrubej primitivní black metal s crust/d-beatem a těžkotonážní sludge/stoner pasáže. Blackened crust/thrash. 

Disco ve znamení porna, nebo porno ve znamení disca? Na tuto otázku vám odpoví ANAL GRIND !!!

Dámy a pánové, vážení přátelé, nachystejte si taneční úbory, protože tito beloruští milovníci ,,zadních dvířek" chystají roztančit vše živé i neživé.

TOTÁLNÍ PUNKOVÝ CHAOS NA BOJIŠTI!!! TOTAL CHAOS!!!

Pro všechny šílence punku a hardcore, tady máme žhavou novinku. Hrdě hlásíme, že na OEF 2017 vystoupí kapela, co třímá vlajku amerického punk/hardcore už od roku 1989 a to kalifornští TOTAL CHAOS. Výjimečná kapela, co od svého zvuku a stylu neuhnula od svého prvního dema „Punk Invasion“, velmi známá svým intenzivním koncertováním po boku velkých stylových hvězd, The Exploited, Sham 69, nebo Conflict. 

Izraelský power violence/sludge v podání MOOM na OEF 2017!

!!

Obscene Extreme Festival pro vás již nějaký ten pátek objevuje mladé a nadějné smečky. I tahle kapela není vyjímkou. Parádní rozjetý power violence/sludge z Izraele, který se pojmenoval MOOM. Na kontě mají dva singly a evropské turné, které proběhlo vloni v létě. 

GOD’S AMERICA mají power violence/grind v malíčku!!!

Power violence žije a né že ne! Tahle kapela řádně zamíchala kartama na pv/grind scéně svým albem „Merge With The Infinite Now“, které vyšlo v loňském roce u Deep Six / Regurgitated Semen Records. Krátké minutové výsypy plné zasekávaček a změn tempa. Sludge pasáže střídající se s několika sekundovými grind pasážemi.

Švédská grind/hardcore bruska THE ARSON PROJECT po 10 letech na OEF!!!

Švédská (Malmö) grind core bruska THE ARSON PROJECT, která se neštítí ani jiných stylů jako je hardcore nebo punk, se po dlouhých deseti letech opět představí na scéně Obscene Extreme Festivalu. Co se od té doby u téhle smečky změnilo? Shrnout by se to dalo do jedné jednoduché věty – v podstatě nic převratného se neudálo, ale důležitější by mohlo být, co se chystá!

MASKOVANÍ DÉMONI AMERICKÉHO CROSSOVERU!!! GHOUL!!!

Máme pro vás opravdovou pecku!!! Americké maskované kvarteto GHOUL, presentující crossover mezi thrash a death metalem s neuvěřitelnou dávkou hudební kvality. Pánové Digestor, Fermentor, Cremator a Dissector opravdu umí a my jsme po shlédnutí jejich několika naprosto šílených a energických vystoupení v USA neváhali a přivezli je na letošní OEF. GHOUL od svého počátku v roce 2001 stihli vydat pět velkých desek, které byly celosvětově velmi dobře přijaté. 

SYMFONIE NECRO GORE MASAKRU!!! DEATHTOPIA!!!

Muzika v nejlepší tradici Gore Metalu, silně ovlivněná klasiky žánru jako jsou Exhumed nebo Carcass. Ano, toto jsou DEATHTOPIA, kapela s mezinárodní osádkou, založena v roce 2010 v japonské Ósace, kytaristou a zpěvákem Muneem. Ve tříčlenné sestavě kapela nahrála dvě velké desky a odehrála několik tour po Asii a Evropě.

PIONÝŘI GRINDCORE ZE ŠPANĚLSKA!!! EL KASO URKIJO!!!

Ve Španělsku byli jedněmi z prvních, vlastně první, kteří vydali grindcoreovou nahrávku na LP. Pamětníci určitě vědí, že jde o drtiče EL KASO URKIJO. Založeni v roce 1987 ještě jako EL KASO a hned rok následující přejmenovaní na konečný název EL KASO URKIJO, podle vražd markýze a markýzy Urkijo ve Španělsku.

MEXICKO-AMERICKÉ PROHNILÉ KOMANDO!!! ROTTENNESS!!!

Intenzivní, nekompromisní death/ grind. To nám přiveze už podruhé mexicko-americká smečka ROTTENNESS. Velmi aktivní kapela s kořeny v mexickém Cancúnu vznikla už v roce 1994, kde ji založil undergroundový šílenec Jajleel. 

Metalem a sludgem nasáklej hardcore v podání AGE OF WOE!!!

Tahle kapela vlétla na metalovou, potažmo hardcorovou scénu, jako zářící kometa. Jejich debutní album s názvem „Inhumaforn“ bylo jednou z nejlepších desek v roce 2013. Bývalí i současní členové různých crust, metal, hardcore spolků ze Švédska nemůžou produkovat špatnou muziku. Věta hodně omletá, ale na 100% pravdivá.

KRÁLOVNA THRASHOVÉHO PEKLA!!! HEADLINER OEF SPEED MANIA FESTU 2017!!!

Věříme, že tady není třeba dlouhého představování. Headliner středečního OEF SPEED MANIA FESTU 2017 je tady. S královnou thrash metalu, Sabinou Classen, ve svém středu. Ano němečtí thrasheři HOLY MOSES!!! 

Děkujeme za neutuchající podporu v roce 2016 a užijte si NAPLNO rok 2017!!!

Uvidíme se přesně za 186 dní 17 hodin 56 minut a 15 sekund!!! OEF crew

INFEST – základní kámen hardcore historie!!!

O tomhle sní celé generace hardcoristů a předpokládám i všichni vyznavači ostatních stylů, kterým tohle jméno něco říká. INFEST na Obscene Extreme Festivalu 2017! Pionýři a zakladatelé stylu „powerviolence“. Stylu, který inspiroval stovky ne-li tisíce dalších kapel, které po celé dvě dekády ničí hudební hranice.