Novinky

Mexico, grande tequilla a gore grind!!! URTIKARIA ANAL se vrací Na Bojiště, již po třetí a opět s plnou chutí roztančit vše živé i neživé!!!

Tihle mexičtí sympaťáci jsou v Evropě jako doma. A také u nás Na Bojišti. Začalo to v roce 2009, kde jejich diskotéka pohltila celé osazenstvo, pokračovalo to v roce 2015 a další jejich taneční zastávka bude právě následující ročník. 

Gore, prasečinky a jedinečný brutal death pro skutečná monstra!!! GORGASM!!!

Vlhne vaše rozkládající se sousedka a chybí jí už déle trochu něhy? Co takhle si k ní odskočit "na skleničku"? GORGASM jsou velkolepí a jejich perverzní balady roztahují stehna všem (nejen těm nehybným) slečnám.

CASHLESS SYSTÉM NFCtron - NOVINKA PRO OBSCENE EXTREME 2019!!!

Na Obscene Extreme 2019 pro Vás připravujeme pár novinek… A tohle je jedna z nich!!! Díky novému platebnímu systému odpadnou dlouhé fronty na nákup žetonů. Vše bude jednodušší, rychlejší a bez poplatků.

Charitativní aukce: Speciální vesta podepsaná od Barneyho z Napalm Death!!!

Ahoj! Dneska tady pro Vás máme jednu velice speciální věc... Barney z NAPALM DEATH nám v létě na našem výročním festivalu podepsal tuhle parádní vestu Lékařů bez Hranic. 

NOISEM jako tajný tip na černého koně pro rok 2019!!!

Tohle bude černý kůň příštího Obscene Extreme Festivalu v roce 2019! Lokace: Baltimore, Maryland. 

VLAJKA THRASH CROSSOVERU DRŽENA KUREVSKY VYSOKO!!! FINAL FLAG!!!

Každý ví, že na Obscene Extreme festivalu se stávají všelijaké příběhy, ale tento opravdu stojí za povšimnutí!!! Tato česko-americká sebranka, která si říká FINAL FLAG, vznikla právě na našem fesťáku a to v roce 2014!!! 

Brazilská crust/grind samba v podání CRUEL FACE!!!

Kdo by neznal brazilské veterány Rot? Ale znáte také bokovky jednotlivých členů? Ne? Tak vězte, že jednou z nich je nabroušená crust/grind palba jménem CRUEL FACE. Projekt, který vznikl již v roce 1996, aby se po nahrání a vydání několika skvostných releasů v roce 2000 rozpadl a v roce 2012 znovu ohlásil comeback.

OBSCENE EXTREME 2019 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

Řezničina na Bojišti – CANNIBAL CORPSE!!!

Před třiceti lety se zrodila největší death metalová legenda. Vznikla v roce 1988 ve městě Buffalo, státu New York, pod názvem CANNIBAL CORPSE a šokovala svět hrůzostrašnými texty a obaly svých alb v kombinaci s úchvatným muzikantským řemeslem. 

VIDEOHRY, ANIMÁCI A THRASH CROSSOVER!!! SPAZZTIC BLURR!!!

Psal se rok 1986, kdy na vrcholu byl „Top Gun“ a vyšla řádka stěžejních metalových desek!!! Ve stejném roce se sešla banda kámošů, aby všem natrhli zadek a takto vznikla naprostá hudební šílenost nazvaná SPAZZTIC BLURR!!! 

GLOBÁLNÍ PUNKOVÝ ARMAGEDDON ZE ZEMĚ TULIPÁNŮ!!! FLEAS AND LICE!!!

Jedno heslo říká: „Old Punks Never Die“ a tady musíme říct, že to platí beze zbytku!!! Na středeční OEF Punk as Fuck fest přijede další známá veličina punkcrustové subkultury, holandští FLEAS AND LICE!!! 

Brazilská grindcore legenda ROT na OEF 2019!!!

Tahle kapela si bez diskuze zaslouží status kultovní či legendární! Nemálo z vás tuhle smečku určitě zná a nemálo z vás na téhle kapele poznávalo a objevovalo styl zvaný grindcore. Brazilští veteráni, ROT! 

PRVNÍ VLNA VSTUPENEK NA OEF 2019 JE VYPRODÁNA!!! DĚKUJEME VÁM!!!

Právě teď je v prodeji další edice vstupenek za 1800 Kč, kterou budeme prodávat do 31.1.2019.

LITTLE PUPPY PRINCESS vám předvedou prvotřídní grind core jízdu!!!

Jižní Korea grind core vrací úder! LITTLE PUPPY PRINCESS (hodně zlý název pro kapelu!) začali hrát jenom z toho důvodu, že na korejské UG scéně chyběla nějaká hodně rychlá a brutální kapela. A že se jim to povedlo!

ÚTOK THRASHCOROVÉHO ŽRALOKA V MOŘI PIVA!!! WEHRMACHT!!!

„Drink beer be free“, tak s tímto mottem se setkáváme už 30 let díky americké legendě thrashcorového běsu, a není to nikdo menší než WEHRMACHT!!! Myslíme, že tady není velkého představování potřeba, protože všichni maniaci napříč styly určitě mají a znají legendární nahrávky jako „Shaark Attack“ nebo „Biermacht“. 

Veteránské bratrské hardcore/punk duo ACTIVE MINDS na OEF 2019!!!

Veteránská kapela z Anglie, která již více než 30 let působí na DIY hardcore/punk scéně. Kapelu tvoří pouze bratrské duo a i v této, řeklo by se osekané, sestavě dokážou rozpogovat každého, kdo má rád rychlý a úderný hardcore/punk se sociálně-kritickými texty.

Druhý hardcore nálet v podobě DROPDEAD na OEF 2019!!!

Tak a ten, kdo si myslel, že už je neuvidí anebo je prostě nehezky prošvihnul, tak ten se, sakra, spletl! Králové rychlého hardcoru jsou opět tady! DROPDEAD podruhé na Obscene Extreme Festivalu! 

ŠPATNÁ REPUTACE RUMUNSKÝCH POULIČNÍCH PUNK ROCKERŮ!!! SCANDAL!!!

Ohlašujeme další úlovek pro OEF PUNK AS FUCK FEST a to drsné street punkové bojovníky z Rumunska, SCANDAL!!! Kapela nám představuje trošku jinou tvář punku, než na kterou jsme na OEF zvyklí. V jejich muzice najdeme punkové melodie i sing-along popěvky tak typické pro Oi muziku!!! 

ZUŘIVÝ PUNKOVO METALOVÝ VZTEK POD BIČEM DIKTÁTORA!!! MAR DE RABIA!!!

Ano, znovu kapela z latinské Ameriky!!! Nikdy se nenabažíme těch nasraných tónů jejich muziky tak, jak to umí muzikanti z těchto končin!!! Není divu, když borci z venezuelské kapely MAR DE RABIA žijí drtivou většinu svého života pod státní diktaturou, tedy něco, co my tady v Česku ještě velmi dobře pamatujeme. 

Rumunská krvavá jízda pokračuje! Z transylvánských lesů k nám míří goregrindové seskupení CLITGORE!!!

Tihle rumunští vampýři vám vysají veškerou krev z vašich těl a nebudou k tomu používat zuby a nebudou vás kousat do krku.