Novinky

KVASÍCÍ PATOLOGICKÁ GRINDOVÁ BŘEČKA!!! PULMONARY FIBROSIS!!!

Ultra hluboké, vskutku bublající tóny podlazených kytar, zkresleného zpěvu a drtivých bicí, nás přivádí k dalšímu jménu na OEF 2019, a to k francouzským gore grinderům PULMONARY FIBROSIS!! Muzika v nejlepší tradici klasického patologického grindu, podaná s živelnou divokostí tak, jak to k tomuto stylu vždy patřilo!!! 

Norská grind core kometa MAKKMAT na OEF 2019!!!

Mladá norská grind core krev! MAKKMAT vás svým old school grindcorem rozhodně potěší! Hrubost, rychlost a brutalita! Tohle bude debut jako víno.

PUNK AS FUCK final poster!!!

"Určitě se ptáte proč právě punk? No, protože úplně jednoduše bez punku by tady nebyl grindcore, thrash, death, hardcore a možná by tady nebyla spousta dalších věcí!!! Já jsem velice vděčný, že jsem punk na své cestě potkal a mám mezi punkáči spoustu kámošů a taky se sám jako punkáč cítím (alespoň z části).

Špatné zprávy k nám dorazily z USA!!! WEHRMACHT/SPAZZTIC BLUR je zrušeno!!!

Čertužel, celé pečlivě naplánované turné amerických kapel WEHRMACHT a SPAZZTIC BLUR je zrušeno... podle všeho se velice vyhrotila situace kolem kapely WEHRMACHT a zatím to vypadá, že se celá kapela nadobro rozešla... více v emailu od promotéra celého turné Bilose...

Old School is back!!! CRIPPLED FOX!!!

Chceš znovu zažít Suicidal Tendencies, když byli mladí??? Chceš slyšet D.R.I., když byli plní energie??? Chceš zažít M.O.D., když sršeli nadhledem a humorem??? Nemusíš cestovat v čase, stačí si prohlédnout maďarské CRIPPLED FOX!!!

Na zábavě pivo piju, střízlivej to nepřežiju!!! TELEX 2019 na PUNK AS FUCK fest!!!

Novodur, Armavir, Telex. Stručný vývoj historie názvů kultovní tuzemské kapely. Jedné z prvních, která už koncem 80. let produkovala na domácí poměry ostrý hardcore. 

SMRTELNÉ ZLO PŘICHÁZÍ ZE SLOVENSKA!!! ADACTA!!!

Další akt na OEF jsou opravdoví zvěstovatelé zla a utrpení, kteří přicházejí z temných panelů bratislavských ghet, slovenští ADACTA!!! V roce 2000 se sešli kamarádi ze středních škol, znuděni jednoduchým a málo agresivním punk rockem, a tak se vrhli na nástroje, aby dali vzniknout kapele ADACTA!!! 

Tuzemská grind scéna stále žije! INSISTENT!!!

Příjemné nové překvapení v podobě pražské kapely INSISTENT se objevilo na tuzemské grind core scéně. Těžkotonážní brutální grind core řežba ve stylu Nasum, Rotten Sound, Assück nebo Napalm Death.

Noise/grind nakládačka od SUPPRESSION!!!

Tohle bude lahůdka pro milovníky primitivního hluku. Totální noise/grind jízda v podobě vystoupení žánrové legendy SUPPRESSION. Tahle nekompromisní bestie funguje již od roku 1992 a na svém kontě má hromadu splitek s dalšími legendami underground scény jako Despise You, Cripple Bastards nebo Grief.

ANARCHO PUNKOVÁ REBELIE ZE SKOTSKÝCH VÝŠIN!!! OI POLLOI!!!

Předposlední kapelou ohlášenou na středeční OEF Punk as Fuck Fest není nikdo menší než dlouholetí bojovníci za lepší život pro všechny, skvělá punková skvadra, OI POLLOI!!! 

Holandský kult v brutal death metalových sférách na 9? DISAVOWED!!!

DISAVOWED byl zplozen v Amsterdamu v roce 2000, a přestože kluci neprodukují alba jako na běžícím pásu, na deskách zrají jako víno!

Poctivá porce poctivého gore/metalu staré školy míří na prkna trutnovského Bojiště! Z amerického San Francisca k nám přijedou rozdávat infekcí nasáklou infuzi, pánové z CARTILAGE!!!

V duchu a po stopách gore/metalových klasik jako Exhumed, či General Surgery, se dala tahle banda před nějakým časem dohromady, aby mohla rozšiřovat tou nejlepší cestou tento, krví nasáknutý, žánr.

CRUSTOVÝ KOBERCOVÝ NÁLET PIVA MÍSTO BOMB!!! HOW LONG?

Další bandou na prkna OEF 2019 je mezinárodní česko/polská sebranka HOW LONG?!!! Vznikli už v roce 1994 a přivezou nám energický a špinavý crust core a d-beat, který nás naživo donutí k drsnému moshi a stage divingu!!! 

ŘIČÍCÍ HARDCORE/PUNKOVÁ ZBĚSILOST Z JAPONSKA... WARHEAD!!!

WARHEAD, kteří vznikli počátkem devadesátých let v Kjótu v Japonsku, jsou jednou z nejuznávanějších a nejaktivnějších kapel z velmi plodné japonské hardcore/punkové pekelné jámy. 

Útok Burning Spirits hardcoru z Tokya na OEF… FORWARD!!!

Členové legendárních japonských hardcorových uskupení jako Insane Youth, Rustler a především Death Side spojili uprostřed 90. let síly, aby svou útočnou HC/punkovou reinkarnací, zvanou FORWARD, udrželi odkaz Burning Spirits naživu a v plné síle. 

Progresivní vlna od protinožců se valí na náš fest!!! PSYCROPTIC!!!

Rádi sledujete, jak kloužou prsty po hmatnících kytar? Australský PSYCROPTIC vám přináší celou hromadu technických riffovaček nabitých melodikou. Kluci brázdí scénu již 20 let a od samotných počátků nastavili laťku kvality pořádně vysoko, mohli jste je shlédnout i se Zdeňkem z Godless Truth za mikrofonem.

GRINDOVÝ TANEC ŠVÁBŮ (COCKROACH MOSHPIT!), V RYCHLOSTI SAMURAJE!!! VISCERA INFEST!!!

Jako skoro každý rok, i v roce 2019 budeme mít na OEF zástupce šílené japonské scény. Tentokrát naše pozvánka letěla do jihojaponského města Oita, odkud na nás zaútočí tři samurajové, říkající si VISCERA INFEST!!! 

Francouzský grindcorový nálet se vrací! SCD vás zprzní a to s úsměvem na tváři!!!

Poté, co tihle francouzští pánové znásilnili všechny anděly v pekle (jak pravý jejich poslední deska), vracejí se zpět na prkna trutnovského Bojiště, aby to samé provedli nám, za pomoci svého zničujícího grindcore, který zdokonalují už od roku 1996 a kterým vznešeně rozkládají již zetlelá těla pravidelně po celém světě! 

Mexico, grande tequilla a gore grind!!! URTIKARIA ANAL se vrací Na Bojiště, již po třetí a opět s plnou chutí roztančit vše živé i neživé!!!

Tihle mexičtí sympaťáci jsou v Evropě jako doma. A také u nás Na Bojišti. Začalo to v roce 2009, kde jejich diskotéka pohltila celé osazenstvo, pokračovalo to v roce 2015 a další jejich taneční zastávka bude právě následující ročník. 

Gore, prasečinky a jedinečný brutal death pro skutečná monstra!!! GORGASM!!!

Vlhne vaše rozkládající se sousedka a chybí jí už déle trochu něhy? Co takhle si k ní odskočit "na skleničku"? GORGASM jsou velkolepí a jejich perverzní balady roztahují stehna všem (nejen těm nehybným) slečnám.