Novinky

ŠPINAVÝ BRAZILSKÝ HARDCORE KARNEVAL!!! LOBOTOMIA!!!

Ze známého města samby na řece Tiete, Sao Paula, vítáme další legendární sebranku LOBOTOMIA!!! Je to až k neuvěření, ale tito pánové se dali dohromady už v roce 1984!!!

BRUCEXCAMPBELL aka LA grind core finest!!!

Uf. Hrubost. Tahle americká grind core kapela to zřejmě na příštím OEF 2018 řádně rozčísne. A o kom, že je řeč? BRUCEXCAMPBELL. Nabušenej zvuk, grind zběsilost, řádně prasáckej murmur. Pokud znáte kapely jako In-Disgust, P.L.F., nebo třeba Excruciating Terror určitě budete vědět, kam tímhle míříme.

FORENZNÍ METALOVÝ GRIND CORE ZE ZEMĚ TEQUILY!!! THANATOLOGY!!!

Další zástupce latinsko-amerického běsu se jmenuje THANATOLOGY!!! Už podle názvu je zřejmé, že půjde o hrubý nářez s lyrikou ve vodách temných stránek medicíny. 

ŠÍLENÍ ŠVÉDŠTÍ FARMÁŘI ZPĚT NA OEF!!! BIRDFLESH!!!

Už popáté budou tito zběsilí farmáři ze švédského Växjö balit své vidle, lopaty a gumáky a zamíří na jejich, dá se říct, domovskou půdu do Trutnova. OEF maniakům není třeba připomínat, že nejde o nikoho jiného než o kapelu BIRDFLESH!!! 

ZIMA JE SKORO TADY A MY PRO VÁS MÁME NĚKOLIK PARÁDNÍCH KOUSKŮ MIKIN Z OEF 2017!!!

Mohla by se ti hodit i Sons of Grind větrovka!

Další produkt plodné australské power violence scény - POWERXCHUCK!!!

Australské power violence komando, které tuzemské grind podsvětí dost dobře zná. Stopa v podobě debutního sedmipalce na lokálním Psychocontrol Records je pro kapelu i pro naší kotlinu již navěky nesmazatelná. 

DEATH METAL S PŘÍCHUTÍ MORAVSKÉ SLIVOVICE!!! MELANCHOLY PESSIMISM!!!

Z města zaslíbeného death metalu, Uherského Hradiště, nám po letech přijedou nakopat zadky čeští klasici žánru, MELANCHOLY PESSIMISM!!! 

ZBĚSILÝ GRIND CORE S D.I.Y. ETIKOU!!! INHUMATE!!!

Francouzští INHUMATE si kroutí svoji 27. sezónu a jsou další peckou na OEF 2018!!! Tyto chlapíky určitě netřeba představovat. Všem fandům extremní muziky a OEF zvlášť jsou velmi známí. Vždyť na Bojišti nám zahrají už pošesté.

SVÉRAZNÝ PROJEV ZUŘIVÝCH JAPONSKÝCH DAM!!! FLAGITIOUS!!!

Moc rádi Vám představíme kapelu, která bude na prknech evropského OEF už podruhé. Japonská extremní ženská čtveřice s krkolomným názvem FLAGITIOUS IDIOSYNCRASY IN THE DILAPIDATION se vrací na OEF se svojí pekelně brutální show, kterou by uzemnily i pověstnou Godzilu. 

DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 

Dušení vlastní vytrvalostí!!! SUFFOCATION!!!

SUFFOCATION jsou nesmrtelní ve svém stylu! Překopali historii death metalu skrz naskrz a navzdory neustálým personálním změnám, stále drží svou vlajku hrdě v rukách. Jejich vlastní jizvy je zocelují, a když spustí hymny, na kterých jsme budovali své sny, jen úplní magoři začnou řešit blbosti typu, kde je ten a kde onen člen...

Rychlost a zběsilost v podání SELF DECONSTRUCTION!!!

Rychle a zběsile! I tak se dá ve zkratce popsat tahle japonská kapela s názvem SELF DECONSTRUCTION. Jedna z nejaktivnějších grind/power violence kapel japonské scény co se týče koncertování a nahrávek. Zběsilé tempo plné změn a zvratů, přesně jako to umí snad jenom v Japonsku. 

PERVERZNĚ HŘBITOVNÍ DEATH METALOVÝ TANEC!!! DESECRATION!!!

Po pravdě, kolik znáte extremních smeček z Walesu? Moc ne, co? Máme tady jednu z vedoucích kapel waleského podzemí, skvělé a perverzní DESECRATION!!! Death metal s příměsí grindcore ve vysoké kvalitě nám servírují tito pánové.

SLOVENŠTÍ BASTARDI Z KARPAT ÚTOČÍ ČERTOVOU KOVADLINOU!!! ČAD!!!

Někdo je miluje a někdo nenávidí. Ale oni to mají na háku. Přesně o tom je slovenská dlouholetá úderka ČAD!!! Velmi aktivní kapela, která vznikla už v roce 1994, se nám podruhé představí na prknech OEF.

BRAZILSKÝ OČISTNÝ GRIND CORE POHŘEB NA BOJIŠTI!!! EXPURGO!!!

EXPURGO, další banda z neuvěřitelné zásobárny naprosto šílených kapel Brazílie!!! Tito borci přísahají na energický grindcore s prvky staré školy death metalu s tou neuvěřitelnou nasraností, kterou mají jenom spolky z latinské Ameriky. Zrozeni v roce 2003 ve známém Belo Horizonte, zmítané kriminalitou, špínou a bordelem a odtud pravděpodobně vychází jejich špínou kontaminovaný, chorobný sound.

GRUESOME - Reinkarnace zombíckého death metalu!!!

V době plné moderních sraček, není jednoduché založit kapelu, která svou tvorbu směřuje do old schoolu jako poklona modlám, které nás mnohých k muzice přivedly. GRUESOME vznikly jako pocta staré tvorbě DEATH a navozuje husí kůži svým přesvědčivým provedením.

Z OKR DĚR SE DEROU MRTVOLY NA POVRCH!!! DISFIGURED CORPSE!!!

Tady to mohlo všechno začít. Jedna z nejdéle působících grindcoreových kapel na našem území je zpět na OEF!!! DISFIGURED CORPSE byli jedni z prvních kapel hrajících opravdu extremní styl od roku 1991 a stále, i když nepravidelně, funguje. 

ÚCHVATNÍ ŠPANĚLŠTÍ VYZNAVAČI HOROROVÉHO GRINDU!!! GRUESOME STUFF RELISH!!!

Pokud jste fanoušky hororové tématiky gore a zombie, tato kapela pro Vás nebude žádnou neznámou. Španělský kvintet GRUESOME STUFF RELISH, opravdu reinkarnuje nejlepší roky horror grindu, kdy světu vládlo IMPETIGO!!! 

OBSCENE EXTREME 2017 - MERCHANDISE!!!

Pokuď jste si na OEF nestihli koupit naše parádní trička nebo jiný merch, máte další možnost!!!

METH LEPPARD grindcore z daleké Austrálie!!!

Tahle grind core sypanice z Austrálie vznikla v roce 2014 a tvoří ji duo maniaků, kteří dříve působili v kapelách jako Powexchuck a Seminal Embalmment. Za těch pár let existence nahráli a vydali demo a pár split sedmipalců (s Jack, Durian atd.).