FAQ

Často kladené dotazy


Jak si mohu objednat vstupenky na Obscene Extreme festival???

Vstupenky na Obscene Extreme jsou k dostání ZDE a pak také samozřejmě přímo u vstupu do festivalového areálu...


Budu potřebovat i lístek pro zaparkování svého auta???

Festivalové parkoviště je umístěno co nejblíže festivalového areálu Na Bojišti, přímo navazuje na festivalový areál, od vašeho auta či stanu to je jen kousek do areálu a k centru dění, k pódiu!!! Parkoviště stojí 300,- Kč na jedno auto (500 Kč auto nad 3,5 t) a to po celou dobu trvání festivalu...Možná se ptáte, proč za parkoviště vybírat peníze? Samozřejmě proto, že nás pronájem dalšího místa vedle areálu stojí další (nemalé) peníze, plus samozřejmě platíme OEF crew, kteří Vám s parkováním pomohou a budeme rádi, když nám finančně pomůžete. Parkoviště otevřeme společně s kempem ve středu 3.7.2019 v 10.00. Cena za parkování platí po celou dobu trvání festivalu, do neděle 7.7.2019 12.00!!! Není možné parkoviště opakovaně opouštět a přijíždět. Přijedete, ukáže parkovací voucher či zaplatíte parkovné, OEF Crew Vám pomůže najít vhodný flek, zastavíte, zatáhnete ruční brzdu a odjíždíte až po skončení festivalu v neděli. Parkovné za vaše auto můžete zaplatit předem přes Obscene e-shop, systém funguje stejně jako v případě vstupenek, po zaplacení částky dostanete voucher na vaše jméno a při příjezdu se prokážete voucherem a vaším občanským průkazem.


Parkoviště je součástí kempu a samozřejmě můžete parkovat všude kolem areálu, hlavně parkujte mimo silnici a nikomu před vjezdem!!! Nezapomeňte, že být v pohodě s místními je pro nás základní věcí!!!


Mohu zaparkovat své auto v kempu???

Ano, k dispozici bude 1 velký kemp v opravdu těsném sousedství festivalového areálu, vše po ruce a auto budete moci zaparkovat přímo vedle stanu.


Je kemp zdarma nebo v ceně festivalu???

Ano, kemp je samozřejmě zadarmo (tedy přesněji v ceně vstupenky...).


Je možné mít na festivalu psa???

Ne, prosím nechte své zvířecí miláčky doma... na festu je příliš mnoho lidí, hluku atd. a také pro bezpečnost všech maniaků je třeba udělat maximum a proto máme přisný zákaz vpouštět do areálu zvířata!!!