Novinky

HIMALAJSKÝ TANEC HORSKÉ SMRTI!!! UGRAKARMA!!!

Po letošním vystoupení skvělé nepálské kapely Chepang na OEF jsme neváhali a zasekli dráp do této hornaté země a dalším jménem na OEF 2019 jsou skvělí horští death metalisté UGRAKARMA!!! 

Čím dál lepší grind hardcore sype v podání IMPLORE!!!

Tahle německá grind/hardcore rubanice prošla od svého založení v roce 2013 sakra znatelným vývojem. Dalo by se říct, že čím déle fungují a hrají, tím lepší jsou. Zrají jako kvalitní víno.

Američtí praotcové agresivní a rychlé hudby - SIEGE!!!

Opravdu legendární a kultovní kapela, jinak se ani američtí SIEGE nedají nazvat! I přes nepočetnou diskografii čítající debutní kazetu „Drop Dead“, třísongovou účast na neméně kultovní kompilaci „Cleanse The Bacteria“...

Grind závazek v podobě nastupující grind generace TANTALUM!!!

Houston, Texas. Město zasvěcené kvalitní underground produkci. Jedním z důkazů budiž poměrně mladá grind sypanice s názvem TANTALUM, která přesně v době příštího Obscene Extreme Festivalu bude brázdit v dodávce evropské krajiny spolu se svými krajany ze stejného města i těsta, Cryptic Void.

Další hnilobný virus se k nám hrne z centra Mexika, jmenuje se PARACOCCIDIOIDOMICOSISPROCTITISSARCOMUCOSIS a vy už jste teď nakaženi!!!

Mexické kapely neodmyslitelně patří k OEF prakticky od prvopočátku našeho festivalu. 

CRYPTIC VOID s protřelými tvářemi UG scény na OEF 2019!!!

Škatulky, škatulky. Americkou kapelu CRYPTIC VOID si můžete přidat do škatulky s názvem grind/thrash. A navzdory všem škatulkářům musíme konstatovat, že tohle je ultra, mega, rychlej parádní nářez, ze kterýho Vám poteče krev ušima.

MEXICKÁ EXTRÉMNÍ NENÁVIST, BEZ LÍTOSTI A TVRDĚ!!! PODRIDO!!!

Toto je lektvar jen pro ty otrlé!!! Když smícháme hlučný punk s pořádnou dávkou crustu, grindcore a powerviolence, dostaneme toto zabijácké trio z mexické Pachucy, PODRIDO!!! Toto Vás přenese do 80-tých let, kdy byla extrémní muzika v nejspodnějších patrech hudebního undergroundu.

Na Bojiště se vrací indický brutal death metalový orkán zvaný GUTSLIT!!! První likvidace nestačila, ta druhá už bude úplná!!!

Tihle čtyři vražední gentlemani z indické Mumbaie, kteří se u nás ukážou po dlouhých pěti letech, si libují v technickém extrému a v duchu klasik jako Suffocation, Cannibal Corpse, či Dying Fetus.

Jihoamerický crust punk útok v podání SOBRAS DEL DESCONTENTO!!!

Surový crust/punk z Chile, který zanechal na jejich evropském tour v roce 2016 tak silný dojem na českou scénu, že se chystá split LP s tuzemskou hardcore kapelou Conquestio.

Praotcové násilného a agresivního hardcoru NEGATIVE APPROACH!!!

Opravdová legenda světové hardcore scény. O téhle kapele by se dalo jako o jedné z mála napsat a tvrdit, že jde o praotce hlučné a rychlé punkové hudby. Jepičí první existence téhle kapely se datuje do let 1981 až 1984. A i přes tuhle velice krátkou dobu vytvořili zásadní nahrávky světového hardcoru.

PACH HARDCOREOVÉ HLÍNY Z KYSÚC!!! THE PUBLIC!!!

Jedna z mála kapel od našich východních sousedů, která na OEF ještě nikdy nehrála!!! Hardcoreové inferno z Kysúc, THE PUBLIC!!! Nadupaná muzika od skvělých muzikantů, s neméně skvělými texty, na nás útočí už od roku 1995, kdy trojice Ozón, Horák a Giňo dali THE PUBLIC dohromady. 

Multigenerační bezbariérový GRINDING DEATH METAL, který vás dorazí!!! INVIDIOSUS!!!

Tito drtiči z Minnesoty produkují grinding death metal, který má co nabídnout všem věkovým kategoriím a své poslání přenášejí hravým způsobem rovnou do žil.

Bradfordský anarcho punk ANTI-SYSTEM na OEF 2019!!!

Jako každý rok i nastávající ročník Obscene Extreme Festivalu 2019 se neobejde či spíše nesmí obejít bez kvalitní crustové či punkové kapely. A pokud je to navíc legenda žánru, tím více se na ni těšíme. 

Nekonečná zásoba VITAMINU X se bude rozdávat na OEF 2019!!!

Jedna z nejvíce rozjetých hardcore kapel poslední dekády. Není snad festivalu nebo zákoutí světa, kde by se poslouchala rychlá a hlasitá hudba a tahle holandská kapela tam nehrála. Přes malé DIY festivaly a kluby až po velké komerční akce. VITAMIN X mají prostě svoje fans po celém světě a napříč hudebními žánry.

ŠOKUJÍCÍ GRINDCOROVÉ VIOLONCELLO!!! MR MARCAILLE!!!

Sedí na židličce, obklopen hromadou zesilovačů, beden a masakruje nás zvířecím grindcorovým uměním!!! Tuto one man šílenost, pod jménem MR MARCAILLE, budete mít možnost vidět na prknech OEF 2019 i Vy!!! 

Desetileté čekání na MUNICIPAL WASTE končí!!!

Po desetiletém čekání od jejich první prezentace na Obscene Extreme Festivalu zažijí konečně MUNICIPAL WASTE unikátní atmosféru trutnovského areálu Na Bojišti. Jak je to možné? 

POMÁHÁME LÉKAŘŮM BEZ HRANIC!!! NAPALM DEATH + OBSCENE EXTREME CHARITA 2018!!!

VELKÝ DÍK, Vám všem, kteří jste podpořili tuhle akci a koupili si charitativní tričko. Máte srdce na pravém místě!!!

Perverzně death metalové sny z Ankary!!! CENOTAPH!!!

Pod pojmem Turecko si normální smrtelník představí dovolenkový ráj, zatímco pošahancům v momentě napadne krvelačná sekačka CENOTAPH! Batu a jeho družina má na kontě 7 smrtících, zvrácených, brutálních, technických a nevyzpytatelných nosičů, ke kterým se modlí davy BDM nadšenců.