Novinky

OLD SCHOOL DEATH METALOVÉ TORNÁDO VRAŽDÍ DISKOFILY!!! SHAMPOON KILLER!!!

SHAMPOON KILLER!!! Jak všeříkající jméno. Nepřátelé diskofilního trsání, po jejichž koncertě zůstane určitě krev na tanečním parketě.

SONICKÝ ÚTOK GRINDOVÝM JAZZEM S PŘÍCHUTÍ SAXOFONU!!! LE SCRAWL!!!

Už po čtvrté nás přijedou rozsekat němečtí experimentátoři LE SCRAWL!!! Grind coreová nálož s prvky jazzu, ska i jiných rozličných odnoží muziky, to vše podkresleno skvělým saxofonem je to, čím jsou LE SCRAWL po celém světě známí!!! 

KRÁTKÉ, HLUČNÉ, ZBĚSILÉ A NASRANÉ!!! AGATHOCLES!!!

Představujeme Vám headlinera středečního programu BACK TO 1999 OEF PARTY!!! Pokud znáte historii OEF, tak je jasné, že to nemůže být nikdo jiný než legendární belgická mince coreová bruska, AGATHOCLES!!!

GRINDOVÍ ROZPAROVAČI Z BRITÁNIE!!! BASEMENT TORTURE KILLINGS!!!

Vítáme další opravdu brutální sebranku z britských ostrovů, na jejich prvním OEF vystoupení!!! BASEMENT TORTURE KILLINGS!!! Tito propagátoři snuff grindu vznikli v roce 2007 a vydali 3 velká alba a několik split alb společně s kapelami jako Desecration nebo Holocausto Cannibal, přičemž na svých štacích v UK a Evropě ukazují jejich fans, jak prezentovat jejich vražedné songy!!!

MEXICKÁ GORE GRIND PITVA REZAVOU BŘITVOU!!! OXIDISED RAZOR!!!

Představujeme Vám další mexické zástupce gore grindu, kvarteto OXIDISED RAZOR!!! Určitě Vám toto jméno není nijak neznámé, vždyť na OEF prknech se už objevili v roce 2009, kde předvedli brutální gore show. 

POD ŠVÉDSKÝM POVRCHEM TO STÁLE GRINDUJE!!! AXIS OF DESPAIR!!!

Jedna z novějších švédských akvizic, ovšem s ostřílenými muzikanty. AXIS OF DESPAIR!!! Zrovna v těchto dnech si připomínáme úmrtí grindcoreové legendy, kapelníka legendárních Nasum, Mieszka.

Crust core nářez v podání mexických BIO CRISIS!!!

Tohle potěší všechny fans skandinávského crustu. Ačkoliv takhle kapela pochází z Mexika, tak produkuje vysoce oktanový crust core nasáklý právě skandinávskou školou.

Letos již po šesté jsme mohli díky Vám, tentokrát ve spolupráci s NUCLEAR ASSAULT, podpořit nezávislou mezinárodní organizaci LÉKAŘI BEZ HRANIC!!!

Díky tomu, že jste si na festivalu, nebo přes e-shop koupili charitativní tričko, jsme mohli v říjnu v pražské kanceláři předat pěknou částku 124.239 Kč.

Jedna ze zásadních brazilských UG kapel na OEF 2018!!! ARMAGEDOM!!!

Brazilská hardcore legenda, která si, světe div se!, ještě v Trutnově na Obscene Extreme Festivalu nezahrála. Takže to bude nejspíš už jedna z posledních brazilských undergroundových legend, které si tak můžeme s klidným svědomím odškrtnout ze seznamu. A kdo že to je? Samotní ARMAGEDOM!

FINSKÉ KRYSY LEZOU Z DÍRY VEN!!! RATTUS!!!

Dost možná, že toto je nejstarší kapela, která kdy na OEF bude hrát. Finští hardcore punkáči RATTUS totiž za svůj vznik označují rok 1978!!! A dnes jsou bezesporu nejznámější jméno skandinávské hardcore punk scény. 


Tři dámy a jeden pán aka finský raw punk uragán KOVAA RASVAA!!!

Tak tahle smečka zahřeje u srdíčka všechny návštěvníky Obscene Extreme Festivalu, kteří mají rádi žánrovou rozmanitost. Punk z Finska! Co víc si můžeme přát. Tyhle dámy a jeden pán vám předvedou, co znamená finský raw punk naživo. 

NĚCO PĚKNÉHO K NÁM PŘIJEDE Z POLSKÉHO GRIND LABYRINTU!!! SQUASH BOWELS!!!

Další ze speciálních show na výročí 20 let OEF!!! Staří známí, polští kumpáni SQUASH BOWELS, kteří u nás hráli už v roce 1999, se po rozpadu dali pro Obscene Extreme Festival dohromady!!! 

MORBIDNÍ GRIND COREOVÝ TANEC MEZI KUPAMI HNOJE!!! DOBYTČÍ MOR!!!

Otevřenou lednici se zvířaty nabodnutými na háku a tlejicí maso evokuje název následujícího úlovku pro OEF 2018!!! DOBYTČÍ MOR, nebo anglicky MURRAIN, jak chcete!!! 

DEPARTMENT OF CORRECTION žijí grindem!!!

Tak tohle je pravej grind sypec? Pokud máte v okolí někoho, kdo ještě neslyšel nic o stylu grind core (je kolem vás vůbec někdo takový?), tak pustit mu jakoukoliv nahrávku téhle kapely, bude mít okamžitě jasno. A co že to budete pouštět? Francouzský hyperaktivní grind výplach DEPARTMENT OF CORRECTION. 

ŠVÉDSKÁ SYROVÁ PUNKOVÁ JÍZDA V PODÁNÍ HVĚZDNÉ SESTAVY!!! WOLFHOUR!!!!

Co dostanete, když dáte dohromady členy švédských brusek Anti Cimex, Slaktattack a Blisterhead??? Syrovou, punkovou jízdu v d-beat taktu WOLFHOUR!!! Tito pánové se dali dohromady v roce 2013 s vizí hrát syrový punk, tak jak to umí jen Švédi. 

PEKELNÁ SKANDINÁVSKÁ APOKALYPSA S BRAZILSKÝM BĚSNĚNÍM!!! FORÇA MACABRA!!!

Tato kapela jistě srovná bojiště se zemí!!! FORCA MACABRA je dlouholetá finská bruska, která drtí pekelnou rychlostí ve stylu thrash core, s nemalou dávkou punkové divokosti. 

PANCÉŘOVÝ GRIND BLACK SPERMBAND HLÁSÍ SPECIÁLNÍ OEF SHOW!!! ISACAARUM!!!

Nikdo by to asi už nečekal, ale ano, je to tak, ISACAARUM budou na OEF 2018!!!

D-beat/grind v podání AFGRUND!!!

Ne každá kapela si může svoji tvorbu popsat jako d-beat grind. Jednou z nich ale jsou původně švédsko/finští AFGRUND, ke kterým tenhle popis sedne naprosto suverénně.

KAZATELÉ AMORÁLNÍ SLAM DEATH METALOVÉ SODOMIE!!! KRAANIUM!!!

Ze země black metalu, Norska, k nám míří borci, kteří se upsali brutálnímu slam death metalu, KRAANIUM!!! Jsou jedněmi z pionýrů slam death metalového žánru a vznikli v roce 2001.

MISANTROPICKÁ OSLAVA 30 LET NÁSILNÉHO EXTRÉMU!!! CRIPPLE BASTARDS!!!

Nejen OEF slaví, ale i tato kapela, která je s festivalem svázána od počátku, slaví taky a to neuvěřitelných 30 let existence na extremní scéně!!! Kdo jiný by to mohl být než italští mafiáni CRIPPLE BASTARDS!!!