Festival od A do Z

AUTEM

Pokud si chcete svou trasu vyhledat sami tak adresa festivalového areálu je:


Festivalový areál Na Bojišti
Královedvorská ulice
541 01 Trutnov
Česká republika


V Trutnově narazíte na naše vlastní OEF směrovky, které budou umístěny na všech důležitých odbočkách!!! Každopádně festivalový areál se nachází na cestě, která vede na Hradec Králové!!! Z Hradce Králové přijedete do Trutnova a po pravé straně máte areál, všechny ostatní směry stačí následovat ukazovatele Hradec Králové a k Bojišti přijedete z druhé strany. 


AUTOBUSEM

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do TRUTNOVA - www.idos.cz


BE READY

Ano, buďte připraveni, den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!


Co sebou?


Je jasné, že na festu strávíte 3-4 dny takže prosím buďte připraveni na vše. Zatím je předpověď počasí pozitivní takže to vypadá že by mělo být slunečno, polojasno a občasné přeháňky, na kolik se předpověď setká s realitou se dovíme až na miste, takže pokud můžeme poradit určitě se vyplatí vzít si vybavení pro obě varianty jak slunečno tak i děštivo. Radíme vzít si mince (hodí se třeba na autobus z nádrau do areálu), občanku, průkaz pojistěnce (hlavně skokani!!!), hygienické potřeby, pláštěnku (skvělý vynález!!!), toaleťák, sluneční brýle, opalovací krém, stan, spacák. Šperky, drahé foťáky, kamery atd. radíme nechat doma.


A jedete na Obscene Extreme takže se určitě bude hodit i pěkná maska!!!


CD

Samozřejmě jako každý rok dostanete ke každé vstupence festivalové CD zdarma jako naše velké díky!!!


DĚTI na OEF - nová generace grinderů a proč ne?

I děcka mají na OEF své místo – Grind Školka, dvě týpíčka, kde je pro děti připravena bohatá zábava. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou!


Pokud budete chtít s čímkoli pomoci (ubytování, jakékoli info), poradit tak kontaktujte curby@obscene.cz!!!


Dětský koutek je zdarma a o děti se postarají 4 fajnový lidičky.   


Otevírací doba: 
Čtvrtek 13.00 – 20.00 
Pátek 11.00 – 20.00 
Sobota  11.00 – 20.00 V koutku bude připravený program v podobě:

Soutěže: slalom s vajíčkem, ochutnávka lektvarů, běh v sedmimílových botách, bourání plechovek, skákání v pytlích, přetahování lanem...Každý den vyhodnotíme 3 nejlepší Obscěňáky, kteří budou odměněni.   

Výtvarné činnosti: nalepování tetování, výroba masek, výroba šperků, výroba čepic, výlep vlastnoručně vyrobených plakátů po areálu, malování na obličej...   

Sportovní vyžití: míčové hry, fotbal, lítací talíř, badminton...

Návštěva koncertů oblíbených kapel a možnost skočit si z podia.

Za horka vodní bitva. V případě deštivého počasí pak společenské hry, gumákový a pláštěnkový výlet po areálu. Z tohoto důvodu vezměte pro své děti gumáky, pláštěnky a náhradní oblečení, které se může pomalovat, umazat nebo namočit.   

Pokud chcete přivést/poslat pro děcka nějaký sponzorský dárek budeme jen rádi…


Vezměte své ratolesti s sebou ať si také užijí festivalový nášup!!! Děti do 14 let samozřejmě neplatí vstup!


DVD

OBSCENE EXTREME 2006 2x DVD – stále k dostání parádní kolekce z roku 2006!!! Omrkni e-card !!!

OBSCENE EXTREME 2005 2x DVD – stále k dostání tahle mega kolekce z roku 2005!!! Mrkni na E-card !!!


FACEBOOK 


FESTIVAL AREA

Osvědčený festivalový areál Na Bojišti v Trutnově, který všichni znáte a milujete!!! Relaxační grindcore atmosféru můžeme jako každý rok garantovat!!!


FLY HIGH TRIBE 

Suspension show od Pražského body mods studia INKDIVIDUAL!!! Pokud si přejete být ještě krásnější určitě běžte sem – www.inkdividual.cz


GPS

Pro milovníky GPS a věčně ztracené a bloudící - tady jsou nějaké polohy:


Hlavní brána:

Festivalový areál Na Bojišti

Královedvorská ulice 90

541 01 Trutnov

Česká republika

GPS: Loc: 50°33'10.546"N, 15°54'20.602"E


Vjezd pro kapely:

a zásobování je na bráně číslo 2, o 50 metrů dál směrem z města.

GPS: Loc: +50° 33' 7.20", +15° 54' 22.77"


Vjezd na parkoviště:

je asi o 300 metrů dál na stejné straně silnice, jako je Bojiště. Najedete na polní cestu a dáte se doleva, kde už potkáte OEF crew.

GPS pro vjezd na parkoviště (za auto 300 Kč na všechny festivalové dny): Loc: +50° 32' 56.64", +15° 54' 33.94"


GRIND market - jeden z největších na našem území!!!

Pokud scháníte cokoli z grind/crust/power violence/HC/death/thrash/punk/gore undegroundu tak se určitě zastavte v jednom z nějvětších marketů na našem území!!!


Samozřejmě i tento rok připravujeme masivní GRIND MARKET a ten vypukne již ve středu v 10.00!!! Pokud máte zájem mít na Obscene Extreme prodejní stánek prosím kontaktujte nás na curby@obscene.cz pro bližší informace a rezervaci místa.


Pokud máte dobrý nápad jak doplnit náš festival o mimohudební aktivity, případně máte zájem na OEF představit svoji neziskovou organizaci, napište nám!!!


HOTELY, PENSIONY, UBYTOVNY

Aktualni info najdete najdete tady = klikni!


INSTAGRAM 


KAPELY

Jako každý rok, OEF je mezinárodní párty!!! Extrémní hudba a její fanoušci z celého světa se sejdou v Trutnově!!! 


KEMP

V blízkosti festivalového areálu bude k dispozici kemp, kde budete moci stanovat vedle svého auta!!!


MASKY

Masky jsou naprosto nedílnou součástí Obscene Extreme festivalu a určitě nás všechny masky baví!!! Omrkněte elitní masky, který si různí šílenci přivezli na některý z minulých ročníků a zkuste vymyslet nějakou svou „image“ pro další ročník, který je tady co nevidět...


PARKOVIŠTĚ

Festivalové parkoviště je umístěno co nejblíže festivalového areálu Na Bojišti, přímo navazuje na festivalový areál, od vašeho auta či stanu to je jen kousek do areálu a k centru dění, k pódiu!!! Parkoviště stojí 300,- Kč na jedno auto (500 Kč auto nad 3,5 t) a to po celou dobu trvání festivalu... Možná se ptáte, proč za parkoviště vybírat peníze? Samozřejmě proto, že nás pronájem dalšího místa vedle areálu stojí další (nemalé) peníze, plus samozřejmě platíme OEF crew, kteří Vám s parkováním pomohou a budeme rádi, když nám finančně pomůžete. Parkoviště otevřeme společně s kempem ve středu 3.7.2019 v 10.00. Cena za parkování platí po celou dobu trvání festivalu, do neděle 7.7.2019 12.00!!! Není možné parkoviště opakovaně opouštět a přijíždět. Přijedete, ukáže parkovací voucher či zaplatíte parkovné, OEF Crew Vám pomůže najít vhodný flek, zastavíte, zatáhnete ruční brzdu a odjíždíte až po skončení festivalu v neděli. Parkovné za vaše auto můžete zaplatit předem přes Obscene e-shop, systém funguje stejně jako v případě vstupenek, po zaplacení částky dostanete voucher na vaše jméno a při příjezdu se prokážete voucherem a vaším občanským průkazem.


Parkoviště je součástí kempu a samozřejmě můžete parkovat všude kolem areálu, hlavně parkujte mimo silnici a nikomu před vjezdem!!! Nezapomeňte, že být v pohodě s místními je pro nás základní věcí!!!


PIVO

V České republice bylo na konci roku 2018 celkem 44 velkých průmyslových pivovarů a více než 450 mikropivovarů. To znamená, že na počet obyvatel připadá jeden pivovar na každých 20 tisíc lidí, zatímco v sousedním Německu připadá jeden pivovar pouze na každých 50 tisíc lidí. A co více – v průměru se v ČR otevře jeden nový mikropivovar každý týden. Takže do doby než začne letošní OEF budeme mít v Česku v provozu kolem 530 pivovarů. A to je pro milovníky piva doslova ráj!

Jelikož OEF byl vždy o představení nových kapel, originální hudby a strhujících vystoupení, chceme vám na OEF přinést trochu tohoto pivního ráje. Zachováme nabídku skvělé rodiny piv ze skupiny Pilsner Urquell a obohatíme ji o výběr špičkových českých mikropivovarů.

25 druhů lahodných piv od pivovarů Clock, Mordýř, Trautenberk, Létající Čestmír a Pilsner Urquell! Očekávejte Obscene Extreme pivo!!!

Neočekávejte nic menšího než pivní revoluci na letošním ročníku OEF!!!


POČASÍPOMOC s propagací

Pomozte nám s promotion festivalu a šiřte plakát, banner, e-card a info vašim grind přátelům!!! Stahuj tady: www.obsceneextreme.cz/cs/promopage


PROGRAM

Středa 13.00 - ?? Čtvrtek 14.00 - 02.00, Pátek 10.00 - 03.00, Sobota 10.00 - 03.00


SECURITY

Oranžová trička– security/crew, jsou tu pro Vás a vaši bezpečnost. Dbejte prosím jejich pokynů!!!


SPRCHY

Sprchy máme přímo v areálu.


STAGE DIVING 

Přímo zbožnujeme, když se královsky bavíte!!! Ale je nutno stanovit jasná pravidla. Pro skákání je vyhrazen první jeden metr pódia. Nesnažte se na pódiu zdržovat déle než 5 vteřin či se pohybovat za odposlechy a mezi členy hrající kapely!!! Tento rok budou na pódiu pomáhat kapelám borci z INGROWING, ISACAARUM nebo MALIGNANT TUMOUR, tak se prosím podle toho chovejte, nezapomeňte, že i tyhle lidi pro vás na festu hrají a přesně vědí kam už prostě nemůžete zajít!!!


TIPY NA VÝLETY V OKOLÍ TRUTNOVA

Každý rok nabízíme i pár tipů na výlety v okolí místa konání... kromě tutové klasiky jako je třeba Kostnice. Omrkněte tyhle stránky a přírodní krásy...Trutnov je brána do našich nejznámějších hor do Krkonoš, takže pokud plánujete dovolenou tady jsou nějaké tipy a přidáváme i pár fotek...


Zkuste i tyto weby:

www.kudyznudy.cz

www.czech.cz/cz/turistika

Adršpach: Bizarní skalní útvary Adršpašsko-teplických skal jsou přitažlivým cílem turistických výletů severovýchodních Čech. 

www.adrspach.cz


Relax park: je sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod 

Sněžkou ho nemůžete přehlédnout. 

www.relaxpark.cz


Nejčastějším výchozím místem výletu na Sněžku je malebné horské městečko Pec pod Sněžkou (750 m n.m.). Lanová dráha Pec pod Sněžkou - Sněžka je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro váš výlet z Pece pod Sněžkou. Lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy.
Státní zámek Kuks:

www.kuks.cz
Další užitečné webstránky:

Hory - Krkonoše
Trutnov.cz - památky a zajímavosti v okolí
Krkonoše - Wikipedia


TWITTER 


UMÝVÁRNA

Samozřejmě s umývarnou počítáme i tento rok.


YOUTUBE

OEF profil na youtube s řadou pohyblivých obrázků: www.youtube.com/ObsceneExtremeFest


VEGANSKÉ + VEGETARIÁNSKÉ OBČERSTVENÍ

Férově říkáme, že pokud bude existovat OEF tak bude na tomto festivalu pouze a jen veganské a vegetariánské občerstvení!!! Tak je tomu od roku prvního ročníku a bude to tak i dál... Stále se ptáte proč? Sám jsem léta vegan a tento životní styl je pro mě natolik zásadní, že prostě nemohu ani na festivalu, který pořádám podporovat krvavý byznys...zvířata vám poděkovat nemohou, já mohu a také to dělám: díky všem, kteří se alespoň na tento víkend stanou vegany, vegetariány a zkusí naše pochoutky během tohoto víkendu a možná, že vám to dá i něco víc do vašeho osobního života...


VIDEOPROJEKCE

Jako lahůdku jsme pro vás opět připravili videoprojekci, kde budete moci sledovat dění na pódiu a poběží tu i infoservis!!! Půjde o velkou LED obrazovku na jedné straně pódia, takže pojedeme celý den!!!


VIP KEMP 


VLAK

Klikněte prosím na tuto stránku, kde získáte kompletní a zcela aktuální informace o vlakovém či autobusovém spojení z místa vašeho odjezdu do Trutnova - www.idos.cz


ZA BOJIŠTĚ ČIŠTĚJŠÍ!!!

Opět zvýšíme počet odpadních košů a věříme, že společně uděláme festivalový areál ještě čistejším a příjemnějším místem pro strávení víkendu. Výkup kelímků od piva je již několik let samozřejmostí, tento rok plánujeme třídění papíru a plastů a řešíme vratné kelímky na pivo a ostatní nápoje!!!


ZAKÁZANÉ

Žádáme Vás o laskavost nepřinášet do areálu festivalu cokoliv, co může být nebezpečné. Jedná se především o sklenice, láhve, plechovky a jakékoliv jiné sklo, nebezpečné věci, výbušniny, chemikálie, jakékoliv zbraně a zvířata!!!