Novinky

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. 

BACK TO 1999 OEF PARTY!!!

Středa 18.7.2018

OEF bude na kusy!!!

Oslava 20 let OEF se speciálním promítáním dokumentárního filmu o Nasum ”Blasting shit to bits – The Final Show”.

VLAJKA GLOBÁLNÍHO GRINDCORE STÁLE VLAJE!!! ONANIZER!!!

Kdo by byl řekl, že letošní vystoupení téhle grind brusky na OEF bude již čtvrté v pořadí? Rok založení: 1996, tzn. 22 let existence!!! 

LEGENDÁRNÍ MASOVÍ ZABIJÁCI BUDOU VRAŽDIT DEATH METALEM!!! DEFLORACE!!!

Další česká legenda na obzoru!!! Stačí říct jméno Václav Mrázek a většina z Vás určitě ví, že budeme mít co do činění s hudebními masovými vrahy, death metalovou mlátičkou ze severu moravy nazvanou DEFLORACE!!! 

KULT MASAKRU VE JMÉNU GORE!!! EXHUMED!!!

Jediní a jedineční!!! Představujeme Vám dalšího z legendárních headlinerů OEF 2018!!! Už podle nadpisu Vám musí být jasné, že se jedná o americkou krvavou brusku, EXHUMED!!!

ITALSKÝ VÝPLACH MOZKU OLD SCHOOL NOISE/GRINDEM!!! BRAINWASH!!!

Toto není žádný italský spagetti western, ale poctivý a brutální grind/noise core v podání veteránů stylu, BRAINWASH!!! Vznikli už v roce 1992, hlavně jako živá kapela, takže nahrávek mají velmi málo, ale naživo je to skvělá a aktivní kapela. 

OBSCENE EXTREME 2018 WARM UP TOUR VE SPECIÁLNÍM OBSAZENÍ!!! SEE YOU SOON!!!

Jak všichni víme, rok 2018 bude pro OBSCENE EXTREME festival ve znamení 20. výročí a proto jsme se rozhodli uspořádat naše první OEF warm up tour, ve skutečně speciálním obsazení. 

MISTŘI HOSPOD A ČESKÉHO GRINDCORE PŘIPRAVUJÍ DERNIÉRU NA OEF!!!

Jsme nadšeni, že můžeme ohlásit jeden ze speciálních návratů na prkna OEF!!! Originální české grindcorové veterány, TWISTED TRUTH!!! 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2018!!!

Středa 18.7.2018 start 13.00, Čtvrtek 19.7.2018 start 10.00, Pátek 20.7.2018 start 10.00, Sobota 21.7.2018 start 10.00. Více než 80 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční BACK TO 1999 festival + mnohem více!!!

NAPALM DEATH!!! Potřebujete ještě něco dalšího vědět???

"NAPALM DEATH!!! Ano, jediný možný headliner našeho výročního festivalu!!! Kapela, která mě osobně ovlivnila neskutečným způsobem a dodnes jsem nesmírně rád, že se mi do cesty ještě jako nezralému zajíci připletli nesmrtelné desky "Scum" a "From Enslavement..."! 

Genitální (nebo geniální) bolest z Jižní Afriky, je tu VULVODYNIA!!!

VULVODYNIA... noční můra každé ženy.. nebo také jedna z nejnadupanějších brutal death metalových kapel současnosti. Vyberte si, s čím byste chtěli mít tu čest raději. Jestli s tím druhým, nenechte si ujít vystoupení téhle sebranky z Jižní Afriky na letošním OEF!

ŠVÉDŠTÍ HROBAŘI VRACEJÍ DEATH METAL NA POČÁTEK VĚKU!!! GRAVE!!!

Ano, máme radost, že Vám můžeme představit jednu z kapel, která byla u vzniku evropského death metalu!!! Není to nikdo jiný, než švédská, brutálně podlazená úderka, GRAVE!!! 

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 30.6.2018 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

Mrtvoly budou vstávat z hrobů, postarají se o to CORPSESSED!!!

Chorobný death metal, při kterém vstávají mrtví z hrobů. S tím z Finska přijedou na trutnovská prkna uctívači Lovecrafta a okultních věd, CORPSESSED. Nečekejte žádný nablýskaný death metal, uhlazený a plný melodií. 

Jihočeská nekompromisní grind core palba v podání BUT!!!

Jihočeské grind core tornádo BUT (aka БУТ) není na české scéně žádnou neznámou. Kapela, jejíž vznik se datuje k roku 2009 a která původně vznikla se členy ex-Exhale, Den Za Dnem a Ingrowing, byla již od svého počátku považována za černého koně UG scény.

Vraždy, mučení, rozklady mrtvol. Vítejte ve světě UNDERGANG!!!

Prkna OEF znesvětily bandy ze všech koutů světa. Dánsko nevyjímaje, ale s dánštinou budeme mít tu čest skoro každý z nás. Ze severu Evropy se totiž přiřítí skvadra UNDERGANG, která šíří zkázu ve své mateřštině. Nečekejte ovšem žádnou procházku Legolandem, nýbrž ten nejchorobnější old school death metal toho nejhrubšího zrna.

DRUHÁ GENERACE ZLÉHO, JAVOROVÉHO PUNK-METALU!!! GOLERS!!!

Letos již v pořadí druhý zástupce Kanady, zběsilí metaloví punkáči, GOLERS!!! Kapela, která vznikla v roce 1998 po rozpadu Subversion, hraje hrubý sypec, vycházející z rychlé metalové kytary s punkovou a thrashovou divokostí. Ne nadarmo kluci ve své zemi předskakovali kapelám jako Toxic Holocaust, Strapping Young Lad, Kreator, Suicidal Tendencies nebo Poison Idea. 

STAŘÍ PUNKOVÍ KANADŠTÍ ŠVÁBI POPRVÉ NA BOJIŠTI!!! DAYGLO ABORTIONS!!!

Není mnoho kanadských kapel, které na OEF hráli, ale pár se jich už před šíleným publikem představilo. Ovšem nikdy to nebyla taková legenda, která by na scéně byla už od roku 1979!!!