Novinky

TÝDEN DO OEF - ANO - DEN D, HODINA H A SEKUNDA S SE BLÍŽÍ!!! POSLEDNÍ DŮLEŽITÉ INFO!!!

Předprodej skončil, ale festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Cena vstupenky na místě je 2.200,- Kč za všechny 4 dny nejen hudebního šílenství Obscene Extreme festivalu. Pomozte nám a připravte si drobné nebo peníze přesně na vstupenku, prosím. Velmi nám to pomůže a urychlí fronty.

BUĎTE PŘIPRAVENI!!! STÁHNĚTE SI DO SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU ČTEČKU QR KODŮ, KTEROU VYUŽIJETE NA ZJIŠTĚNÍ VAŠICH ÚTRAT NEBO AKTUÁLNÍHO STAVU VAŠÍ DIGITÁLNÍ PENĚŽENKY!!!

Čtečku QR kódů a barcodů najdete v AppStore nebo Google play. Např. QR Reader, Barcode, Barcode scanners atd.

OBSCENE EXTREME 2019 DÍVČÍ - ORACULUM od Martina - Pen n Ink Designs!!!

"Čarodějnice nahlížející do své koule, kde vidí budoucnost lidstva. Jestli je temná nebo světlá, už je ve hvězdách. Inspirací je ale čarodějnice Rhea z Cöosu, postava čtvrté knihy série Temná věž od Stephena Kinga. Tak se obávám, že asi růžová nebude. Původně měla koule svítit růžově, tak jako svítí v knize, ale to vypadalo blbě, takže svítí bíle." 

OBSCENE EXTREME 2019 - TOXIC SURFER od Martina - Pen n Ink Designs!!!

"Tak tenhle motiv je tak trochu roztříštěn mezi více myšlenek. Sebevražedná jízda na hraně smrti. Myslím, že právě tohle skvěle vystihuje šílenství fanoušků na pódiu a pod ním během festivalu. Některé skoky z pódia vypadají opravdu hrozivě, často to vypadá jakoby ti lidé ztratili poslední zbytky své sebezáchovy.

Máte žízeň???

25 druhů lahodných piv od pivovarů Clock, Mordýř, Trautenberk, Čestmír a Pilsner Urquell! Očekávejte Obscene Extreme pivo!!!

VIP KEMP, PARKOVÁNÍ A LOCKERBOXY!!!

Rezervace míst ve VIP KEMPU, PARKOVÁNÍ a LOCKERBOXŮ byli ukončeny, ale stále máme dostatek volných míst i šatních skříněk. Za VIP KEMP, PARKOVIŠTĚ a LOCKERBOXY můžete zaplatit přímo na místě až do naplnění kapacity.

Obscene Extreme na Rádiu BEAT!!! Neděle 23.6. od 23.00 do půlnoci!!!

Jako každý rok, i letos se můžete těšit na OBSCENE EXTREME speciál v rámci vysílání rádia BEAT. Konkrétně půjde o hodinu pořadu HARD and HEAVY kterou moderuje Dejvy a to v neděli 23.6 mezi 3 a 20tou až půlnocí. V repríze pak poběží pořad v úterý 25.6. od třetí ráno. 


BEER REVOLUTION - OEF SPECIAL - grinder od ČESTMÍRA!!!

Summer Ale 11° - "Grinder OEF Special" - super pitelné, svrchně kvašené pivo, které se prostě pije samo. Čekejte do lehka prokvašené tělo a výrazné citrusovo - květinové aroma, o které se stará legenda západu - chmel Cascade, v tandemu s unikátním chmelem Ekuanot a tropickou Citrou na dry hop. 4,5% ABV, 35 IBU.

BEER REVOLUTION - OEF SPECIAL - BLASTER od CLOCKA!!!

Světle zlatá barva, bohatá pěna. Lehčí sladové tělo s dominující vysokou hořkostí a aroma amerických chmelů Comet a Crystal. Chmeleno za studena. Spojení tradičního spodního kvašení s moderními chmely z USA. Vysoce pitelné. 

OBSCENE EXTREME 2019 - TRUTNOV - MĚSTO DRAKA!!!

"Tenhle motiv vyšel z hlavy samotného organizátora festivalu Čurbyho. Město Trutnov je pro Obscene Extreme nedílnou součástí. Bez Trutnova by OEF nikdy nebyl tím, čím je. Takže celý tento motiv je myšlen jako hold městu. A protože se Trutnovu také říká město draka nebo dračí město, tak motiv byl jasný....

CANNIBAL CORPSE + LÉKAŘI BEZ HRANIC = ANO!!!

Další rok Obscene Extreme znamená další rok podpory pro organizaci Lékařů bez hranic. Pokračujeme v podpoře našich velkých oblíbenců!!! Tento rok se nám podařilo pro naši charitativní akci domluvit spolupráci s americkou legendou CANNIBAL CORPSE. Věřte tomu nebo ne, ale tahle spolupráce byla domluvena během 5 minut!!!

FLY HIGH TRIBE SUSPENSION SHOW!!!

I letos se můžete těšit na osvědčenou řeznickou show z masokombinátu Fly High Tribe. Ukážeme si, jak správně vyvěsit maso na hák a jak správně vyčinit kůži a nadělat z ní peněženky a sexy opasky nebo kožená tanga pro vašeho otroka. Tentokrát z výběrového materiálu mrtvých zombie striptérek z čerstvé dodávky ze sklepa pedo strýce Fritze, pro fajnšmejkry s extra tělesnými otvory navíc. Ladně vyvržená střívka, co ocení každá zvrhlá dívka.

OBSCENE EXTREME KALENDÁŘ PRO SMARTPHONY!!!

Stáhněte si kalendář pro smartphony a nenechte si ujít žádnou kapelu.

Jen TŘI TÝDNY do Obscene Extreme 2019!!!

Lístky na místě??? Žádný problém!!! Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. Jednodenní lístek na sobotu budeme prodávat jen na místě u vstupu do festivalového areálu za 1500 Kč. 

Čurby o Obscene Extreme v Headbanger FM!!!

01. Cannibal Corpse – Staring Through The Eyes Of The Dead (live)

02. Repulsion – The Stench Of Burning Death

Obscene Extreme 2019 - Future?!? od Luise Sendóna!!!

"Když mě Čurby požádal, abych napsal pár slov o mém návrhu pro letošní OEF, tak jsem měl pocit, že nevím, jak do toho. Vlastně se mi moc nelíbí mluvit o mé práci. Místo toho raději nechávám kresbu mluvit samu za sebe, aby mohla předávat různé pocity v závislosti na tom, kdo se na ni dívá. Faktem je, že v posledních několika letech jsem se rozhodl práci, kterou dávám na internet, nevysvětlovat – jen, co to je a pro koho...

NOVÉ DESIGNY OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2019!!!

1. Victims of War

2. Future?!?

PŘIPRAVTE SE – BRZY TO VYPUKNE!!! DOPRAVA, TAXI, UBYTOVÁNÍ!!!

DOPRAVA: Jak do trutnova? Pokud si chcete svou trasu vyhledat sami (zkuste třeba www.mappy.com), adresa festivalového areálu je: Festivalový areál Na Bojišti, 541 01 Trutnov, Česká republika

REZERVACE - VIP KEMP, PARKOVÁNÍ, LOCKERBOXY!!!

Rezervujte si své místo ve vip kempu, na parkovišti nebo lockerbox pro vaše osobní věci - www.obsceneextreme.cz/cs/vip-kemp-a-parkovani.

KINDER GRINDER - nová generace grinderů a proč ne?

I děcka mají na OEF své místo – Grind Školka, dvě týpíčka, kde je pro děti připravena bohatá zábava. Na nové kamarády a zážitky, které si z Obscene Extreme odvezou jen tak nezapomenou! Dětský koutek je zdarma a o děti se postarají 4 fajnový lidičky.