Novinky

SPOUŠTÍME NOVÝ E-SHOP S OEF MERCHEM A TISKNEME NA PŘÁNÍ!!!

Nový e-shop je tady, takže pokud ti ve sbírce chybí nějaké motivy z předešlých ročníků, seženeš je na https://store.obsceneextreme.cz. Snažili jsme se, aby pro vás nakupování bylo, co nejjednodušší a taky jsme přidali různé platební metody.  

NAŠE OBLÍBENÁ MEZINÁRODNÍ ZDRAVOTNICKÁ A HUMANITÁRNÍ ORGANIZACE LÉKAŘI BEZ HRANIC SLAVÍ 50 LET!!! GRATULUJEME!!!

Je to neuvěřitelné! Už 50 let poskytují Lékaři bez hranic zdravotnickou a humanitární pomoc lidem zasaženým válkou, přírodními katastrofami, epidemiemi a dalšími katastrofami. 

OBSCENE EXTREME 2022 - FB EVENTS!!!

Přátelé, rozmohl se nám tady takový nešvar - facebook se množí neoficiálními Obscene Extreme událostmi a spousta z vás na nich potvrzuje účast. Chceme vás jen upozornit, že na těchto událostech mohou být informace, které nejsou pravdivé.


FINSKÁ GRINDCOROVÁ SÍLA PLUTONIA JE ZPĚT!!!

Po sedmileté odmlce vítáme zpět na prkna OEF severské drtikoly, FEASTEM!!! Kapela, která je s Obscene spojena více než hodně, vždyť dvě z jejich dlouhohrajících desek vydal domovský Obscene Productions. Supersonický grindcore, který trhá vše živé, je přesně to, co můžeme očekávat a přesně to dostaneme!!!

OEF merchandise 2021!!!

Přidali jsme na e-shop další OEF merch z roku 2021. Najdeš tam trička, mikiny, čepice, nášivky, nákrčník, placky s motivy z tohoto roku! Novinkou je cyklistický dres!

EXTRÉMNÍ DEATH GRINDOVÁ AGRESE!!! DESALMADO!!!

Brazílie. Z této země, zaslíbené fotbalu, sambě a všem možným variacím extrémního rachotu přivítejme další zástupce, DESALMADO!!! Skvělá porce opravdu extrémně nasraného death/grindu, přesně tak jak to umí jen a pouze Jihoameričani. 

OBSCENE EXTREME historie 1999-2021!!!

Máme tu další sčítání kapel, které na OEF odehráli svůj koncert!!! 

KAKOFONICKÝ SOUNDTRACK K APOKALYPSE!!!

VOLE!!! Může být nějaké české slovo více známé? A toto jemné oslovení, si vybrala jako název kapely špinavá čtveřice šílenců, studujících všelijaké formy umění. Ovšem muzika VOLE není jen nějaký čajíček ale kurevsky špinavý punk/hardcore, který zní jak lomoz a tep továrny!!! 

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 300 dní!!!

300 dní do OEF... Všichni se za to modlíme!!!

Bendi potřebuje naši pomoc!!!

Náš australský Obscene Extreme domov potřebuje naši pomoc! Pěkné a útulné místo, kde jsme prožili úžasné chvíle, potřebuje nějaké peníze na nájem a provoz, takže prosím zvažte podporu této kampaně pro Bendigo!!!

OBSCENE EXTREME MERCH 2021 - DOTISK!!!

Spousta z vás se ptá, jestli bude nějaký dotisk merche z OEF 2021, tak hlásíme, že bude!!! Pokud jste na OEF nestihli ulovit nějaký fajnový kousek z OEF merche, budete mít další možnost.

OEF YouTube - začínáme přidávat klipy z OEF 2021!!!

Pomalu začínáme přidávat koncerty z tohoto alternativního roku!!! Velice nás mrzí, že jsme se nemohli sejít v plné palbě, ale pokud máte chuť a náladu tak zkuste naladit Obscene Extreme TV na youtube a dejte si porci mladých a dravých cápků z Prahy!!! Začínáme s FAÜST!!!

BEN LE MILLIONNAIRE SUPPORT!!!

„Ahoj Obscénní rodino, jsem Tonio z Francie, hrál jsem v DHIBAC, CHIENS, BLOCKHEADS... Žádám vás o pomoc pro svého dobrého přítele, který se dostal v Číně do potíží. Tento kamarád je milionář Ben, ale rozhodně není milionářem a samozřejmě ani jeho rodina...

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK 13. - 17. 7. 2022!!!

OBSCENE EXTREME 2022 máme naplánovaný, všechny kapely nám potvrdily účast a my věříme, že se příští rok konečně sejdeme, tak jak jsme zvyklí se všemi šílenci z celého světa!!! Zapište si do kalendáře datum 13. - 17. 7. 2022 a počítejte i se středečním FESTIVALEM DIVNÝCH RIFFŮ, zakončit to s námi můžete na nedělní aftershow party!!!

ZTRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2021 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás, pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: contact@obsceneextreme.cz!!!

DĚKUJEME VŠEM FANOUŠKŮM, KAPELÁM I CREW!!!

Letošní legendární ročník je za námi. Zní to neuvěřitelně, i dnes po více než týdnu, ale na OEF odehrálo všech 50 kapel. V této krajně nejisté době jsme nevěřili, že se nám opravdu podaří přivézt všechny kapely a maximálně si Obscene Extreme užít!!!

SPOUŠTÍME REFUNDACE PENĚZ Z VAŠICH CASHLESS NÁRAMKŮ!!!

Chcete vrátit peníze, které vám zbyly na vašem náramku? O jejich vrácení můžete zažádat přes refundační formulář. Pokud chcete, tak můžete zůstatkem na vašem náramku podpořit Obscene Extreme festival nebo Lékaře bez hranic.

REFUNDACE PENĚZ Z CASHLESS ČIPŮ SPUSTÍME VE ČTVRTEK!!!

Stále jsme v Trutnově a uklízíme, ale refundace už připravujeme a ve čtvrtek zveřejníme odkaz, kde budete mít možnost nechat si zůstatek vrátit. 

Lístek na neděli!!!

Lístek na dnešek si můžete koupit za 1000 Kč/40 euro.


ANTIGENNÍ TESTY ZE SLIN BUDOU PŘÍMO NA BOJIŠTI!!!

Od pátku (kolem 11 hodin) bude možnost nechat se otestovat antigenním testem ze slin přímo na Bojišti. Testovací stanoviště najdete vedle backstage brány.