Novinky

OEF TEENAGER PASS!!! Podporujeme Obscene mládí!!!

Mladí fanoušci extrémní muziky na OEF? Říkáme jasné, ano!!! Stejně jako v loňském roce, bude i letos k dostání TEENAGER PASS, který se nám osvědčil. Jsme rádi, že můžeme na festivalu OEF přivítat více mladých lidí, kteří si mohou užít atmosféru, kde jsou bourány hudební hranice a poznat alternativu k masové kultuře, kterou jsou bombardováni všude jinde.

OBSCENE EXTREME 2018 FESTIVALOVÉ CD!!!

Jako každý rok, pro Vás máme zdarma ke každé vstupence, už klasické, festivalové CD. Letos to bude porce 43 drtících songů a z toho se můžete se těšit i na JEDENÁCT nezveřejněných skladeb a některé z nich byly složeny a nahrány speciálně pro tuto OEF kompilaci!!!

Čurby dnes valí směr Blava!!! Od 22.00 do půlnoci speciál o Obscene Extreme, fotbale, životě a dalších mega důležitých věcech!!!

Metal z pyramidy Slovenského rozhlasu. V Rádiu_FM každý pondelok od 22:00 do 0:00.

Slave To The Grind na Obscene Extreme 2018!!!

Jsme neskutečně potěšeni, že se na Obscene Extreme festivalu 2018 bude promítat Slave To The Grind!!!

BUĎTE READY!!! ANO, BUĎTE PŘIPRAVENI - DEN D, HODINA H A SEKUNDA S SE BLÍŽÍ!!! LÍSTKY NA MÍSTĚ??? ŽÁDNÝ PROBLÉM!!!

Připravte se – brzy to vypukne!!! Předprodej skončil, ale festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. 

NAPALM DEATH + OBSCENE EXTREME SPOLEČNÁ CHARITATIVNÍ AKCE!!!

I letos máte možnost podpořit dlouholetou charitativní akci s naším letošním headlinerem, britskou grind coreovou legendou NAPALM DEATH!!! Pokračujeme v podpoře našich velkých oblíbenců!!! 

NOVÝ DESIGN OEF KELÍMKŮ PRO ROK 2018!!!

1. NO FEST FOR THE FEEBLE

2. ABBESS OF BATTLEFIELD

3. 20TH ANNIVERSARY 

HELL! HELL! HELLO všichni!

"Tady je SelfieTheClown a píše všem vám chorobným fuckerům! První věc, co musím říct je WOW! Je tady 20. výročí Obscene Extreme a já jsem opravdu nadšený, že se ho můžu zůčastnit.

I V NAŠEM EXTREMNÍM LESE SE KÁCÍ!!!

Dnes jsme obdrželi smutnou zprávu, že náš švédský kamarád, zpěvák skvělých brusek DISKONTO, UNCURBED, USURPRESS a dalších, STEFFE PETTERSSON, umřel!!! 

FLY HIGH TRIBE SUSPENSION SHOW!!!

V celé své kráse se vám předvedeme na naší suspension show, tentokrát pod heslem "Happy birthday". Bude oslava, bude dort, bude prdel a možná přijde i kouzelník. Těšíme se na vás.

RADIO WAVE: Festival Obscene Extreme letos oslaví dvacet let!!!

"S Čurbym, který za tím vším stojí, jsme se ohlédli do minulosti i podívali do budoucnosti a řeč samozřejmě došla i na jeho fotbalovou vášeň." Moderuje Viktor Palák.

Freak fest: Fly High Tribe, známí matadoři obscéní zábavy!!!

Mysleli jste si, že absolutní dno pokleslé zábavy je odpoledne s čajem s pratetičkou Mildred, která obléká svého pudlíka do růžových šatiček? Pak si vám dovolujeme představit seskupení lidí se zcela novými úrovněmi zvěrstva, o kterých se vám ani nesnilo. 

Jen TŘI TÝDNY do Obscene Extreme 2018!!!

NAŠE PŘÁNÍ:
Obscene Extreme má pověst jednoho z nejpřátelštějších festivalů a na to jsme pořádně hrdí, proto vyhlašujeme žádnou toleranci pro jakékoliv projevy násilí či obtěžování!!! Užijte si náš festival v klidu a míru, jak je naším zvykem!!!

S&M Project - zlo a nenávist!!!

Exordium

Zlo a nenávist

Obscene Extreme 2018 - PROGRAM!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše/kámošky a sdílejte kde se dá!!! Děkujeme!!!

DRTÍCÍ NÁRAZ SMRTÍCÍHO JÁDRA!!! CRUSHER!!!

Bohužel jsme nuceni ohlásit další změnu, snad poslední, v programu. Na středečním BACK TO 1999 PARTY nevystoupí avizovaní INGROWING!!! Vztahy v kapelách jsou křehké a jejich rozkol postihnul i tyto veterány!!!

Čurby o obscene extreme v Echu Viktora Paláka!!!

Už zítra ve 21:00 na Rádiu Wave! 

V rámci dnes již neodmyslitelné tradice na Obscene Extreme vám s hrdostí představujeme The OEF Freak Show aneb "Grindcore pro oči"!!!

Letošního ročníku Freak Show se zúčastní: Samora Squid, idiotský Tasmánčan s gumovými kostmi a železným žaludkem, který zde předvede bombastické divadlo, jaké zde nebylo k vidění od roku 2015. Tohle vám najisto rozdrtí koule!

Jeden měsíc do 20 výročí OBSCENE EXTREME festivalu!!! Be there or f*** off!!!

Barney & NAPALM DEATH ‡ vás zve na OBSCENE EXTREME 2018 ‡ Barney říká: „Bude to neskutečně FANTASTICKÉ!!!“ Uvidíme se už brzy!!! IN FANS WE TRUST!!!