Novinky

KULTOVNÍ, LEBKY DRTÍCÍ DEATH METAL JAK MÁ BÝT!!! PURTENANCE!!!

Finští PURTENANCE jsou na finské scéně průkopníky Death Metalu od svého vzniku v roce 1989. Jejich debutní album “Member of Immortal Damnation” se dokonce považuje za milník mezi nejtvrdšími a nejbrutálnějšími deathmetalovými nahrávkami, které byly v této zemi vydány.

BRAZILSKÁ THRASH METALOVÁ BRUSKA POPRVÉ NA OEF 2017!!! VIOLATOR!!!

Brazilský thrash metalový kvartet VIOLATOR vznikl v roce 2002 a patří ke špičce brazilské druhé vlny thrash metalu. Ovlivněni, jinak neslavnější brazilskou bandou Sepulturou, v jejich thrash letech. Ovšem tito mladíci, vedeni basákem Pedrem, dávají starým pardálům pěkně na prdel!!!

Další šance pro DEAD INFECTION!!!

Prohlášení Cyjana k tomuhle roku "Máme velkou radost, že můžeme přijet znovu, zahrát na OEF 2017 a ukázat naši pravou tvář... 

STOP KILLING ANIMALS, START KILLING PEOPLE!!!

Máte chuť na praštěný brutal death grind s pořádnými koulemi? A pamatujete se na kultovní klip ANIMALS KILLING PEOPLE na dvoře plném prasat? Už vám to docvaklo? Bojovníci za práva zvířat k nám míří s novým, totálně chorobným albem!

Mějte své plynové masky stále po ruce, CYTOTOXIN se vrací!!!

Svým druhým albem obrátili svět naruby a Unique Leader si mohli pouze mnout ruce. Po personálních problémech jsou tu k naší i vaší radosti opět v plné síle, typičtí svým chytlavým a vytříbeným brutálním stylem s nenapodobitelně zvráceným a pořádně divokým Grimovým growlingem!


VSTUPENKY OEF 2017!!!

Prodej vstupenek na Obscene extreme Festival 2017 zahájen! 

Zhudebněná nenávist po holandsku, záruka čistokrevného death metalu!!! Nechte své duše plavit se STYXEM!!! SINISTER!!!

Jejich logo září v bibli death metalu pořádně jasně a jejich nejkultovnější album "Hate" už nakouslo druhou generaci své existence. 

Crustová vichřice v podání VICTIMS!!!

Ok, ok. Musíme to zase zopakovat. Co by byl Obscene Extreme Festival bez pořádné porce crustu? Vlastně pořádné porce švédského crustu? 

Německá thrash metal legenda DARKNESS je zpět a v plné síle!!!

Thrash till Death!!! Německá thrash metal legenda DARKNESS, která to zabalila v roce 1993, a která do té doby natočila dvě skvělá alba...

Legendární DISCHARGE na OEF 2017!!!

Některý kapely posílaj na Obscene Extreme představovačku sepsaný sáhodlouhý proma. Tahle kapela si vystačí s pouhou hláškou ve stylu DISCHARGE => wikipedia. Otcové d-beatu, jedni z otců punku s politickým přesahem, kapela, ke které se hlásí a kterou kopíruje celý crust/punk svět.

SMĚR ŽIŽKOV > LÉKAŘI BEZ HRANIC!!! OEF CHARITA 2016!!!

482.487 Kč – Celková částka, kterou jsme pro Lékaře vybrali za roky 2012 - 2016...
143.062 Kč – Částka, kterou jsme dali dohromady tento rok...

OBSCENE EXTREME History 1999-2016!!!

870 kapel odehrálo koncert na Obscene Extreme festivalech!!! Všechny české festivaly v Trutnově - Na Bojišti, kromě roku 2009, který proběhnul v exilu ve Svojšicích. Pro OEF 2015, 2014 a 2013 World Tour info mrkni dolů.

OBSCENE EXTREME VÁM DĚKUJE!!!

Ahoj, Tady je Áda. Takhle nějak začínaly v první polovině 90. let dopisy, který jsem psal kapelám do světa s žádostí o rozhovor nebo informace do ‘zinu The Suffering. 

OBSCENE EXTREME 2016 MERCHANDISE!!!

Děkujeme za něuvěřitelnou a obrovskou podporu, téměř veškerý OEF 2016 merch byl vyprodán ve skutečně nadzvukové rychlosti!!!

Děkujeme za vaši podporu!!!

Děkujeme!!!

Lístek na sobotu!!!

Jednodenní lístek na sobotu si můžete koupit za 1000 kč :)

Včerejší extrémní večer jsme si všichni parádně užili a jedinečné show přežili...

Dnes vydatně prší a bude pršet až do pozdního večera. Ale nenechte se odradit jako Ti, kteří paří už pár hodin pod pódiem v dešti. Dobře se oblékněte a uvidíme se v kotli.

BODYFARM NA OEF NEVYSTOUPÍ!!!

Ze zdravotních důvodů (nenadálá hospitalizace zpěváka) kapela Bodyfarm na OEF nevystoupí. Namísto nich vystoupí australané Shit Grinder.

Nejlevnější taxi v Trutnově!!!!

Go Taxi Go!