Novinky

FLY HIGH TRIBE SHOW!!!

Elitní psychopatická jednotka tentokrát popustí udzu svým fantaziím na téma rozverná chirurgie. Nečekané lékařské postupy, experimentální medicína i osvědčená středověká praxe.

Obscene Extreme 2016 - Program!!!

Pomozte s propagací OEF ►► LIKE✔SHARE✔TAG✔

PLAGUE WIDOW ruší turné, takže posledním článkem v programu OEF budiž death/grind od MINCING FURY!!!

Špatné zprávy k nám přišli z tábora PLAGUE WIDOW...vše co vím je, že celé jejich evropské turné bylo zrušeno. Samozřejmě nás to velice mrzí, ale nabízíme vám jiné zabijáky!!!

MYMANMIKE nemohou na OEF 2016 vystoupit tak pro vás máme Grind/thrash pumelici jménem JAKUBYSKO!!!

Email od MYMANMIKE : Ahoj lidi,  jsme velice zarmouceni, že musíme oznámit zrušení našeho evropského turné toto léto kvůli problému s vízem. Byla pro nás čest, že jsme byli součástí OEF 2016, takže teď je to velké zklamání.

REZERVACE MÍST VE VIP KEMPU!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 20.6.2015 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

FREAKIADA/OLYMPFREAK GAMES!!!

Že na OE jezdí jedinci s nadprůměrnými, až paranormálními dovednostmi, je jasné. To je však třeba empiricky potvrdit akcí. Proto je tu freakiáda s disciplínami, které prověří vaše schopnosti přežít v imitaci nejtěžších podmínek na zeměkouli - v moshpitu na OE po 12 pivech na sluníčku.

S&M Project!!!

Rituály, provází ne jen člověka odjakživa, některé znamenají radost a štěstí, oslavu žití, některé oslavují zrození, některé smrt či chorou mysl, tento neoslavuje nic, nebo také ano, je to oslava perverze, toho co nás drží při životě a to díky čemu žijeme.

Už máte své vstupenky na Obscene Extreme 2016? Konec předprodeje se blíží!!!

VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2016 můžete objednávat online nebo koupit tištěné u našich distributorů!!!

WRESTLING MANIA - STŘEDA 13.7.!!!

Kluci z VcV Wrestling nám předvedou tři wrestlingové zápasy v ringu naživo!!! Dál se můžete těšit na PPTA a EAT THE TURNBUCKLE. To jsou wrestlingový maniaci, kteří to ve středu Na Bojišti pořádně rozsekají!!!

Freak Show - Středa 13.7.2016 - Selfie, ubližující si klaun!!!

Selfie se zrodil o minulém Halloweenu. Když mě požádali, abych udělal představení, které se bude hodit na party (ne tak atmosférické a exhibionistické, jaká jsem dělal předtím), tak mě hned napadl freakshow klaun. Od tohoto přestavení se Selfieho postava vyvíjí.

GUTALAX ToiToi Show!!! Tuhle unikátní show si nemůžete nechat ujít!!!

Ve středu 13.7. v 18:00 buďte připraveni na speciální TOI TOI Show!!!

Brutal Assault Obscuros vs. Obscene Extreme Grinders!!!

Fotbalové utkání mezi Brutal Assault a Obscene Extreme? Skutečnost se stává realitou, přijďte podpořit svého favorita 29. května do Běchovic u Prahy. Kromě nadstandardní fotbalové kvality bude zajištěno také veganské občerstvení. 

Obscene Extreme galerie 2015 je konečně tady!!!

Konečně je tady naše oficiální fotogalerie!!!

Vstupenky Obscene Extreme 2016!!!

Nový objednávkový formulář (přidaná možnost platby kreditní/debitní kartou) včetně zahájení prodeje míst ve VIP kempu a parkoviště.

Wrestle metal v ringu OEF!!! To jsou PPTA!!!

Pro speciální wrestlingovou středu je jasné, že vystupující kapely budou s touhle show mít cosi společného. Jednou z nich budou maniaci PPTA. A doposud podle názvu jejich domovské web stránky je jasné, že wrestling je jejich život! WWW.WRESTLEMETAL.COM.

Českého grindcoru prostě není nikdy dost .... přivítejte KANDAR!!!

Máme zde absolutně čerstvou porci poctivého českého grindcoru! Kapelka nám vznikla v roce 2015 a na svém debutovém albu zatím usilovně pracuje. To však nic nemění na tom, že na koncertních pódiích to chlapům hraje jedna radost. No a ono se ani není čemu divit.

PRŮMYSLOVKA na OEF 2016!!!

Jednou z posledních tuzemských kapel, které vystoupí na letošním Obscene Extreme Festivalu 2016, jsou jihlavsko-brněnští fastcore/grind maniaci PRŮMYSLOVÁ SMRT aka PRŮMYSLOVKA. V loňském roce jim vyšlo v podzemních kruzích vřele přijaté samostatné album s názvem „Invaze změn“, které rozsekalo mnoho nepřipravených posluchačských uší.

100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2016!!! FINÁLOVÝ PLAKÁT!!!

OBSCENE EXTREME 2016 13. - 17. červenec , 2016TRUTNOV - Na Bojišti