Novinky

Vstupenky Obscene Extreme 2016!!!

Nový objednávkový formulář (přidaná možnost platby kreditní/debitní kartou) včetně zahájení prodeje míst ve VIP kempu a parkoviště.

Wrestle metal v ringu OEF!!! To jsou PPTA!!!

Pro speciální wrestlingovou středu je jasné, že vystupující kapely budou s touhle show mít cosi společného. Jednou z nich budou maniaci PPTA. A doposud podle názvu jejich domovské web stránky je jasné, že wrestling je jejich život! WWW.WRESTLEMETAL.COM.

Českého grindcoru prostě není nikdy dost .... přivítejte KANDAR!!!

Máme zde absolutně čerstvou porci poctivého českého grindcoru! Kapelka nám vznikla v roce 2015 a na svém debutovém albu zatím usilovně pracuje. To však nic nemění na tom, že na koncertních pódiích to chlapům hraje jedna radost. No a ono se ani není čemu divit.

PRŮMYSLOVKA na OEF 2016!!!

Jednou z posledních tuzemských kapel, které vystoupí na letošním Obscene Extreme Festivalu 2016, jsou jihlavsko-brněnští fastcore/grind maniaci PRŮMYSLOVÁ SMRT aka PRŮMYSLOVKA. V loňském roce jim vyšlo v podzemních kruzích vřele přijaté samostatné album s názvem „Invaze změn“, které rozsekalo mnoho nepřipravených posluchačských uší.

100 DNÍ DO OBSCENE EXTREME 2016!!! FINÁLOVÝ PLAKÁT!!!

OBSCENE EXTREME 2016 13. - 17. červenec , 2016TRUTNOV - Na Bojišti 

Čistokrevnej UK punk útok THE VILE!!!

A nebyl by to právě Obscene Extreme Festival, kdyby nedošlo i na čistokrevnou punkovku. A už téměř tradicí zůstává, že z velké části jsou punkovými účastníky kapely z ostrovního království. Tentokrát si můžete zapogovat na další z řady kapel řvouna Rata (ex DISCHARGE, VARUKERS).

Grind core s black metalem v podání PLAGUE WIDOW!!!

Rychlej grind core s citelnou špetkou black metalu? Hm? Zajímavá  popiska, která ale k týhle kapele sedne jako sádelnatej zadek na hrnec.  A o kom je řeč? PLAGUE WIDOW! Nový (od r. 2013) objev na americké  podzemní scéně.

LEGENDÁRNÍ JAPONSKÝ HARDCORE PATŘÍCÍ K "BURNING SPIRITS" POPRVÉ V EVROPĚ: DEATH SIDE!!!!

Žádná jiná kapela na zeměkouli nezosobňuje „legendární hardcore“ víc než skvělí DEATH SIDE z Tokya. 

Rychlá hardcore jízda od GEWOON FUCKING RAGGEN!!!

Jo v Holandsku ten rychlej hárdkór hrát jakože uměj. Po hromadě kapel, který vám určitě ihned přistanou před víčkama, si můžete na váš seznam připsat další jméno. GEWOON FUCKING RAGGEN.

Víte co je urban grind? Tak to budete koukat!!! RAMIN KUNTOPOLKU!!!

Až někde v areálu trutnovského Bojiště potkáte dva podezřelé týpky v kuklách hovořící hodně podivnou řečí, tak žádný strach. Nejsou to teroristi! 

Těžkotonážní hrubý grind core v podání 908!!!

Těžkotonážní grind core jak noha z amerického Denveru! To jsou 908! Na kontě mají zatím pouze dva singly, za to ale projeli se svojí živou šou křížem krážem celé Spojené státy. V sestavě členové CATHETER nebo ENEMY REIGN.

Další headliner pro OEF 2016 není nikdo jiný než BRUJERIA!!!

A tady se bude sekat, řezat hlavy a vůbec poteče docela dost krve! To nám věřte! Tohle bude teprve druhé vystoupení pro kultovní death / grind kapelu BRUJERIA na Obscene Extreme Festivalu a přesto vám možná bude připadat, že tahle kapela tak nějak k trutnovskému svátku extrémní muziky patří odjakživa.

Nic menšího než prudké bodnutí brutality!!! VIRULENCY!!!

VIRULENCY, kteří pocházejí ze severního Španělska, vám předvedou zvukový masakr plný technické death metalové agrese. VIRULENCY, s bývalými členy INTERNAL SUFFERING, jsou nabiti rychlostí rovnající se hurikánu a technickou zručností, jakou se mohou pochlubit taková jména jako DEFEATED SANITY, GORGASM a CRYPTOPSY. 

LET'S GO, PORN STARS! PŘICHÁZEJÍ SPASM!!!

Už potřetí v historii OEF se na našem podiu představí královéevropského porna/gore/grind SPASM. Vám fanouškům extrémní muziky jeúplně zbytečné představovat tuhle bandu gigolů. SPASM se svým originálním přístupem a imagí pravém zařadili mezi špičku daného žánru. 

Premiéra MEMORIAM na Obscene Extreme Festivalu 2016!!!

Máme pro vás super pecku! MEMORIAM. Že nevíte, o co jde? Tak mrkejte na sestavu Karl Willetts (BOLT THROWER), Frank Healy (BENEDICTION, SACRILEGE), Andy Whale (ex BOLT THROWER) a Scott Fairfax (ex LIFE DENIED, BENEDICTION). Tohle prostě ani nemůže být špatná kapela!  !!

Ulítlý alternativní grind core nářez v podání PISS VORTEX!!!

Progresivní grind core v podání dánských PISS VORTEX nenechá milovníky ulítlých a hlavně brutálních tónů v klidu! 

Powerviolence/thrash hardcore z Jižní Korey!!!

MYMANMIKE. Tak úplně čistě korejská kapela to teda jako není, ale jistej nádech exotiky to určitě má. Jižní Korea. To by bylo správně. Členové jsou ale tři a každý je z jiné země. Francie, Jižní Korea a USA.

Holandské horror death / doom komando SKULLHOG!!!

Tuhle kapelu má spousta z vás zařazenou úplně v jiném stylu. Nesprávně a neprávem! Mo(u)dří totiž již delší dobu vědí, že SKULLHOG produkují kvalitní horror death / doom. 

Filipínský crust/grind mix se sídlem v Dubaji, to jsou MATICRUST!!!

Uhuhuuuu tohle je další z řady exotických zástupců na OEF! Filipínská kapela MATICRUST, která se přesídlila do Dubaje! Prasopal! V MATICRUST produkci vystopujete mnoho vlivů smíchaných dohromady.

OEF 2016 Aftershow - show must go on!!!

Pro zaryté pařmeny máme jasný vzkaz : Prodlužte si extrémní víkend o OEF Aftershow Párty!!!

Kdy? Neděle 17.7.2016, Start 18.00 - Konec 23.00

Kdo? Pár smrtících kapel na úplný závěr.

Kde? TRUTNOV - Na Bojišti - Pivní stan