Novinky

HURÁÁÁ!!! OBSCENE EXTREME GALERIE 2016 JE TADY!!!

Pojďme zavzpomínat na minulý ročník OEF a připomenout si parádní atmosféru, která Na Bojišti panuje každý rok!!!

BRODEQUIN - ROZHOVOR!!!

OEF: Některé show jste odehráli s drum padem a byla to úplně nová zkušenost. Podle mě to bylo výborné. Jak na to reagovalo obecenstvo?
Jamie: Ano, s tímhle vybavením jsme odehráli 4 show a Mike a já jsme pro naše zesíky používali jen iPady. Byla to pro nás nová zkušenost. Jon má opakované problémy se zády a bokem a někdy se mu špatně chodí, takže nebylo možné, aby hrál na své staré vybavení po delší dobu.   Takže jsme vlastně využili technologii, která je k dispozici, abychom mohli společně pracovat a tvořit hudbu....

Grindová devastace!!! CHOKED BY OWN VOMITS!!!

Jako jedno z posledních jmen na OEF 2017 Vám představujeme českou grindovou úderku CHOKED BY OWN VOMITS!!!. Chlapi založili tuto bandu plnou příjemných textů o vyměšování v roce 2004 a po demáči, velké desce a různých splitech jako poslední nahrávku vydávají absolutně drtící opus „Shit World“, ze kterého určitě zazní spousta grindových záseků i na festivalovém podiu.

OBSCENE EXTREME AFTERSHOW PARTY!!!

Neděle 9. července 2017

Vstup: 200,- Kč / approx. 8 euro (Dělíme mezi kapely vystupující na after párty...)

VEGAN FIGHTER NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Letos se vám přijede představit tým VEGAN FIGHTER se svojí exhibicí bojových sportů. Máte chuť a odvahu vyzkoušet si s nimi trénink? Budete mít možnost!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME 2017!!!

Středa 5.7.2017 start 14.00, Čtvrtek 6.7.2017 start 12.00, Pátek 7.7.2017 start 10.00, Sobota 8.7.2017 start 10.00. Celkem 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!! Cena vstupenky včetně Obscene Extreme 2017 festival CD!!! CD obdržíte u vstupu do festivalového areálu!!! Obscene Extreme 1999 - 2017, děkujeme za podporu!!! 

NUCLEAR ASSAULT – tahle hra stále není u konce!!!

Danny Lilker :
"Zdravím šílenci!! Nuclear Assault je velmi potěšen, že může říci, že se objeví na Obscene Extreme 2017! Někteří z vás si možná řeknou "Počkat!": myslel jsem , že poslední vystoupení Nuclear Assault v Evropě bylo na Eindhoven Metal Meetingu v prosinci 2015! Máte pravdu, opravdu jsme to řekli. 

MEATKNIFE – ŘEZNÍCI JSOU ZPĚT!!!

Gore Death metaloví mistři z Německa se vrací na prkna OEF 2017. Kapela založená v roce 1995, hrající v nejlepší tradici slam/gore/groove. Po několika nahrávkách se kluci rozpadají, aby se po pěti letech hibernace opět sešlo originální duo Matze a Krüger a našli zbývající dva členy Toba s Mariem. Výsledek  jejich spolupráce je jejich nejnovější počin „Pimple With Pus“.

MALIGNANT TUMOUR pitevna ožívá po 20 letech na OEF afterparty!!!

MALIGNANT TUMOUR a OBSCENE EXTREME…toť nerozlučné pouto, které vzniklo už před více než 20-ti lety a stále existuje. Právě proto, a taky díky tomu, že jejich velice ceněný split počin, společně se SQUASH BOWELS letos oslaví 20 let od jeho vydání na značce OBSCENE PRODUCTION, Vám můžeme oznámit jejich speciální a exkluzivní (opravdu jen jediný) set na nedělní OEF afterparty.

Brazilská hardcore/punk legenda RATOS DE PORAO opět v Trutnově!!!

Tahle kapela je bez větších diskuzí jedním z pojmů na mezinárodní hardcore/punk scéně. RATOS DE PORAO se opět (a to již potřetí!) vrací na pódium Obscene Extreme Festivalu. Letos tahle brazilská legenda oslaví již 36 let existence, ve které si klasicky prošli několika obdobími a změnami stylů, aby se konečně v novém miléniu vrátili ke svým hardcore/punk kořenům. 

Jediný zástupce saudskoarabské grind scény je zpět! CREATIVE WASTE!!!

Tak schválně, kdo z Vás si pamatuje jedinou saudskoarabskou kapelu, která kdy vystoupila na Obscene Extreme Festivalu? ………. Už? Rok 2012? Nic? CREATIVE WASTE jsou zpátky!

Ahoj, všichni fanatici a podivíni. To jsem já! Selfie The Clown!!!

Vracím se na Obscene Extreme, abych si s Vámi všemi pohrál! Budeme řvát, smát se, řezat, krvácet a propichovat si cestu touhle podívanou a zkoumat hranice mezi příčetností a šílenstvím. Na nadcházející ročník jsem si připravil nějaké nové, speciální chuťovky, které jsou inspirovány duchem tohoto festivalu, ale také stará, oblíbená čísla. Jen se zeptejte sami sebe, co se bude dít, jestliže Selfie náhodou najde kufr s nářadím? Ten, který schováváte na bezpečném místě, daleko od dětí a klaunů.

POSLEDNÍ ŠANCE SEHNAT CHARITATIVNÍ TRIČKA Z OEF 2016!!!

Máme tu pro vás posledních 35 kusů charitativních triček OEF + INSECT WARFARE. Víc už jich nebude. 

KANADŠTÍ ROCK'N'ROLLOVÍ NABÍJEČI NA OEF!!! HARD CHARGER!!!

Jako už tradičně v posledních letech na OEF, nemůže i letos chybět zástupce špinavého, tvrdého rock'n'rollu. Kanadská trojice nazvaná HARD CHARGER, hrající energický, tvrdý a opravdu špinavý rock'n'roll s příměsí punku a metalu, nám ho na prkna co znamenají svět, na podium OEF přivezou ve vrchovaté míře.

TASMÁNSKÁ GRIND DEMOLICE!!! NOWYOUREFUCKED!!!

Jen opravdoví šílenci budou znát toto tasmánsko-australské demoliční kvarteto NowyourefuckeD. Ovšem co pánové předvádějí, je neuvěřitelně živelný grind core v nejlepší tradici australských smeček jako Warsore a dalších. Založeni v roce 2008 a za sebou už mají evropské a indonéské tour, taky několik dem a singlů.

SYSTEMATIC DEATH: zuřivá legenda japonského hardcoru!!!

Vzteklý, nadupaný, šílený hardcore z japonského Yokohama City!! Jestli jste si mysleli, že jsme všechny naše náboje vystříleli tím, že jsme na pódium OEF přitáhli japonské legendy jako S.O.B. a DEATH SIDE, tak jsme potěšeni, že Vám zase můžeme zlomit vaz další legendární, rychlostí posedlou partou ze Země vycházejícího slunce: SYSTEMATIC DEATH! 

Parádní blackened crust/thrash od NUCLEAR DEVASTATION!!!

Tak tohle bude naživo lahůdka pro znalce. Holandská kapela NUCLEAR DEVASTATION totiž vcelku zajímavě mixuje hrubej primitivní black metal s crust/d-beatem a těžkotonážní sludge/stoner pasáže. Blackened crust/thrash. 

Disco ve znamení porna, nebo porno ve znamení disca? Na tuto otázku vám odpoví ANAL GRIND !!!

Dámy a pánové, vážení přátelé, nachystejte si taneční úbory, protože tito beloruští milovníci ,,zadních dvířek" chystají roztančit vše živé i neživé.

TOTÁLNÍ PUNKOVÝ CHAOS NA BOJIŠTI!!! TOTAL CHAOS!!!

Pro všechny šílence punku a hardcore, tady máme žhavou novinku. Hrdě hlásíme, že na OEF 2017 vystoupí kapela, co třímá vlajku amerického punk/hardcore už od roku 1989 a to kalifornští TOTAL CHAOS. Výjimečná kapela, co od svého zvuku a stylu neuhnula od svého prvního dema „Punk Invasion“, velmi známá svým intenzivním koncertováním po boku velkých stylových hvězd, The Exploited, Sham 69, nebo Conflict. 

Izraelský power violence/sludge v podání MOOM na OEF 2017!

!!

Obscene Extreme Festival pro vás již nějaký ten pátek objevuje mladé a nadějné smečky. I tahle kapela není vyjímkou. Parádní rozjetý power violence/sludge z Izraele, který se pojmenoval MOOM. Na kontě mají dva singly a evropské turné, které proběhlo vloni v létě.