Novinky

MEXICKO-AMERICKÉ PROHNILÉ KOMANDO!!! ROTTENNESS!!!

Intenzivní, nekompromisní death/ grind. To nám přiveze už podruhé mexicko-americká smečka ROTTENNESS. Velmi aktivní kapela s kořeny v mexickém Cancúnu vznikla už v roce 1994, kde ji založil undergroundový šílenec Jajleel. 

Metalem a sludgem nasáklej hardcore v podání AGE OF WOE!!!

Tahle kapela vlétla na metalovou, potažmo hardcorovou scénu, jako zářící kometa. Jejich debutní album s názvem „Inhumaforn“ bylo jednou z nejlepších desek v roce 2013. Bývalí i současní členové různých crust, metal, hardcore spolků ze Švédska nemůžou produkovat špatnou muziku. Věta hodně omletá, ale na 100% pravdivá.

KRÁLOVNA THRASHOVÉHO PEKLA!!! HEADLINER OEF SPEED MANIA FESTU 2017!!!

Věříme, že tady není třeba dlouhého představování. Headliner středečního OEF SPEED MANIA FESTU 2017 je tady. S královnou thrash metalu, Sabinou Classen, ve svém středu. Ano němečtí thrasheři HOLY MOSES!!! 

Děkujeme za neutuchající podporu v roce 2016 a užijte si NAPLNO rok 2017!!!

Uvidíme se přesně za 186 dní 17 hodin 56 minut a 15 sekund!!! OEF crew

INFEST – základní kámen hardcore historie!!!

O tomhle sní celé generace hardcoristů a předpokládám i všichni vyznavači ostatních stylů, kterým tohle jméno něco říká. INFEST na Obscene Extreme Festivalu 2017! Pionýři a zakladatelé stylu „powerviolence“. Stylu, který inspiroval stovky ne-li tisíce dalších kapel, které po celé dvě dekády ničí hudební hranice.

Mučící nástroje v nesprávných rukou mohou nadělat pořádnou paseku! Na OEF prkna se po 13 letech vrací legenda megabrutal death metalu BRODEQUIN !!!

Poté, co nedávno ohlásil odchod jejich dlouholetý bicman Jon, jehož nahradil mladičký Holanďan Jan Lugtenburg, svět brutality opět ožil v naději vidět tento masakr v plné síle. Další personální změny nastaly za strunami, Jamieho bratr Mike si dává volno a jeho místo zahřívá talentovaný kytarista z EMBODIED, Torment Joaquin Chavez.

ŠVÉDSKÁ GORE SODOMIE!!! RAZORRAPE!!!

RAZORRAPE byl založen jako one – man projekt Martina Schönherra, ex bubeníka spolků jako Deranged, Splattered Mermaids nebo Virgin Sin, v roce 2004. RAZORRAPE je netradičně gore/grind banda pocházející z evropské kolébky death metalu, Švédska. Chlapi v roce 2006 doplnili line up a společně s renomovaným labelem Rotten Roll Rex vyplivli na svět několik nahrávek v různých formátech.

VOJÁCI SLOVENSKÉHO GRINDCORE!!! EMBOLISM!!!

Dnes Vám představujeme jeden z nejlepších grind aktů od našich sousedů ze Slovenska, EMBOLISM. Kapela kolem bratří Kotríkovcov vznikla v roce 1997 a záhy po vzniku vydali demo, které skvěle pojmenovává jejich styl „Grind´n´Roll“. Následují další splity a dva dlouhrohrající záseky.

DRTÍCÍ JÁDRO Z NECROAKROPOLE!!! SLAVEBREED!!!

Tak tady rychlost opravdu vítězí. Absolutní grind core s malou příměsí  crustu a hardcore to jsou SLAVEBREED, kvintet z řeckých Athén. Své jádro  drtí už více než 10 let a určitě jsou jedno z velkých jmen na poli  evropského grind core.

BRUTALISMO:SADISMO:CHILESMO!!! SADISM!!!

Latinsko americký kult SADISM na OEF 2017!!! Kapela vznikla už v roce 1988 a společně s kumpány Pentagram Chile jsou průkopníky extrémního metalu v Chile. Old school death metal je to, na co tito chlapíci přísahají a výčet jejich nahrávek dává znát, že i po těch letech jsou pořád velmi aktivní. 

NOVÁ KRÁLOVSKÁ GRINDOVÁ KREV!!! BLACK SKIES BURN!!!

I přesto, že existují 10 let, jsou stále relativně noví a neznámí. BLACK SKIES BURN z anglického Oxfordshire se vzhlédli v brutálním rachotu ve stylu grind death s DIY etikou. Stačili už předskakovat kapelám jako Sepultura, nebo Extreme Noise Terror a vydat několik DIY nahrávek.

Temný crust/d-beat ze Švédska MYTERI rozpoguje Bojiště!!!

Pokud kdokoliv z vás pátrá v současné době po kapelách, které by byly podobné Tragedy nebo From Ashes Rise, ale zároveň to nebyly trapné ufňukané neo-crust kopírky, tak právě pro vás máme tuhle lahůdku v podobě švédských MYTERI! 

Švédská smečka vlků – WOLFBRIGADE!!!

Wow! Jsou zase tady! A to „zase“ rozhodně od nás není nějaké otrávené povzdechnutí, ale naopak, na tuhle kapelu se těšíme a spolu s námi se určitě těšíte i vy. WOLFBRIGADE. Základní kámen světové hardcore/punk scény.

VRACEJÍCÍ SE BULDOZER Z HORNOSLEZSKÉ PÁNVE!!! PSYCHONEUROSIS!!!

Máme tady další z návratů v grindcorové obci. Polský band PSYCHONEUROSIS po velmi aktivním období mezi lety 1991 a 2001, kdy odehrál spousty koncertů a vydal ještě víc nahrávek, se díky pracovním povinnostem členů kapely rozpadnul.

SPEAK ENGLISH OR DIE V PLNÉ PARÁDĚ!!! STORMTROOPERS OF BEER!!!

Absolutní pecka!!! Všichni samozřejmě známe metalovou legendu Dannyho Lilkera a všechny jeho kapely a projekty. Nejednou už oblažil svoji návštěvou trutnovské Bojiště, ovšem letos to bude jistě velmi speciální. 

EXTRÉMNÍ MIXÁŽ Z ITÁLIE!!! SHITFUCKINGSHIT!!!

Tato bizarní trojice z Itálie si říká SHITFUCKINGSHIT a představuje opravdu šílený mix nejextrémnějších stylů jako grind core, gore death a italského 80´s hardcore. Vznikli jako pouhý one man noise core project, ale postupem času se ustálili na počtu třech maniaků, kteří do toho řežou opravdu na plný plyn. 

Severní vítr je krutý i v podání NOT!!! 

Nikdo z vás by neřekl, že tahle bláznivá partička oslavila v letošním 
roce již 20 let existence, že jo? Ale je to tak. Založeno v Teplicích 
v roce 1996! A další zajímavostí budiž, že debutní regulérní album jim 
vyšlo právě až v letošním roce. Po 20 letech! Personální kotrmelce dosud 
nedovolily téhle kapele dát něco komplexního a kompletního dohromady. SUOMI FINLAND GRINDCORE!!! INFERIA!!!

Finští grindcoreoví veteráni INFERIA se po letech vrací na podia OEF. Založeni již v roce 1989, od začátku věrni grindcoreovým kořenům podobným raným Napalm Death, namixovaným s řádnou porcí extremního hardcore a death metalu.  


Brazilské zastoupení hardcore scény v podobě TERROR REVOLUCIONÁRIO!!!


A v line-up pro ročník 2017 se samozřejmě dostane i na brazilské kapely. Co by byl Obscene Extreme Festival bez téhle jedinečné živelné underground scény? Svoji šanci předvést našlápnutý grind s punk výsypy dostanou TERROR REVOLUCIONÁRIO. 

►► První Plakát!!! ►►

►► Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!

OBSCENE EXTREME 2017

July / Červenec 5 - 9, 2017

TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti, CZECH Republic