Novinky

TATTOO WORKSHOP!!!

Pro děti...

Lístek na sobotu!!!

Jednodenní lístek na sobotu si můžete koupit za 1000 kč :)

GRINDMARKET!!!

Bude otevřen až dnes během odpoledních hodin z důvodu nedodání OEF triček a merchandise. Při výrobě došlo ke zpoždění z provozních důvodů.

PŘÍPRAVILI JSME PRO VÁS OEF KALENDÁŘ KE STAŽENÍ!!!

Máme tu pro vás možnost stažení kalendáře pro smartphony, který vás upozorní na každou kapelu :)

OBSCENE EXTREME MERCHANDISE 2017!!!

Prosíme, návštěvníky Grind marketu, aby si v rámci rychlejšího odbavení sepsali svůj nákup předem. Napište prosím, číslo, pod kterým je produkt, o který máte zájem a požadovanou velikost. Tímto pomůžete nám i sobě a zkrátíte si čekání. Také Vás prosíme, aby jste se chovali slušně k obsluhujícímu personálu. Víme, že čekání je delší, ale děláme co můžeme. Letos jsme provedli několik zlepšení, věříme, že se osvědčí.  Děkujeme za spolupráci

HEADCOVERS MERCH!!!

OEF MERCHANDISE 2017

Buďte ready!!! Ano, buďte připraveni - den D, hodina H a sekunda S se blíží!!!

Připravte se – brzy to vypukne!!! Poslední důležité INFO k OEF 2017. 

FULL OF HELL - ROZHOVOR!!!

FULL OF NOISE. FULL OF GRIND. FULL OF HELL.

GRIND ŠKOLKA - TRÉNINK BOJOVÝCH SPORTŮ PRO NEJMENŠÍ!!!

Vegan Figter: 

"Za necelý týden startuje v Trutnově kultovní Obscene Extreme Festival a kromě naší exhibice se na téhle skvělé akci, kam se sjíždějí tisíce fanoušků té nejtvrdší muziky z celého světa, můžete těšit i na jednu specialitku: Grindovou školku. :-) ...

FIEND byli nuceni zrušit vystouepní na OEF i celé turné!!! Drtiči NO GOD RHETORIC vrací úder z Brna!!!

"Kvůli nepředvídaným okolnostem několik měsíců před tím, než jsme měli s Haggus vyrazit, musí Fiend oznámit, že to tento rok bohužel nezvládne. Vážné rodinné záležitosti, které měli dopad na finance, znemožnili, abychom teď mohli dorazit. Jsme tím zničeni, protože jsme se opravdu na všechno moc těšili. ...

NUCLEAR ASSAULT + OBSCENE EXTREME > SPOLEČNÁ CHARITATIVNÍ AKCE!!!

Velice náš těší spojení naší dlouholeté charitativní akce s naším letošním headlinerem, americkou thrash legendou, NUCLEAR ASSAULT!!!

Lístky na místě??? Žádný problém!!!

Festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Stejně tak kapacita parkoviště a kempu je více než dostatečná. 

KINDER GRINDER – TATTOO WORKSHOP!!!

V rámci dětského koutku bude v pátek odpoledne (v případě zájmu i v sobotu) pro prcky k dispozici tetovací workshop. Nejmenší grindeři a grinderky si budou moci vyzkoušet práci se strojkem a potetovat třeba pomeranče - pod vedením Marka Haltufa.

Fly High Tribe show!!!

Letošní suspension show bude jiná, vážná, silná a přísná. Při rituálním divadle beze slov budeme svou bolest, kov a intenzitu jeho ostrosti sdílet a přijímat chladnokrevně. Bolest je nutná, utrpení nikoli.

OBSCENE EXTREME 2017 Merchandise!!!

1. SILENCE SUCKS

2. SCUM 

3. NO FEST FOR THE FEEBLE 

FREAK FESTIVAL!!! Letošní klání v lidské houževnatosti a nezničitelnosti bude v duchu extrémní zážitkové gastronomie!!!

Vedle královské disciplíny v podobě časovky exování půllitru slané, teplé vody, máme v úmyslu zaútočit na vaše chuťové pohárky i nahořko a anihilaci dokončit kapsaicinovou vypalovačkou.

OBSCENE EXTREME 2017 festival CD!!!

8 (!!!) dosud nevydaných skladeb pro vás, fuck yeah!!!