• MINCING FURY

MINCING FURY Czech Republic

MINCING FURY - Break Me Down

Info


Špatné zprávy k nám přišli z tábora PLAGUE WIDOW...vše co vím je, že celé jejich evropské turné bylo zrušeno. Samozřejmě nás to velice mrzí, ale nabízíme vám jiné zabijáky!!!  

Hm a tohle snad úplně poslední doplnění line-upu pro letošní OEF 2016 bude určitě pro mnohé z vás příjemným zpestřením již tak tradičně nabitého programu. Death / grind v podání MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY je něco jako pověstný zadek umístěný na hrnec. Styly se musí ctít a dodržovat! Bez vyjímek.

Bio

MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY vznikli v roce 2001, hned rok poté kapela vydala debutní CD s názvem "Lamentation", které kapele přineslo slušné renomé v rámci širšího death/grindového undergroundu. Za dobu své 15leté existence se v kapele vystřídala spousta muzikantů, huličů a výpitků, až se sestava ustálila na následujícím složení: Reef - growling, Milcunt - řev, Motorka - kytara, druhý (resp. třetí) zpěv, Had - basa a Dicko - bicí. V průběhu své existence kapela vydala 3 dlouhohrající desky ("Lamentations", "7" a "Devolution"), 1 mCD ("Eye for Eye"), 2 split CD (se SCREAMING AFTERBITH a live split s FUCK THE FACTS) a jedno split 7 EP (s COLLISION). Členové MF nyní usilovně pracují na nové desce s názvem "Thousand Years of Emptiness", která by měla spatřit světlo světa začátkem roku 2017. Kapela má za sebou víc jak 200 koncertů, včetně vystoupení na několika známých festivalech a 3 evropských turné. Letos kapela slaví 15 let své existence a krom OEF bude slavit také na dvou skvělých festivalech v Německu nebo např. jako každý rok v Žabčicích u Brna na Antitrend festivalu. MINCING FURY jsou známí především svým živelným (někdy až hraničící se šíleností) vystoupením a v některých koutech této planety se jim neřekne jinak, než "vytírači podlahy" J. Pódium na letošním OEF bude taky potřebovat trošku vyčistit… 

MINCING FURY :   
Reef - vocals 
Motorak - guitar, backing vocals 
Milcunt - vocals 
Had - bass 
Dicko - drums

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2015 Break Me Down - split 7 EP with COLLISION CD
2010 Devolution CD
2009 split live CD with FUCK THE FACTS
2006 7 CD
2004 Eye for Eye MC (TAPE)
2004 La-mentations CD
2003 No Jokes With Devils - split CD with SCREAMING AFTERBIRTH CD
2002 Lamentations CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.