• KANDAR

KANDAR Czech Republic

KANDAR - Basket Case

Info


Máme zde absolutně čerstvou porci poctivého českého grindcoru! Kapelka nám vznikla v roce 2015 a na svém debutovém albu zatím usilovně pracuje. To však nic nemění na tom, že na koncertních pódiích to chlapům hraje jedna radost. No a ono se ani není čemu divit.  

V řadách KANDAR totiž najdete už ostřílené borce. Za bicími můžete najít bouchače z MINCING FURY ... a hrdelního projevu se ujal jeden z nejkultovnějších prasáků na grindcore scéně, Topi z PIGSTY. Mix uklepaného grindcoru s vlivy hardcoru a death metalu.To určitě chcete vidět na pódiu OEF !!!

Bio

Vznik kapely se datuje ke květnu roku 2015. Základy položili bubeník Denis (Mincing Fury, Space Hamster) a kytarista Kuba (Somnus Aeternus, Space Hamster), kteří při společných chvílích ve Space Hamster přišli na to, že mají podobnou hudební vizi a představu o extrémní muzice. Postupně začaly vznikat první skladby, pak už chybělo jen oslovit správného zpěváka, pasujíícího do vyznění kapely. Klukům přišel na mysl Topi (ex-Pigsty, Spineless Fuckers, hosting Slup), kterého taky následně oslovili. Po poslechu ukázek Topi souhlasí a kapela začíná makat společně na konceptu a na dalších skladbách. V létě pak natáčí krátké čtyřskladbové promo, které prezentuje i zde, na BZ. Společně se zveřejněním se začínají rýsovat další kontury tvorby, a cíl především je plnohodnotná deska. Na přelomu září a října se kapela potkává se slovenským bratom Martinom. Po mohutné pijatyce do ranních hodin dochází k tomu, že se setkávájí na zkušebně a Kandar zjišťují, že konečně našli toho pravého do svého úchylného komanda. Tím je sestava Kandar uzavřena a stává se čtveřicí.Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2016 Debut cd GROOVY CD
2015 PROMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.