• JUST WÄR

JUST WÄR Czech Republic

JUST WÄR - Faceless Warriors

Info


Co by to byl za Obscene Extreme bez extrémního rock'n'rollu!!! Vem trošku Discharge, kousek Motörhead, špetku Exploited a vytuň to skvělými metalovými sóly a máš je tady. JUST WÄR!!! Známá čtveřice rock'n'rollových bojovníků s punkovým přístupem, která pochází z undergroundu pražského Žižkova. JUST WÄR, posledních několik let, těžce nakopává prdel punkáčům a metalistům po celé Evropě a slaví poměrně velký úspěch, protože tato rychlá, agresivní, ale přesto melodická muzika, lidi spojuje!!!

Na spadnutí mají několik nových nahrávek a určitě nám z nich něco živě předvedou!!! JUST WÄR!!! Bude to pekelná jízda!!!

Bio

Trochu Discharge, trochu Motörhead, špetka Exploited a navrch dokonalá sóla…to je prdel nakopávající koktejl z pražského Žižkova… od roku 2014 na kontě debutový vinyl EP „the last goodbye…“, vinyl LP Situation Normal Still Fucked Up a účast na kompilacích po celém světě. V srpnu vychází za spolupráce s předními evropskými punkovými labely split LP se spřátelenými Call the Cops z itálie!!!

Kopanec do koulí přímo na bojišti. Let's start a Wär.

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2021 At War With Cops – Just Wär/Call the Cops LP
2019 Situation Normal Still Fucked Up LP
2016 The Last Goodbye CD
2015 The Last Goodbye EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.