• PRŮMYSLOVÁ SMRT

PRŮMYSLOVÁ SMRT Czech Republic

PRŮMYSLOVÁ SMRT - Rychlá smrt

Info


Už jsme je jednou na OEF viděli. Hardcorová čtveřice jihlavských kamarádů, PRŮMYSLOVÁ SMRT!!! Opravdový a poctivý hardcore bez nějakých kudrlinek, siláckých póz, oholený až na kost!!! K tomu neuvěřitelná nasranost jak v textech, tak v projevu zpěváka Mičla!!!

Však si poslechněte jejich, zatím poslední desku, „Invaze Změn“ a počkejte si s námi na jejich Obscene Extreme „hate set“. Toto kladivo se jmenuje PRŮMYSLOVÁ SMRT!!! A udeří nás, kurva, silně!!!

Bio

Průmyslová smrt fungujeme od půlky roku 2003. Kapela vznikla původně jako boční projekt našich hlavních kapel Proletáři všech zemí (underground bigbeat), Flying shits (emo hardcore) a Human steak (grunge). Důvodem byla touha hrát hardcore se vším co k tomu patří. Zpívat o věcech který nás serou, být aktivní i jinak. Všechny naše hlavní kapely z té doby dávno nehrají (kromě Proletářů všech zemí). Průmyslová smrt jede dál.

Mičl – zpěvák, se zajímá o politiku ve světě i u nás a píše texty. Johan hraje na kytaru a de facto spustil hardcore mánii v Jihlavě, menším městě ve středu Česka, děláním koncertů a taháním sem kapel ze zahraničí. To on má vlastně na svědomí, že je Jihlava na světový hard core mapě. Peťák je basák, dělá tři čtvrtiny  muziky pro kapelu. Přišel do kapely s ročním zpožděním, když odešel původní basák Bibi (ex. Mimoritmus, nyní Nusle Sound System). Po jeho příchodu jsme začali hrát mnohem více fastcore. Stejně jak s Johanem tak s Frištou se známe v podstatě od dětství. Frišta je bubeník a motor Průmyslové smrti. Funguje jako auto, musíš ho nakopnout pivem nebo jointem a jede, haha.

Jak vidíte, my kluci z Průmyslové smrti jsme kámoši od dětství. Jen Peťáka jsme sbalili takříkajíc cestou, během střední školy. Jsme čtyři individuality, žijící odlišný životy. Přesto jsme si podobní, poslouchající odlišnou hudbu, a přesto podobnou. Čtyři kámoši hrající spolu v kapele přes 17 let.

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2018 Armagedon 7″ EP EP
2015 Invaze změn LP LP
2015 PS/The Tchendos split EP EP
2011 PS/Rapsöd split EP EP
2008 PS/Valhalla Pacifists split LP LP
2007 PS/Kobra XI split EP EP
2006 PS/Social Chaos split CD CD
2005 PS/Dobroničanka split MC MC (TAPE)
2005 PS/Lobotomia split MC MC (TAPE)
2005 PS/Re-intoxication split MC MC (TAPE)
2004 Průmyslová smrt s/t CD

Video

Průmyslová smrt fungujeme od půlky roku 2003. Kapela vznikla původně jako boční projekt našich hlavních kapel Proletáři všech zemí (underground bigbeat), Flying shits (emo hardcore) a Human steak (grunge). Důvodem byla touha hrát hardcore se vším co k tomu patří. Zpívat o věcech který nás serou, být aktivní i jinak. Všechny naše hlavní kapely z té doby dávno nehrají (kromě Proletářů všech zemí). Průmyslová smrt jede dál. Mičl – zpěvák, se zajímá o politiku ve světě i u nás a píše texty. Johan hraje na kytaru a de facto spustil hardcore mánii v Jihlavě, menším městě ve středu Česka, děláním koncertů a taháním sem kapel ze zahraničí. To on má vlastně na svědomí, že je Jihlava na světový hard core mapě. Peťák je basák, dělá tři čtvrtiny muziky pro kapelu. Přišel do kapely s ročním zpožděním, když odešel původní basák Bibi (ex. Mimoritmus, nyní Nusle Sound System). Po jeho příchodu jsme začali hrát mnohem více fastcore. Stejně jak s Johanem tak s Frištou se známe v podstatě od dětství. Frišta je bubeník a motor Průmyslové smrti. Funguje jako auto, musíš ho nakopnout pivem nebo jointem a jede, haha. Jak vidíte, my kluci z Průmyslové smrti jsme kámoši od dětství. Jen Peťáka jsme sbalili takříkajíc cestou, během střední školy. Jsme čtyři individuality, žijící odlišný životy. Přesto jsme si podobní, poslouchající odlišnou hudbu, a přesto podobnou. Čtyři kámoši hrající spolu v kapele přes 17 let.

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.