Novinky

Přitahujeme šrouby - BENIGHTED!!!

Všichni milovníci extrémní a zběsilé hudby musí opět chrochtat blahem!!! Tihle francouzští řezníci se s tím rozhodně nemažou a každé jejich vystoupení je slušná zabíjačka. BENIGHTED je prostě 100% záruka, že jejich set vám vykuchá a převrátí naruby vaše vnitřnosti jak ostře nabroušenej řeznickej nůž.

Čeští death metaloví veteráni stále hrnou!!! TORTHARRY!!!

Je opravdu nemnoho kapel, které se přes čtvrtstoletí drží svého kopyta a my myslíme, že česká death metalová stálice TORTHARRY mezi ně určitě patří. Pod názvem TORTHARRY hrají už od roku 1991 a mají na své pažbě už osm dlouhohrajících alb, které slaví vetší, či menší úspěchy napříč světovou scénou. 

BUDOUCNOST THRASHE SE JMENUJE ULTRA-VIOLENCE!!!

Tito vskutku mladíčci z italského Turína, kteří opravdu vypadají jako děti, nám přivážejí na OEF 2018 vysokotřaskavou směs násilného, ale přitom melodického, thrash metalu. Založeni v roce 2009 na troskách kapely Fallen Angel a na kontě kromě debutního EP „Wildcrash“ už dvě dlouhohrající desky, z nichž ta poslední, „Deflect the Flow“ z roku 2015, vyšla u renomovaných Candlelight Records.

Švédská käng legenda ASOCIAL na OEF 2018!!!

Tak a teď by nemělo zůstat ani jedno oko crusterovo oko suché! Další skandinávská punk legenda poctí festivalové pódium Obscene Extreme Festivalu v roce 2018! Na tuhle kapelu se nedá použít nic jiného než otřepané – dámy a pánové!!! – ASOCIAL! Jeden ze základních kamenů švédské hardcore scény.

Československá mince/grind legenda ABORTION!!!

Československá mince/grind core legenda ABORTION byla jednou z těch kapel, které vystoupily vůbec na prvním ročníku Obscene Extreme Festivalu v roce 1999. A je nad slunce jasné, že tihle veteráni nebudou chybět ani na jubilejním 20. ročníku. To dá rozum!!!

ROTTEN SOUND vrací úder!!!

Jedna ze zásadních kapel pro Obscene Extreme fans. ROTTEN SOUND z Finska. Jedna z top grindcore kapel současnosti poctí návštěvníky trutnovského Bojiště při příležitosti 20. ročníku OEF!

Grindová smršť z Malajsie – TOOLS OF THE TRADE!!!

Opět závan exotiky z daleké Asie. Malajská grindcore sypanice už jednou Obscene Extreme Festival navštívila a nyní přišel čas na opakovačku.


Agrese, rychlost, mosh…100% thrash metal!!! LICH KING!!!

A máme tady jednu z prvních kapel pro OEF 2018 a hned vytahujeme z rukávu těžký kalibr. Novodobé krále amerického thrashingu, kapelu LICH KING z města Greenfield ve státě Massachusetts. 

Krev, hnis, pitevní stůl, symfonie GORE!!! HAEMORRHAGE!!!

Tady není potřeba žádného představování. Všem OEF maniakům je tato skvadra velmi dobře známá. Aby ne, když na OEF budou hrát už po páté. Mistři gore grindu ze Španělska, kapela, která je jedním ze základních kamenů stylu, HAEMORRHAGE!!! 

Singapurští WORMROT a jejich exkluzivní vystoupení na OEF!!!

Jediné vystoupení v Evropě! Dámy a pánové, v roce 2018, tzn. na 20. ročníku Obscene Extreme Festivalu, se můžete těšit na exkluzivní vystoupení této top grind kapely současnosti, kterou není nikdo jiný než singapurská rubanice WORMROT.

OBSCENE EXTREME 2018!!!

My všichni, kdo stojíme za Obscene Extreme festivalem se strašně těšíme na naše výročí v příštím roce, a již nějakou dobu na něm pilně pracujeme!!! Nedávno jsem zjistil, že první kapelu pro rok 2018 jsem zkontaktoval v září roku 2016 ...

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA OBSCENE EXTREME FESTIVAL 2018 ZAHÁJEN!!!

NEJLEVNĚJŠÍ EDICE VSTUPENEK PRO OBSCENE EXTREME 2018!!!

NEJLEVNĚJŠÍ VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2018 V PRODEJI OD 1.9.!!!

VSTUPENKA - 1500 Kč. Cena platí pro prvních 500 vstupenek nebo nejpozději do 31.12.2017!!!

Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + speciální středeční show + mnohem více!!!

OBSCENE EXTREME KOLEM SVĚTA!!! STAŇ SE SLAVNÝM I TY!!!

Voláme VÁS, všechny OBSCENE EXTREME maniaky, všude na světě!!! Jak jistě víte, na zatím posledním 19. ročníku OEF na Bojišti v Trutnově, se nám podařilo potvrdit fanoušky z 65 zemí celého světa a my sami víme o dalších národnostech, které byly přítomny. 

TOHLE BUDE BOLET!!!

OBSCENE EXTREME 2018
July / Červenec 18-22, 2018
TRUTNOV - Battlefield / Na Bojišti
CZECH Republic

MEZINÁRODNÍ RODINA GRINDU!!!

Všechny uvedené státy jsou ověřeny, ale myslíme si, že počet národností přítomných na festivalu Obscene Extreme 2017 byl mnohem vyšší. Buďte připraveni na velké sčítání lidu příští rok na výročním dvacátém Obscene Extreme Festivalu!

OBSCENE EXTREME 2018!!!

Uvidíme se příští rok...

DÍKY!!!

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK...

VEGAN FIGHTER EXHIBICE!!!

  DNES V 17:30 NA STAGI A POTÉ V HLEDIŠTI!

GRIND ŠKOLKA!!!

DNES OD 3:00 HOD.