Novinky

Dámy a pánové, tentokrát bude opravdu horko! Goregrindové magma FECAL ADDICTION se valí Na Bojiště!!!

Z daleké, exotické, středoamerické Costa Rici se k nám řítí fekální láva, připravena do hnědého mraku, zamořit vše, co jí přijde do cesty!!!

Rozemeleme vaše kosti na prach – MISERY INDEX!!!

Stalo se to v roce 2001 v americkém Baltimore ve státě Maryland. Studiový projekt nazvaný MISERY INDEX podle druhého a posledního alba floridských grinderů Assuck nahrál svoje debutní EP „Overthrow“. To odstartovalo sedmnáctiletou jízdu, která zplodila pět studiových alb, řadu EPček a více než tisíc koncertů ve 44 zemích světa. 

VSTUPENKY NA OBSCENE EXTREME 2019!!!

Středa 3.7.2019 start 13.00, Čtvrtek 4.7.2019 start 10.00, Pátek 5.7.2019 start 10.00, Sobota 6.7.2019 start 10.00. Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 

Nejlevnější edice vstupenek NA OBSCENE EXTREME 2019 V PRODEJI OD 5.10.!!!

VSTUPENKA - 1600 Kč. Cena platí pro prvních 500 vstupenek nebo nejpozději do 31.12.2018!!! Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 300 dní!!!

Bolelo to???

FULL MOON #89 - 9/2019!!!

Kupte si nové číslo časopisu FULL MOON a v něm velice originální report a úžasné srovnání Obscene Extreme s celou řadou velkých festivalů (Colours of Ostrava, Rock For People, Pohoda, Aerodrome, Melt, Sónar, Nowa Muzyka, Metronome, Creepe Teepe atd.), které určují směr i v jiných stylech než je ten náš relaxační rámus!!! 

OBSCENE EXTREME 2018 - MERCH DOTISK!!!

Pokuď jste na OEF nestihli ulovit nějaký fajnový kousek z Obscene merche, máte další možnost!!!

SILIKONOVÉ NÁRAMKY S OEF LOGEM!!!

Máme tady pro vás náramky s OEF logem od www.idealnaramky.cz. A pokuď jste si na OEF nestihli koupit tričko nebo jiný merch, budete mít možnost objednat si z dotisku - sledujte náš web!!! 

OBSCENE EXTREME 2018 - MERCH DOTISK!!!

K dostání na Brutal Assault 2018 u L'inphantile Collective stánku, který je umístěn hned vedle Tiché kavárny na ZELENÉ LOUCE (kousek od vchodu do Horror Cinema house)!!!

MEZINÁRODNÍ RODINA GRINDU!!!

Jak jsme už minulý rok slíbili, na letošním 20. výročním ročníku OEF proběhlo velké sčítání národností, které se tohoto rekordního ročníku zůčastnily. Věřte, že letos byl vůbec rekordní počet fans a s tím jde ruku v ruce taky rekord v počtu národností!!! Všechny uvedené státy jsou řádně ověřeny!!!

OEF FOTO/VIDEO ŠÍLENSTVÍ!!!

Spousta z Vás určitě má miliony fotek a videí z letošního, výročního OEF. Podělte se o ně s námi a pošlete fotky nebo odkazy s nimi na e-mail: aneta@obsceneextreme.cz. DĚKUJEME!!!

ZRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2018 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: aneta@obsceneextreme.cz!!!

ČURBY VÁM VŠEM DĚKUJE!!!

"Takhle geniální výroční ročník jsem si nepředstavoval ani v nejdivočejších snech!!! Úžasných 5 festivalových dní Na Bojišti (které mě dobyli neskutečnou energií na roky dopředu), za které velice děkuji a těším se na Vás v roce 2019!!! Uvidíme se příští rok, 3.-7. července, 2019!!!

DĚKUJEME!!!

Uvidíme se příští rok... 

OBSCENE EXTREME 2019

3-7 Červenec, 2019

Trutnov - Bojiště

Den čtvrtý!!!

Sobota...

Den třetí!!!

Pátek...

Den druhý!!!

Čtvrtek...

Den první!!!

Středa...

OBSCÉNNÍ PŘEDPOVĚĎ POČASÍ!!!

Na pátek a sobotu...

OEF expo Luise Sendona!!!

Rádi bychom vás pozvali na výstavu fotografií Luise Sendona, která je instalována v Grindmarketu. Přijďte se podívat na naše OEF expo!