• TERRORIZER LA

TERRORIZER LA United States

TERRORIZER LA - After World Obliteration

Info

Tahle show bude jedním slovem legendární, ano musíme to opakovat l.e.g.e.n.d.á.r.n.í. !!! Co jiného by to také mělo být, když na Obscene Extreme 2015 vystoupí jedna z kapel, která dala vzniknout fenoménu grindcore? Kapela, která ovlivnila následující generace mladých a nasraných mužů a žen, kteří se svojí vlastní krví upsali hudebnímu stylu, který je dodnes živý. Slovy Čurbyho „….já se klepu už teď, když si pomyslím, že uvidím tuhle jízdu!!!“. A má pravdu!!!


Kapela, která natočila koncem 80.let možná nejlepší grindcore album všech dob „World Downfall“ (…a to vážně nekecáme, schválně si to najděte na wikipedii!) vám s přesností neurochirurga zajede skalpelem hluboko do šedé kůry mozkové a zanechá v ní jizvu, kterou si ponesete navěky věků. Sestava, která se vám v Trutnově představí se vytvořila kolem původního zakladatele kapely Oscara Garcii (mj. Nausea) v letošním roce pro speciální set k nedožitým 45. narozeninám dalšího ze základních kamenů této kapely Jesse Pintada. Po skvěle přijatém vystoupení na akci s názvem „Grindcore JP 2014“ se kapela rozhodla pokračovat a jednou z plánovaných show bude právě i vystoupení na Obscene Extreme 2015!!!

Nenechte si to ujít!!!

Bio

Terrorizer is an American grindcore band formed in 1986 in Los Angeles, California. Founded by Oscar Garcia (Nausea), Jesse Pintado and Pete Sandoval. The band went on to record its inaugural album, World Downfall, in 1989 along with David Vincent (Morbid Angel) on bass. The album is seen as one of the classics of early grindcore. Several of the songs were written by Oscar Garcia for Nausea, but the band was short on time in the studio and used the Nausea songs (“After World Obliteration,” “Corporation Pull-in” among many others) to fill out the album. In early 2005 it was rumored that Terrorizer were to reform with their original line-up; however, of the original line up, only Jesse Pintado and Pete Sandoval returned, while Oscar Garcia went back to working on Nausea material. Jesse Pintado passed away in 2006, precluding any further Terrorizer shows with the original line-up.


In 2014, Oscar Garcia was invited by Jesse Pintado’s sister to put together a new lineup of Terrorizer (his version known as Terrorizer LA or TLA) for a festival celebrating what would have been Jesse Pintado’s 45th birthday. He asked fellow Nausea member Leon del Muerte (Murder Construct) to play guitar, and shortly afterward Cosmo Reveles, Rick Cortez (Sadistic Intent) and Mike Caffell (Dreaming Dead, Exhausted Prayer) were recruited to fill out the band. After the highly anticipated and successful performance at Grindcore JP 2014, Terrorizer LA is now planning shows for 2015 and beyond.


Terrorizer LA is:

Oscar Garcia - Vocals

Leon del Muerte - Guitar

Rick Cortez - Guitar

Cosmo Reveles - Bass

Mike Caffell - Drums


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
1989 World Downfall
1988 Terrorizer / Nausea
1988 Demo '87 DEMO
1987 Nightmares DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.