• PRIMARY RESISTANCE

PRIMARY RESISTANCE Czech Republic

PRIMARY RESISTANCE - Overdose

Info

Jistě si mnozí z vás pamatují kultovní severomoravskou hardcore / grind kapelu DISFIGURED CORPSE? A právě na troskách této smečky (a pár dalších ... DEAF99 atp.) vznikla nová „mladá“ kapela podobného stylu PRIMARY RESISTANCE. Staří matadoři vs. mladá krev.

 

Víc hardcore, ale stále se silnou grindcore stopou. Plus s aktuální posilou na bubenickém postu, kterou není nikdo jiný než Cichoň (ex CEREBRAL TURBULENCY, RUBUFASO MUKUFO). A na tohle jsme opravdu zvědaví!!!

Bio

 PRIMARY RESISTANCE jsou na hudební scéně celkem mladou kapelou, která vznikla na jaře 2012. Nicméně někteří její členové už spíše patří do kategorie"pamětníků a kronikářů" s bohatou hudební minulostí. Tehdy se dali dohromady členové kapel DISFIGURED CORPSE, DEAF99, DEAF1CULTO a BOYCOTT. Brzy nahráli debutové EP "Devasteted Souls" a vyrazili do klubů,  ale i na větší koncertní pódia. Za zmínku určitě stojí Brutal Assault 2013, Czech Death Fest 2014,nebo support snů před NAPALM DEATH a HATEBREEED v "rodné" Ostravě. Svůj hudební styl nazývají "ultimate metan core", kde najdete opravdu vše od  hardcoru, thrashe, deathu až po grind a punk.   Jediným nešvarem některých členů je útěk za hranice. Po odchodu kytaristy Kubishe (Anglie) do kapelynastoupil Frodys, a následně z republiky emigruje do Holandska bubeník Roman. Jako blesk z čistého nebe se zjevila výpomoc "z kuchyně" v osobě Michala (ex.CEREBRAL TURBULENCY, ex. RUBUFASO MUKUFO) V současné době kapela pilně pracuje na novém EP a samozřejmě ladí formu na Obscene Extreme.


Vladis - zpěv (ex. DISFIGURED CORPSE)

Krajic - zpěv, baskytara (ex. DEAF99, ex.DEAF1CULTO)

Slava4 - kytara (ex. DEAF99, ex.DEAF1CULTO)

Frodys - kytara (AWRIZIS, POSTCARDS FROM ARCAM, ex. DISSOLVING OD PRODIGY)

Michal - bicí (ex. CEREBRAL TURBULENCY, ex. RUBUFASOMUKUFO)


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2005 Devasted souls CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.