• FISSURE

FISSURE United States

FISSURE - You Were Never Funny

Info

Žánrem, který se významně zapisuje do análů Obscene Extreme festivalu je rozhodně i power violence / grind. Jedním z letošních vystupujících v tomto stylu budou i američtí FISSURE. Poměrně mladá kapela, která funguje zhruba od roku 2012 a mezitím stihla vydat pár kulervoucích nahrávek.

 

Jednou z posledních je i split sedmipalec s GET/WORSE, který vyšel mj. u jednoho tuzemského labelu. Kratké sekané riffy, stopky, rychlost a maniakální řev. Klasika žánru ve stylu NO COMMENT, INFEST nebo CROSSED OUT. FISSURE na OEF 2015!!!

Bio

Spawning from the often grotesque depths of Orange County and Los Angeles, arose a quartet fusing the intensity of everything you love about power-violence with pit activating hardcore parts.


I introduce to you, Fissure. Forming in 2012, Fissure has slowly developed into they’re own distinctive sound channeling the speed of bands like Despise You and Infest, but will also pummel you with a riff reminiscent of bands like Iron Lung and Extortion. Since their inception they have shared the stage with Despise You, ACxDC, Vitamin X, Graf Orlock, Infest, and D.O.C.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2014 Salvación/Destrucción tape (Murdernoise Records)
2014 Gets Worse//FISSURE split 7" (Murdernoise Records/Dead Heroes Records)
2013 FISSURE self-titled 7" (Melotov Records) EP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.