• UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION

UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION Germany

UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION - I´m a Pornoholic

Info


UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION, zkráceně UxLxCxM, je relativně mladá banda ze západního Německa. A Německo, to byla odjakživa úrodná půda pro hopsavé gore-grind formace. Takže komu je smutno po koncertní neaktivnosti kultovek GUT, CBT nebo australských klokanech T.D.E.B.N, může svůj smutek vesele vytancovat na této partičce.

 

Jejich hudba je přesně mix těchto chuťovek. V tomto stylu se už toho mnohov ymyslet nedá, ale to vůbec není podstata tohoto žánru. Každý fanda takovýchto zvráceností určitě ocení hlavně vášeň a nadšení s jakou kapela přistupuje k této hudbě.

Bio

UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION (short: UxLxCxM) is born 2007 in the south - west of Germany - a small village called Ahorn-Hohenstadt. The music we love to play is the style we love : Groovy GoreGrind. The first CD called "UxLxCxM" is out since winter 2012 (self-released) and a split named "The Brothers of Gore(with Pulmonary Fibrosis - released by RottenRollRex) is out since early 2014. UxLxCxM shared the stage with a lot of awesome bands in beautiful cuntries and we hope to cum to OEF soon to party with all you great supporters.

Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2014 The Brothers of Gore CD
2012 UxLxCxM CD
2010 Like A Fart In Your Face DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.