Novinky

GRINDOVĚ ÚCHYLNÝ SURREALISMUS!!! AGGRESSIVE TYRANTS!!!

Existují víc než 20 let a ještě na OEF nikdy nehráli!!! Podle svých slov se potřebovali naučit hrát!!! Nejde o nikoho jiného, než o české úchylné hrobníky a perverzáky AGGRESSIVE TYRANTS!!! 

Death metal kometa zazáří i v Trutnově! GATECREEPER!!!

GATECREEPER! Zapamatujte si tohle jméno! S klidným svědomím Vám můžeme zaručit, že tahle kapela bude jedním z černých koňů Obscene Extreme Festivalu v roce 2020! Hype kolem téhle kapely je v poslední době až neuvěřitelný.

TĚŽKÁ GRINDOVÁ CHOROBA Z BELGIE!!! INTESTINAL DISEASE!!!

Na obzoru se objevila další legendární grindová smečka, o které jsme si už všichni mysleli, že ji znova naživo nikdy neuvidíme!!! Belgičtí bardi INTESTINAL DISEASE jsou zpět!!! 

Nová generace klasického švédského death metalu přijede rozdrtit OEF! LIK!!!

Pokud milujete ten klasický zvuk švédské kytarové cirkulárky, znáte již tuto kapelu docela dobře. Stihli vydat pouze dvě alba s názvem „Mass Funeral Evocation“ a „Carnage“, avšak tento čtyřdílný gang vzal scénu útokem a připomněl všem devadesátá léta, kdy Dismember a Entombed právě představili švédský death metal světu. 

Legend není nikdy dost a proto... INTERNAL BLEEDING!!!

INTERNAL BLEEDING stáli při zrodu death metalového hybridu, kde se v energicky skákavém hard core a groovy rytmice pomalu rodily první obrysy slamu. Brutální porce energie vás praští na každé jejich akci, kde nejen v předních řadách létají těla vzduchem...

Nervózní, neposedný grind BANDIT!!!

Grind core, co neposedí. Nervózní, brutální a rychlý nářez v podání philadelphské smečky BANDIT, která se již od svých počátků těší přízni nejen stále se rozrůstajícímu stádu fans, ale i „velkých“ UG magazínů jako jsou Decibel či Metal Inejction, kteří Bandit zařadili cca 2 roky zpátky na seznam kapel, které si nemůžete nechat ujít.

Grinding death metal z Finska se řítí k nám do amfiteátru!!! GALVANIZER!!!

Kapela se objevila v roce 2013 se svým rychlým, brutálním grinding death metalem, který byl poprvé nahraný na jejich EP “Horrid Tales of Death...” o dva roky později. Nabušené energií, hrubostí a drtivou rychlostí se na světlo světa vyřítilo jejich debutní album „Sanguine Vigil“ v roce 2017.

LEGENDÁRNÍ HARDCORE PUNKOVÁ RYCHLOST VÍTĚZÍ!!! TERVEET KÄDET!!!

Legendární banda ze země tisíců jezer, která odstartovala svoji pouť v roce 1980 a ovlivnila kapely a muzikanty na celém světě!!! Ano, nejde o nikoho jiného než o laponské šílence z města Tornio, TERVEET KÄDET!!! 

Dance and destroy od HETZE!!!

Dance and destroy! To je motto téhle belgické ultra rychlé power violence/hardcore řežby s názvem HETZE. Dalo by se říct, že takhle kapela po vyslovení jejich jména přímo rezonuje poslední dva roky v evropské fastcore scéně. Na kontě debutní album, které bylo vřele přijato.

TEN ZATRACENĚ VZDOROVITÝ BRITSKÝ PUNK JE TADY ZPĚT!!! VARUKERS!!!

Ne, na Obscene Extreme prostě nemůže chybět ten energický, nasraný a intenzivní styl jako je punk!!! Proto Vám po letech opět představujeme britské punkové legendy, VARUKERS!!! 

Destrukce v několika sekundách v podání D.I.S.!!!

Švédskem načichlý d-beat, který hrajou maníci se zkušeností z grind/death metal (např. Phobia) kapel? To nemůže dopadnout jinak než skvěle. 

Hlučný hardcore nálet od RAW PEACE!!!

Pokud máte rádi japonský psycho hardcore alá G.I.S.M. nebo Zouo, tak tuhle belgickou smečku sestavenou z velice protřelých tváří UG scény nesmíte nechat jen tak projít kolem. Napište si do kalendářů, že RAW PEACE zahrají na Obscene Extreme Festivalu 2020!

Pod nadvládou rohatého old school death metalu!!! INCANTATION!!!

Blasfemičtí démoni, v čele s Johnem McEntee, se po 4 letech opět vracejí znesvětit Trutnov a je více než pravděpodobné, že horkými železy právě poctivě kují nový strašidelný materiál.

Moderní grind core zvěřina v podání UNSU!!!

Francouzská grind scéna je pojem sám o sobě. Není divu, že grind kapely pocházející právě z téhle země mají svoji kvalitu. Jednou z kapel, která se představí na Obscene Extreme Festivalu v roce 2020, jsou poměrně neznámí UNSU. Věřte ale, že jakmile rozbalí svůj zničující set nezůstane jediná končetina v celém trutnovském areálu v klidu.

Brazilská temperamentní hardcore/metal vichřice AÇÃO DIRETA!!!

Tuhle brazilskou smečku s názvem AÇÃO DIRETA můžeme s klidným svědomím zařadit po boku dalších jihoamerických hardcore/punk legend jako jsou např. Ratos de Porão či Agrotoxico nebo Armagedom. Vznik téhle kapely se datuje do téměř neuvěřitelného roku 1987!!!

Když propojení technického brutal deathu a melodických prstolamů přivedou do transu!!! ORIGIN!!!

Posedlost kosmickou energií lze zhudebnit do pořádné divočiny. Právě američtí ORIGIN jsou v tom průkopníci a jejich kompletní historie srší hvězdnými motivy. Stavte se však na jejich show a máte co dělat, aby vás jejich asteroid nerozdrtil na kousky!!!

OBSCENE EXTREME 2020 - Nový plakát!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!!  

Ultra bláznivý a rychlý fastcore z Leedsu!!! ONA SNOP!!!

Fast core power violence s nádechem Monty Python’s Flying Circus? Že to není možné? Ale je. Obzvláště u těchto bláznivejch Anglánů. ONA SNOP.


Jedinečný, živý set v podání legendárních PIG DESTROYER!!!

Tohle je top grind kapela současné UG scény. PIG DESTROYER udávají svým moderním nabušeným zvukem svého posledního alba „Head Cage“ (Relapse, 2018) a naživo totálně zběsilou jízdou směr celé extrémní hudební scéně.

DRTIVĚ GRINDOVÝ SVĚTOVÝ ŘÁD!!! KRLJA!!!

Další bandou pro OEF 2020 je drtící čtveřice nazvaná KRLJA ze slunného Chorvatska!!! Po skvělých zástupcích chorvatského grindu jako Bolesno Grinje, nebo Dislike jsou tady služebně mladší KRLJA, kteří umně mixují grindcore s death metalem a špetkou crustu!!!