Novinky

PŘÍLIŠ PUNK PRO METALISTY, PŘÍLIŠ METAL PRO PUNKERY!!! HELLBASTARD!!!

Co dostanete, když smícháte vlivy legendárních kapel Crass a Slayer? Už od roku 1985 na toto šílené spojení přišli angličtí HELLBASTARD!!!

OHAVNĚ SEPTICKÝ GORE Z OCELOVÉHO MĚSTA!!! CARNAL DIAFRAGMA!!!

Fanoušci gore grindu by měli zbystřit!!! Dnes už opravdu „veteránská“ banda z ocelového města Ostravy, CARNAL DIAFRAGMA, nás opět po mnoha letech poctí svojí účastí!!! Jsou tady už od roku 1997, kdy vznikli jako pohrobci death metalových Cadaverous Noise a dnes patří k pilířům české gore grindové scény.

TIŠTĚNÉ DESIGNOVÉ VSTUPENKY PRÁVĚ TEĎ NA E-SHOPU!!!

TIŠTĚNÉ VSTUPENKY na OBSCENE EXTREME 2020 na dobírku/platbou převodem (ideálně s nějakým dalším zbožím CD, LP, tričko...) můžete objednávat přes OBSCENE E-shop.

Roztrháni na kusy na OEF 2020: DISMEMBER!!!

Zatímco jsme si mysleli, že DISMEMBER po deseti letech absence na pódiích už napořád zůstane na věčném odpočinku (In Death's Sleep), vrátili se znovuzrozeni v plné síle. K údivu všech jsou zpátky v úplně původní sestavě, která nahrála nadčasové klasiky, jako je Like an Ever Flowing Stream, Indecent and Obscene nebo EP Pieces. 

Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME Film!!!

Vítejte v bláznivém světě Obscene Extreme! Seznamte se s Čurbym a mrkněte na 20. výročí jeho festivalu pro všechny šílence. Prostřednictvím tohoto filmu, který svépomocí natočil fanoušek pro fanoušky, se potkáte s umělci a fans z celého světa!!!

GRINDOVĚ ÚCHYLNÝ SURREALISMUS!!! AGGRESSIVE TYRANTS!!!

Existují víc než 20 let a ještě na OEF nikdy nehráli!!! Podle svých slov se potřebovali naučit hrát!!! Nejde o nikoho jiného, než o české úchylné hrobníky a perverzáky AGGRESSIVE TYRANTS!!! 

Death metal kometa zazáří i v Trutnově! GATECREEPER!!!

GATECREEPER! Zapamatujte si tohle jméno! S klidným svědomím Vám můžeme zaručit, že tahle kapela bude jedním z černých koňů Obscene Extreme Festivalu v roce 2020! Hype kolem téhle kapely je v poslední době až neuvěřitelný.

TĚŽKÁ GRINDOVÁ CHOROBA Z BELGIE!!! INTESTINAL DISEASE!!!

Na obzoru se objevila další legendární grindová smečka, o které jsme si už všichni mysleli, že ji znova naživo nikdy neuvidíme!!! Belgičtí bardi INTESTINAL DISEASE jsou zpět!!! 

Nová generace klasického švédského death metalu přijede rozdrtit OEF! LIK!!!

Pokud milujete ten klasický zvuk švédské kytarové cirkulárky, znáte již tuto kapelu docela dobře. Stihli vydat pouze dvě alba s názvem „Mass Funeral Evocation“ a „Carnage“, avšak tento čtyřdílný gang vzal scénu útokem a připomněl všem devadesátá léta, kdy Dismember a Entombed právě představili švédský death metal světu. 

Legend není nikdy dost a proto... INTERNAL BLEEDING!!!

INTERNAL BLEEDING stáli při zrodu death metalového hybridu, kde se v energicky skákavém hard core a groovy rytmice pomalu rodily první obrysy slamu. Brutální porce energie vás praští na každé jejich akci, kde nejen v předních řadách létají těla vzduchem...

Nervózní, neposedný grind BANDIT!!!

Grind core, co neposedí. Nervózní, brutální a rychlý nářez v podání philadelphské smečky BANDIT, která se již od svých počátků těší přízni nejen stále se rozrůstajícímu stádu fans, ale i „velkých“ UG magazínů jako jsou Decibel či Metal Inejction, kteří Bandit zařadili cca 2 roky zpátky na seznam kapel, které si nemůžete nechat ujít.

Grinding death metal z Finska se řítí k nám do amfiteátru!!! GALVANIZER!!!

Kapela se objevila v roce 2013 se svým rychlým, brutálním grinding death metalem, který byl poprvé nahraný na jejich EP “Horrid Tales of Death...” o dva roky později. Nabušené energií, hrubostí a drtivou rychlostí se na světlo světa vyřítilo jejich debutní album „Sanguine Vigil“ v roce 2017.

LEGENDÁRNÍ HARDCORE PUNKOVÁ RYCHLOST VÍTĚZÍ!!! TERVEET KÄDET!!!

Legendární banda ze země tisíců jezer, která odstartovala svoji pouť v roce 1980 a ovlivnila kapely a muzikanty na celém světě!!! Ano, nejde o nikoho jiného než o laponské šílence z města Tornio, TERVEET KÄDET!!! 

Dance and destroy od HETZE!!!

Dance and destroy! To je motto téhle belgické ultra rychlé power violence/hardcore řežby s názvem HETZE. Dalo by se říct, že takhle kapela po vyslovení jejich jména přímo rezonuje poslední dva roky v evropské fastcore scéně. Na kontě debutní album, které bylo vřele přijato.

TEN ZATRACENĚ VZDOROVITÝ BRITSKÝ PUNK JE TADY ZPĚT!!! VARUKERS!!!

Ne, na Obscene Extreme prostě nemůže chybět ten energický, nasraný a intenzivní styl jako je punk!!! Proto Vám po letech opět představujeme britské punkové legendy, VARUKERS!!! 

Destrukce v několika sekundách v podání D.I.S.!!!

Švédskem načichlý d-beat, který hrajou maníci se zkušeností z grind/death metal (např. Phobia) kapel? To nemůže dopadnout jinak než skvěle. 

Hlučný hardcore nálet od RAW PEACE!!!

Pokud máte rádi japonský psycho hardcore alá G.I.S.M. nebo Zouo, tak tuhle belgickou smečku sestavenou z velice protřelých tváří UG scény nesmíte nechat jen tak projít kolem. Napište si do kalendářů, že RAW PEACE zahrají na Obscene Extreme Festivalu 2020!

Pod nadvládou rohatého old school death metalu!!! INCANTATION!!!

Blasfemičtí démoni, v čele s Johnem McEntee, se po 4 letech opět vracejí znesvětit Trutnov a je více než pravděpodobné, že horkými železy právě poctivě kují nový strašidelný materiál.

Moderní grind core zvěřina v podání UNSU!!!

Francouzská grind scéna je pojem sám o sobě. Není divu, že grind kapely pocházející právě z téhle země mají svoji kvalitu. Jednou z kapel, která se představí na Obscene Extreme Festivalu v roce 2020, jsou poměrně neznámí UNSU. Věřte ale, že jakmile rozbalí svůj zničující set nezůstane jediná končetina v celém trutnovském areálu v klidu.

Brazilská temperamentní hardcore/metal vichřice AÇÃO DIRETA!!!

Tuhle brazilskou smečku s názvem AÇÃO DIRETA můžeme s klidným svědomím zařadit po boku dalších jihoamerických hardcore/punk legend jako jsou např. Ratos de Porão či Agrotoxico nebo Armagedom. Vznik téhle kapely se datuje do téměř neuvěřitelného roku 1987!!!