Novinky

ČTYŘI NOSÁČI TANKUJOU ALKOHOL A THRASH!!! TANKARD!!!

Něměcko a Frankfurt nad Mohanem,  co z tohoto místa známe? Kromě obrovského letiště a klubu Eintracht to rozhodně bude jedna z nejstěžejnějších německých thrash metalových kapel a člen „The Big Teutonic 4“ TANKARD!!! 

Znovuzrození GRIDE opět nakládají!!!

Chtělo by se říct GRIDE, no jasný, to je přece lokální klasika. Gridecore, skřípot, známe, víme a těšíme se. Ale pozor! 

Z Německa k nám míří další důkaz, že horror & gore k sobě odjakživa patří. Ten důkaz se jmenuje THE CREATURES FROM THE TOMB!!!

Tihle pánové hrnou svůj hopsavý goregrind od roku 2012. Na kontě mají několik split nahrávek (zatím poslední jest z roku 2019) a jedno full lenght album, vydané u domácí stáje Rotten Roll Rex. 

TRAGEDIE SE NEVYHÝBAJÍ ANI NAŠIM PŘÁTELŮM!!!

V pátek 20. 9. 2019 tragicky zhasnul život našeho skvělého kamaráda, Michala Cichého!!!

VÁLEČNÁ VŘAVA DEATH METALOVÝCH VETERÁNŮ!!! MEMORIAM!!!

Stará dobrá Anglie a death metal... Kolik jmen skvělých kapel Vás napadne? Určitě ne jen jedno!!! My jsme vsadili na kvalitu a další kapelou na OEF 2020 jsou Birminghamští válečníci, MEMORIAM!!! 

Chorobná nálož guturálního slamu se řítí z Litevského Vilniusu!!! Jmenuje se INFESTATION!!!

Litevská parta, drticí svůj těžkotonážní slam, oficiálně funguje od roku 2014 (datuje se od vydávání svého prvního EP "Šlykštynė"), neoficiálně však pánové drtí o nějaký ten pátek déle. 

OEF ODPOČÍTÁVÁNÍ - 300 dní!!!

Už jen 300 dní!!! ...a můžete vesele blít haha...

AMAZONSKÉ ROUHÁNÍ V GRINDCOROVÉM STYLU!!! BAIXO CALÃO!!!

Další vlaštovkou pro OEF 2020 jsou grindcoroví rouhači BAIXO CALÃO!!! Tato šílená pětice z brazilské Amazonie, vznikla ve městě Belém do Pará, už v roce 1996, tehdy jako nekompromisní hardcorová banda. 

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK ZA 1900 KČ JE TADY!!!

První vlna vstupenek byla vyprodaná v neuvěřitelné rychlosti! Právě teď je v prodeji další edice vstupenek za 1900 Kč. Cena platí nejpozději do 31.12.2019!!!

ZPÁTKY KE KOŘENŮM DRTÍCÍHO PRAPŮVODNÍHO DEATH METALU!!! BENEDICTION!!!

Další bandu, kterou Vám představíme, není nikdo jiný než absolutní legendy stylu, vskutku titáni prapůvodního death metalu, angličtí BENEDICTION!!!

INDIÁNSKÁ DUŠE V APOKALYPTICKÉM SOUNDU PUNK METALU!!! INDIAN NIGHTMARE!!!

Po loňských problémech této pětice, kdy bubeníka těsně před festivalem ošklivě pokousal pes, Vám tyto maníky přivážíme znova!!! Mezinárodní, nebo ještě lépe mezikontinentální kapela!!!

ŠPANĚLSKÁ GENERACE SMRTI A HORORU!!! AVULSED!!!

Máme tady první vlaštovku pro OEF 2020 a hned začínáme pěkně z ostra!!! Všem fanouškům old school death metalu a hororových témat musí radostí poskočit všechny útroby!!! Španělští sekerníci AVULSED, kteří už od roku 1991 přísahají na old school death metal, přijedou už potřetí rozsekat Bojiště na prach!!!

HURÁÁÁ!!! OBSCENE EXTREME, PÓDIUM TISÍCE KAPEL!!!

Je to neskutečné, ale JE TO TADY!!! Po každém ročníku OEF sčítáme kapely a po posledním sčítání jsme došli k ohromnému číslu – 1000!!! Přes 1000 kapel z celého širého světa si zahrálo na Obscene Extreme festivalu. Makáme na dalším ročníku tak, že jsme úplně zapomněli oslavit tohle neuvěřitelné číslo!

LIMITOVANÁ EDICE VSTUPENEK ZA 1700 KČ K DOSTÁNÍ PRÁVĚ TEĎ!!! CENA PLATÍ PRO PRVNÍCH 500 VSTUPENEK NEBO NEJPOZDĚJI DO 31.12.2019!!!

Více než 69 kapel z celého světa!!! FREAK fest + FREAK shows + speciální středeční žánrový festival + mnohem více!!! 

Nejlevnější edice vstupenek NA OBSCENE EXTREME 2020 V PRODEJI OD 1.9.2019!!!

První vlna vstupenek za 1700 Kč. Cena platí pro prvních 500 vstupenek nebo nejpozději do 31.12.2019!!!

MERCH - OBSCENE EXTREME 2019!!!

Pokuď jste na OEF nestihli ulovit nějaký fajnový kousek z Obscene merche, máte další možnost!!!

OBSCENE EXTREME 2019 – Čurby - The 20 Anniversary of OBSCENE EXTREME – DVD, kupte na Brutal Assaultu!!!

K dostání na Brutal Assault 2019 u L'inphantile Collective stánku, který je umístěn hned vedle Tiché kavárny na ZELENÉ LOUCE (kousek od vchodu do Horror Cinema house)!!!


SPOJENÉ STÁTY GRINDOVÉ!!!

Tento rok opět proběhlo velké sčítání národností, které se zúčastnily Obscene Extreme 2019. Všechny uvedené státy jsou řádně ověřeny!!!