Novinky

EXTREMNÍ CHUŤ GRINDOVÉ OMÁČKY!!!

Vítejte v kuchyni AFTERCOME!!! V pekelné kuchyni, kde se vaří velmi chutný mišmaš hardcore, grindcore s dalšími ostrými metalovými příchutěmi. Trio známých a zdatných kuchařů, pocházejících z našeho capitolu, v čele se šéfkuchařem srbského původu, už má na kontě obrovské zkušenosti s vařením ve spoustě jiných kuchyní a provozů!!!

MĚSÍC DO OBSCENE EXTREME 2021 - BUĎTE READY!!!

Připravte se, brzy to vypukne!!! 

Tuta tupa šílenství!!! SLUP!!!

Další potvrzenou kapelou je SLUP! Za pozornost rozhodně stojí! Nové
 songy a album ,,Perverze Trinity" vám představí právě na letošním OEF.
 Tenhle Guttural gore grind pro sado-maso fans GUT nebo CBT je ta správná
 volba! 

CESTA SLUDGEOVÝM BAHNEM!!!

Tak tady řádně zpomalíme a zatěžkáme beaty a riffy!!! Sludge není typickým stylem hraným na Obscene Extreme, ale i toto pomalé bahno dokáže být neuvěřitelně heavy. 

ZBĚSILÉ, GRINDUJÍCÍ A VESELÉ DUO!!!

Kdo by neznal Donatela, Rafaela... oh, blbost... ale jména Piti, Tobi a hlavně název německé kapely TURTLE RAGE, by neměl být znalcům extrému neznámý. 

SYSTÉMOVÝ ÚTOK NA SLUCHOVODY!!!

Dalším novicem na Obscene Extreme festivalu bude tato slovenská bruska, nazvaná SYSTEMIC DAMAGE!!! 

R.I.P. SVEN „SVENSON“ GROSS!!!

3. srpen 1976 – 11. červen 2021

SUSPENSION WORKSHOP BUDE I LETOS!!! FLY HIGH!!!

Opět vám ve spolupráci s Fly High Tribe přinášíme možnost zažít něco jedinečného - BODY SUSPENSION!

KRÁTCE, RYCHLE A HLASITĚ!!!

Lépe se určitě nedá muzika kvarteta SICK DESTROYER označit. Projekt čtyř veteránů scény, svázaných s kapelami Lycanthrophy, Needful Things, Controlled Existence a Beton. Krátké, rychlé a kurva, intenzivní výsypy skladeb, kde čas jedné nepřekročí minutu!!! 

POZITIVNĚ VZTEKLÝ THRASHING BLAST BEAT!!!

WOJCZECH!!! Banda kamarádů, kteří dali průchod svému vzteku po letech prožitých ve východním Německu, kde vládla všemocná Stasi. Jejich pozitivně laděný vztek ve formě mixu thrashing grindcore je tady už od roku 1995 a WOJCZECH je kapela, která snad celou existenci strávila na turné!!!

NESMRTELNÁ JISTOTA GRINDCOREOVÉ CESTY!!!

Když jde o Obscene Extreme a jeho stěžejní grindcore žánr, nemohli jsme zapomenout na kapelu, která festival podporuje a hraje na něm už od jeho začátků, pardubické bardy NEEDFUL THINGS!!!

NECHUTNÉ VZPOMÍNKY NA RYZÍ DEATH METALOVOU DOKONALOST - SKELETHAL!!!

SKELETHAL, kteří pochází z francouzského Lille, se stali jednou z nejlepších kapel z New Wave of Old School Death Metalu. 

MLADÁ KREV VYSTRKUJE ROHY!!!

Uff, tak toto bude nářez!!! SCHIZOPHRENIA, mladá belgická čtveřice, která operuje na hraně thrash a death metalu s osmdesátkovým odpichem, si rozhodně zaslouží vaši pozornost!!! 

NĚMEČTÍ ŠAMPIÓNI TURBO SPEED VIOLENCE YACOEPSAE ZPĚT NA OEF PO 9 LETECH!!!

Je nám ctí oznámit návrat nejrychlejší německé kapely na našem festivalu, jedinečných... YACOEPSAE! 

NECROVILE - nekompromisní smrtící morfóza!!!

Máte rádi poctivý a vášnivý brutal death metal plný prvotřídních muzikantů? Protože ne vždy záleží na tom, z jaké země pocházejí. Řekněte si Rumunsko... ale znáte NECROVILE? Tato banda vám rozbije pysky na počkání! 

Nasaďte boratovky, přijíždějí SPASM!!!Pamatujete ty doby, kdy si hlavní tanečník Radim nasadil boratovky a nám
 všem spadla brada? Ta doba je opět tady! Pokud si rádi hodíte bokem, tak tady je pro vás kapela, která se v průběhu let vyprofilovala jako jedna ze zásadních v houpavých rytmech nejen na české scéně!!! 

PAŘBA V CROSSOVER THRASH STYLU!!!

Dalším novicem na Obscene Extreme, ale rozhodně ne v Evropě, jsou izraelští thrasheři BLACK SACHBAK!!! Skvělý crossover thrash metal s jemným punkovým kopem, hardcorovou zuřivostí a melodickými sóly navrch!!! Toto vše obsahuje hudba BLACK SACHKBAK, thrashového kvarteta z Tel Avivu!!!

Němečtí death metaloví titáni ENDSEEKER rozdrtí pódium OEF!!!

Jsme nadšeni, že ENDSEEKER přijedou zahrát své vražedné skladby ze svého třetího alba "Mount Carcass" vydaného v dubnu 2021 u Metal Blade Records. 

ŠVÉDSKÉ CRUSTOVÉ KORUNKY NA OSTRAVSKÝ ZPŮSOB!!!

Jeden z dalších projektů hyper agilní dvojice neuchopitelných ostravských muzikantů Viki - Skulda. Tentokrát jde o bandu KULMA, která už existuje více než dekádu!!! 

PEKELNÝ SOUND METAL PUNKOVÉHO CHAOSU!!!

Špína!!! To je to slovo, které se dere na povrch při poslechu této slovenské pětice říkající si BETON!!! Jak sami říkají „čistota je pro omezené sračky“ a válcují nás chorobným metal punkem, kde bicí jednou v d-taktu a kytary nakládají jeden těžký death metalový riff za druhým!!!