Novinky

OBSCENE EXTREME 2021 - AFTERSHOW - PONDĚLÍ!!!

Aftershow v pondělí? Na OEF není nic nemožné! Pojďme s námi strávit pondělní podvečer Na Bojišti!

FLESHLESS - nechutně chutné fašírky z domácí scény!!!

Ukojit a rozdrtit, to je poslání děčínských FLESHLESS!!! Toto monstrum nikdy nespí a nikdy nezklame, na to vemte jed! 

PRAŽSKÝ PUNK ROCK'N'ROLLOVÝ OHEŇ!!!

Co by to byl za Obscene Extreme bez extrémního rock'n'rollu!!! Vem trošku Discharge, kousek Motörhead, špetku Exploited a vytuň to skvělými metalovými sóly a máš je tady. JUST WÄR!!! 

PARKOVÁNÍ A SPOLUJÍZDA NA OEF 2021!!!

Parkoviště přímo navazuje na festivalový areál Na bojišti, takže k centru dění, k pódiu to máte od auta a stanu jen kousek. Kempovat můžete přímo vedle svého auta.

MAXIMÁLNÍ INTENZITA CHAOTICKÉHO BLASTCORE!!!

Pokud jste příznivci složitých rytmů, psycho aranží a to vše v neuvěřitelně zběsilém podání, jste tady správně. Pražské kvarteto PERFECITIZEN přesně tyto nuance splňuje a ještě mnohem více!!! 

VIP KEMP NA OEF 2021!!!

VIP kemp letos přesouváme přímo do areálu a k dispozici bude pouze jeden sektor. Takže pokud máte zájem o místo pro svůj stan, doporučujeme rezervovat si ho, co nejdříve. Kemp bude hlídaný nonstop.

KRÁL ZEMŘEL, AŤ ŽIJE KRÁL!!!

Je to už 25 let, kdy se dala dohromady tato extrémní úderka. GRIDE, kdo by je neznal!!! Smečka, která si prošla za svojí existencí hromadou veletočů, latentních rozpadů, ale až ten poslední opravdu ukázal cestu, kterou si GRIDE vybrali a dle nás se jedná o tu nejlepší možnou!!! 

MLADÁ THRASHOVÁ KREV MÍŘÍ VYSOKO!!!

Jednou z posledních kapel letošního ročníku Obscene Extreme je mladá smečka thrashových vlků, FAÜST!!! FAÜST vletěli na scénu jako tornádo, hned po konci jejich bývalé kapely Coldblooded Fish, a způsobili tady solidní vítr. 

OEF MERCH 2021 - Covid Fighters, Kids!!!

To není Bolek a Lolek, to jsou naši Covid fighteři!!!

OBSCENE EXTREME 2021 - PLAKÁT!!!

Pomozte nám s promotion, pozvěte kámoše, kámošky a šiřte kde se dá!!! Děkujeme!!! 

GOD DETHRONED – ZAPÁLILI (ONEN) SVĚT JIŽ PŘED 30 LETY!!!

Navzdory tomu, že GOD DETHRONED vydali za svoji tři desetiletí trvající extrémní metalovou cestu již 12 desek, v českých zemích živě moc nehráli. Na OEF zahrají poprvé. 

RYCHLÉ A JEDNODUCHÉ PLACENÍ S CASHLESS SYSTÉMEM!!!

Cashless systém se nám osvědčil, a tak pro vás máme i letos připravené bezhotovostní cashless placení.

 

NĚMECKÝ FASTCORE ŠINKANZEN!!!

TRIGGER!!! Toto bude lahůdka pro všechny rychlíky a fanoušky zběsilého fastcore s kosti drtícím basovým soundem. Trio borců se samo označuje jako Drum N Bass Grind Violence a my nemůžeme nic než souhlasit, protože jejich songy jsou parádním elixírem hlukové energie. Rychle, krátce a pořádně zběsile!!!

OEF MERCH 2021 - Drop The Mask - Už je čas!!!

Artwork: Martin & Pen n Ink Designs

OBSCENE EXTREME 2021, VÍCE LÍSTKŮ V PRODEJI!!!

Naším původním plánem bylo, uspořádat malou akci pro 1000 lidí, protože jsme nechtěli areál rozdělovat na sektory. Rádi bychom OEF uspořádali, co nejvíce takový, jak ho znáte. 

CHOROBNÁ LEKCE Z FRANCIE!!!

Tak jako se šíří nekrotická tkáň, šíří se i odér patologického death/grindcore námi dobře známých a vskutku legendárních PUTRID OFFAL!!! 

HNILOBNÍ GRINDCOROVÍ ČERVI!!!

Další velké překvapení od našich severních sousedů z Polska je banda PUTRID EVIL!!! Když máte rádi opravdový oldschool grindcore, šmrncnutý death metalem a zahraný s crustovým odpichem, tak tady jste doma. 

ČAS NA GRINCOREOVOU HISTORII!!!

Opravdová legenda!!! Je to až k neuvěření, ale podařilo se nám pozvat kapelu, o které jsme si mysleli, že už nikdy nebudeme mít šanci vidět naživo. Polské grindery SCHISMOPATHIC!!! 

VÝRAZNÁ DÁVKA EXTRÉMNÍHO ŠÍLENSTVÍ!!!

V extrémně hudebním světě, čím dál tím více ceněná banda LYCANTHROPHY, je dalším parádním úlovkem pro OEF 2021!!! Nečekejte žádné pomalé a srozumitelné hudební nuance, ale bezhlavou, agresivní jízdu, která skvěle funguje hlavně naživo!!!