Novinky

ZRÁTY A NÁLEZY - Vše co se na OBSCENE EXTREME 2019 našlo a bylo předáno OEF Crew!!!

Kontaktujte nás pokud jde o vaše věci do zprávy nebo na email: aneta@obsceneextreme.cz!!!

UVIDÍME SE PŘÍŠTÍ ROK!!!

15.-19.-7.2020

DĚKUJEME!!!

Děkuji všem, kteří nás přijeli podpořit přímo Na Bojiště a byli minulý týden s námi!!! Myslím, že netřeba zmiňovat, že jsme si Obscene Extreme užili na absolutní maximum!!!

GRINDER BISTRO!!! FRIENDLY VEGAN FOOD!!!

Náš vlastní Obscene Extreme vegan stánek! Nejstarší vegan bistro na OEF, které je tady už od druhého ročníku! Najdete je hned nad hledištem. My to tady máme moc rádi, určitě vyzkoušejte :). A ty ceny? Naprosto parádní!

Orientace u vchodové brány!!!

Tištěné vstupenky z předprodejů a prodej vstupenek na místě. 

DRSNÝ PUNK PUNKÁČŮM, NE POLITIKŮM!!!

Změny se letos nevyhly ani OEF a po zrušení show Indian Nightmare tady máme skvělou náhradu!!! Hardcore punkové rebely THALIDOMIDE, kteří si neberou servítky a řežou přímo do živého masa!!! 

OEF BENEFIT PRO DROPDEAD!!!

Miluju DROPDEAD! To je přece jasné, tihle kluci vždycky ždímali svoje nástroje co to šlo, vždycky dělali muziku, co má koule a vždycky měli velice podobné názory jako já a vždycky jsme si také skvěle rozuměli!!! 

PRODEJ VSTUPENEK A PÁSKOVÁNÍ V ÚTERÝ!!!

V úterý budeme prodávat vstupenky mezi 17:00 a 21:00 hodinou. Pokud už máte své vstupenky, můžete si přijít pro pásky.

Petr „Bubla“ Vrbica (30. 11. 1971 – 1. 7. 2019)!!!

Co kapela, to stránka. Já znal Metallicu, Helloween a King Diamond a on znal desítky kapel všech metalových žánrů. Zápisníky nám půjčoval a my si je přepisovali. Díky němu jsem objevil death metal, spoustu skvělých kapel, pak se seznámil s Čurbym, začali jsme psát fanzin Morbid Reality, The Suffering. 

INDIAN NIGHTMARE - Zrušeno vystoupení na Obscene Extreme!!!

"Bohužel jsme nuceni zrušit naše vystoupení na Obscene Extreme 2019, kvůli nehodě, která se stala v neděli našemu bubeníkovi Lalovi. Lalu ošklivě pokousal pes a i kdyby veškeré vyšetření nepotvrdily infekci nebo porušení kostí a šlach, Lalo bude schopen hrát nejdříve za týden.

VEGAN ZÓNA NA OBSCENE EXTREME 2019!!!

Veganská ulička se nám na minulém Obscenu osvědčila a tak jsme ji doplnili o pár skvělých stánků a jedeme dál! Věřte, že se máte na co těšit. Jako milovníci dobrého jídla chceme i vám dopřát EXTRÉMNÍ kulinářský zážitek! Pojďte s námi ochutnat vynikající veganskou gastronomii!!!

Ahoj všichni maniaci!!!

"Předně naše 20. výročí bylo prostě úplně fantastické, unikátní, fenomenální, geniální,bombastické, úžasné a takhle bych mohl pokračovat vesele dál. Ještě jednou děkuji, moc to pro mě znamená, byla to PECKA!

GRIND MARKET II.!!! POZOR, POZOR!!!

Tento rok jsme se rozhodli otevřít druhé prodejní místo abychom vám co nejvíce zkrátili dobu čekání na vámi vyhlídnutý kousek z nabídky OEF merche. 

OBSCENE EXTREME MERCHANDISE 2019!!!

HURÁÁÁ!!! Konečně je to tady!!! Představujeme vám nový Obscene Extreme merchandise pro rok 2019!!!

POMOZ PŘÍRODĚ, ODVEZ SI VLASTNÍ ODPAD!!!

Jak jistě všichni víte, OBSCENE EXTREME FESTIVAL razí kromě „animal friendly“ stylu taky styl ekologický. Vratné kelímky nebo recyklovatelné nádobí jsou jen malé věci, které můžeme pro přírodu udělat. 

DENNÍ PROGRAMY!!! Který den je pro vás nejlepší?

Už jsme hodně blízko startu Obscene Extreme festivalu!!! Uložte si denní programy a buďte ready!!!

MEZINÁRODNÍ RODINA GRINDU!!!

Minulý rok jste na Obscene Extreme přijeli minimálně ze 73 zemí světa!!! Všechny uvedené státy jsou ověřeny, ale myslíme si, že počet může být mnohem vyšší. Tento rok bychom rádi sčítali lid už od prvního dne.

TÝDEN DO OEF - ANO - DEN D, HODINA H A SEKUNDA S SE BLÍŽÍ!!! POSLEDNÍ DŮLEŽITÉ INFO!!!

Předprodej skončil, ale festivalový areál Na Bojišti pojme až 20.000 lidí, takže lístky si můžete koupit i na místě!!! Cena vstupenky na místě je 2.200,- Kč za všechny 4 dny nejen hudebního šílenství Obscene Extreme festivalu. Pomozte nám a připravte si drobné nebo peníze přesně na vstupenku, prosím. Velmi nám to pomůže a urychlí fronty.

BUĎTE PŘIPRAVENI!!! STÁHNĚTE SI DO SVÉHO CHYTRÉHO TELEFONU ČTEČKU QR KODŮ, KTEROU VYUŽIJETE NA ZJIŠTĚNÍ VAŠICH ÚTRAT NEBO AKTUÁLNÍHO STAVU VAŠÍ DIGITÁLNÍ PENĚŽENKY!!!

Čtečku QR kódů a barcodů najdete v AppStore nebo Google play. Např. QR Reader, Barcode, Barcode scanners atd.

OBSCENE EXTREME 2019 DÍVČÍ - ORACULUM od Martina - Pen n Ink Designs!!!

"Čarodějnice nahlížející do své koule, kde vidí budoucnost lidstva. Jestli je temná nebo světlá, už je ve hvězdách. Inspirací je ale čarodějnice Rhea z Cöosu, postava čtvrté knihy série Temná věž od Stephena Kinga. Tak se obávám, že asi růžová nebude. Původně měla koule svítit růžově, tak jako svítí v knize, ale to vypadalo blbě, takže svítí bíle."