Novinky

JAK BUDE PROBÍHAT TENTO ROČNÍK???

Přejeme si uspořádat bezpečný festival pro všechny. Podle rozvolňovacího plánu to vypadá, že od 1. 7. 2021 bude možné pořádat venkovní akce až pro 5.000 lidí. My plánujeme podstatně menší akci. 

OBSCENE EXTREME stále dýchá!!! Přidej se v červenci i ty!!!

Zázraky se dějí!!! Již několik dní intenzivně pracujeme na OEF 2021 v našem původním termínu, v půlce července 2021.

PŘESUN EXTRÉMNÍCH TÓNŮ NA ROK 2022!!!

Přátelé, jak všichni víte, celosvětová situace kolem covid-19 se nelepší a chaos kolem restrikcí v České republice je naprosto šílený. V této chvíli vůbec netušíme, co bude za týden, natož v létě, takže jsme se rozhodli opět přesunout Obscene Extreme na rok 2022.

Šťastnou cestu na druhou stranu, Alexi!!! Rest in Grind!!!

Další padlý grindový bratr... Poslední dobou, je to až šílené, jak často informujeme o úmrtích našich přátel, ale se smutkem v srdci musíme oznámit, že ze života odešel další kamarád, velký podporovatel extrémní scény, basák jedné ze zásadních grindcoreových kapel, legendárních brazilských ROT, Alexandre „BUCHO“ Strambio.

Sejdeme se v létě na bojišti? Je světlo na konci tunelu?

Spousta z vás se ptá, jak to vypadá s festivalem, jestli v červenci bude, nebo nebude. Momentálně nedokážeme říct vůbec nic, protože ani nevíme, co bude příští týden. 

Odpočívej v pokoji, příteli!!!

Jsme opravdu zdrceni zprávou o smrti death metalové legendy, zpěváka kultovních švédských drtičů NIHILIST, ENTOMBED nebo ENTOMBED A.D., Larse-Görana Petrova!!!

100.000 šílenců!!!

Radost nás neopouští ani v těchto temných dnech, protože youtube kanál OBSCENE EXTREME dosáhl neuvěřitelných 100 tisíc odběratelů, což je ohromné číslo!!!

Legendární Klub 007 na Strahově potřebuje naší podporu!!!

Kreas Promotion uspořádali benefiční stream a právě teď probíhá dražba, do které jsme věnovali OEF BACKSTAGE VSTUPENKU, kterou není možné sehnat nikde jinde. Poskytujeme ji jen pro charitativní/benefiční účely.

OBSCENE EXTREME GALERIE 2013!!!

Doplnili jsme i galerii z roku 2013. 

Obscene Extreme GALERIE 2012!!!

Konečně máme čas doplnit naše fotogalerie, takže pojďme si zavzpomínat, jak jsme si užívali na Bojišti v roce 2012!!!

Pour Féliciter 2021!!!

F*ck 2020!!! V létě 2021 se zase potkáme Na Bojišti!!! Do té doby, buďte zdraví, skvělí a vydržte!!!


LÉKAŘI POMÁHAJÍ VE SVĚTĚ, MY POMÁHÁME LÉKAŘŮM!!! OBSCENE EXTREME + DISMEMBER PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

I tento rok pokračujeme v podpoře naší oblíbené organizace. Lékaři bez hranic poskytují zdravotnickou péči a humanitární pomoc ve více než 70-ti zemích světa a my jim v tom pomáháme už od roku 2012!

WE ARE OEF!!! Ano!!! Všichni jsme OEF!!! Kapely, organizátoři, fanoušci, prostě všichni!!! Rok bez náramku? Nemožné!!!

Pokud chcete Obscene Extreme extra podpořit, tady je možnost: http://bit.ly/WeAreOEF, kupte si OEF náramek a hrdě ho noste do konce světa!!!

PŘÍPRAVY KNIHY O OBSCENE EXTREME STÁLE PROBÍHAJÍ!!! POJĎTE JI TVOŘIT S NÁMI!!!

Sedíme, probíráme se starými fotkami, programy, fanziny, materiály ze všech ročníků, děláme rozhovory, píšeme, prostě makáme na tom, aby v knížce bylo všechno!

JAK TO BUDE S PLATNOSTÍ VSTUPENEK Obscene Extreme 2020/2021?

Všechny vstupenky i vouchery zůstávají v platnosti na Obscene Extreme 2021. Tištěné vstupenky a vouchery pro VIP kemp, parkoviště a lockerboxy vyměňovat nebudeme, přijďte s nimi příští rok Na Bojiště.

Dvě hodiny grindcoru v Headbanger FM!!!

Grindcore, nové album od Napalm Death a rozhovor s Čurbym. Poslouchat můžete tady: http://bit.ly/DvěHodinyGrindcoru_HeadbangerFM.

EXTREMNĚ MRAZÍCÍ ÚDERY INDUSTRIÁLNÍHO SVĚTA!!! GODFLESH!!!

Doba koronavirová, zdá se, mnohé věci změnila. Ne tak Obscene Extreme  festival, protože my pořád pracujeme a dalším plodem naší usilovné práce  je další skvělé jméno na soupisku speciálního festivalu divných riffů  pro rok 2021.

OEF DONATION!!! Staň se OEF sponzorem i ty!!!

Nechceme se opakovat, ale doba koronavirová dopadla tvrdě i na váš oblíbený festival. Určitě víte, že celá organizace, práce, která nejde na venek vidět, tvorba broadcastingu a videí, které můžete shlédnout všichni na světě zdarma, nám zabírá celý rok a stojí nemalé prostředky.

OBSCENE EXTREME BROADCASTING JE ZA NÁMI!!!

Všechny díly můžete zhlédnout na našem Youtube kanále!!! Když jsme se letos s vámi všemi šílenci nemohli sejít na Bojišti, sestříhali jsme speciální OEF video klipy, rozhovory a pozdravy od kapel do tohoto vysílání!