Novinky

Léčba šokem s CATTLE DECAPITATION

!!!

U téhle kapely vynecháme tradiční hudební úvod a medové řečičky. CATTLE DECAPITATION jsou jednou z nejznámějších death metal / grind kapel, která propaguje bez jakýchkoliv kudrlinek a vedlejších úmyslů vegetariánství a práva zvířat.

NICHOLAS QUENTIN URBANEC - Release info

Jsme velice šťastní, že můžeme ohlásit další přírůstek do Obscene 
Extreme rodiny!!! A protože jsme teď plni nadějí a energie, tak od dnešního večera 
buďte připraveni, každý den nasadíme jednu kapelu a začneme pěkně ostrej 
týden, kde představíme i headlinera a co-headlinery našeho festivalu pro 
rok 2016!!!

Gridecore sestřelí každého na OEF 2016!!! GRIDE!!!

Gridecore znovu zasahuje! Jedna z nejprofláklejších tuzemských grind kapel opět znectí trutnovské Bojiště! Kapela, kterou zbožňují po celém ug světě. Jejich poslední zásek v diskografii, kterým byl split desetipalec se Sidetracked, je lahůdkou pro fandy extrémního hardcore/grindu.

VADER poprvé na Obscene Extreme Festivalu!!!

Polská death metal legenda. Tak hádejte, kdo by to asi mohl být? Navíc kapela, která ještě na Obscene Extreme Festivalu nikdy nevystoupila. Aha! Víme? Předpokládám, že mo(u)dří již vědí.

Brazilský death metal v podání NERVO CHAOS!!!

Brazilský death metal. Již pouze tyto tři slova a jejich význam jsou téměř 99% zárukou kvality. Nejinak tomu je i v případě smečky NERVO CHAOS. Založeno roku 1996, na kontě několik studiových alb a sdílení pódií s nesčetnou řádkou velikánů ug scény.

Projekt PUTRID PILE ti nakope zadek!!!

Kurevsky brutální death poháněnej chytlavejma riffama, fakt rychlejma bicíma a občas až absurdně hrubým řevem. O tom všem je PUTRID PILE. 

Technický deathgrind nasáklý krví na OEF 2016 - Cancerous Womb!!!Smícháním death metalu a extrémního grindcoru vytvářejí svou vlastní mutaci naštvaného, krví nasáklého technického death grindu. Výpověď Cancerous Womb z Velké Británie nenechává nikoho na pochybách. 

Zombie death metal v podání AVULSED!!!

Zombie death metal brought by AVULSED.

Španělská death metal scéna měla vždycky co nabídnout a i na ní jsou stálice, které hoblují struny, ničí blány a hlasivky více než 20 let. Jednou z nich jsou i Avulsed. Popravdě řečeno jedna z nejnedoceněnějších  kapel a opravdu nechápeme proč. 

Nízkoobrátkové demoliční gorekomando na OEF 2016 - GUINEAPIG!!!

Jestliže si můžete pod milým domácím mazlíčkem představit něco jiného, tak na Obscene Extreme Festivalu 2016 GUINEAPIG (morče) rozhodně přivítáte! Tahle trojice, která pochází z Itálie, vám svým mohutným a ryzím goregrindem rozdrtí kebule!!!

Chorobný gore / grind v podání polské legendy DEAD INFECTION!!!

Takže do čtveřice všeho dobrého a po dlouhých sedmi letech (naposledy v r. 2009 ve Svojšicích) poctí trutnovský areál kultovní polská grind core kapela DEAD INFECTION. Kdo by tuhle chásku neznal? Chorobný a brutální gore/grind core, který již více jak čtvrt století mučí vaše i naše sluchovody.

Grind / hardcore peklo v podání ROTTEN SOUND!!!

První a hned bomba! Jo jo přesně tak. Už tady máme první kapelu na další ročník Obscene Extreme Festivalu 2016!!! 

OBSCENE EXTREME CHARITA 2015!!! Po roce zase u Lékařů bez hranic!!!

V pondělí 14.9. jsme vyrazili do kanceláře Lékařů bez Hranic a přivezli s sebou neuvěřitelných 109.157,- kč!!! Díky Vám všem, kteří podporujete naši charitativní akci!!!

Obscene Extreme 2015 Tattoo Workshop!!!

Fotky z tetovacího workshopu na OEF :) www.marre.cz

Ztráty a nálezy!!!

Vše co se na Obscene Extreme našlo a bylo předáno OEF Crew. Kontaktujte nás pokud jde o vaše věci!!!

OEF hlásí, že všechna charitativní trička jsou vyprodána!!!

Limitovaný počet 200 kusů triček byl vyprodán v rekordní rychlosti. Zůstali v nabídce poslední dvě černá trička velikosti XXL, tak si pospěšte dokud jsou. Moc děkujeme za Vaši podporu pro Lékaře bez hranic.

Momentky ze Středy!!!

Skvělý Freak Fest a Samora Squid. Více fotek zde : https://www.facebook.com/ObsceneExtremeFestival