Novinky

S&M Project Show 2015!!!

Dystopická performance S&M Project a crew na největším festivalu extrémní hudby ve střední Evropě, Obscene Extreme Festival. „Vánoční“ a novoroční „dar“ pro vás. Enjoy! Díky za sdílení! - NSFW - +18!

Pod větev nedostanete nic menšího než TOXIC HOLOCAUST show!!!

Excelentní mix punku a metalu vám jako překvapení pod letošní větev přínáší Obscene Extreme Festival! Portlandská kultovní kapela TOXIC HOLOCAUST vystoupí se svým originálním mixem DISCHARGE, VENOM, SLAYER nebo G.B.H. poprvé na trutnovském bojišti!

Na trutnovské Bojiště nám přiletí i čarodějnice z Kalifornie!!! SACRIFICIAL SLAUGHTER!!!

Američané SACRIFICIAL SLAUGHTER, to vám je kus poctivě odmakané death metalové práce. 

Perverznost, násilí a exotický zaván smrti. Přicházejí SEMEN!!!

Když něco pochází z Mexika, můžete si být jisti minimálně třemi věcmi. Buďto to bude fest štípat, nebo to bude nebezpečné, nebo to bude řádný hudební extrém. 

Vstupenky OEF 2016

Prodej vstupenek na Obscene extreme Festival 2016 je zahájen!

JAPONSKÝ HLUKOVÝ KOMANDO SPEED!! NOISE!! HELL!!

Ze země vycházejícího slunce se přižene zatopit do kotle trutnovského Bojiště kamikaze fastcorové komando v silně punkovém duchu. 

Šťastní, blázniví šílenci, kteří vám udělají radost!!!

 SERRABULHO!!!

Na pódiu dělají popcorn a dokonce mýdlové bubliny. Jejich představení jsou jako obrovský zábavní park plný kostýmů, prdů, a co je hlavní, smíchu!!!


Turecké brutaldeathové komando v plném nasazení zahajuje poprvé
 útok na Obscene!!!

Pro fans DEEDS OF FLESH, INCANTATION až NECROPHAGIST zaručujeme balzám na ušní boltce!!!

Thrash metal legenda SODOM poprvé na OEF 2016!

!!

Takhle kapela je pro Obscene Extreme Festival jedním slovem HEADLINER!!! Legendární thrash metal, jméno, které se skloňuje napříč žánry. Neznáme nikoho z metal, grind, death, hardcore, gore či punkové scény, kdo by při vyslovení SODOM nevěděl o co kráčí.

Grind core uragán LOCK-UP v roce 2016 na OEF!

!!All-star grind core kapela opět rozmoshuje návštěvníky Obscene Extreme 
Festivalu!!! Jenom vyjmenovat ex i současné kapely všech členů téhle 
smečky by vydalo na román na pokračování. A my předpokládáme, že to ani 
není nutné, protože tahle kapela sama o sobě se pomalu stává živou grind 
legendou.Léčba šokem s CATTLE DECAPITATION

!!!

U téhle kapely vynecháme tradiční hudební úvod a medové řečičky. CATTLE DECAPITATION jsou jednou z nejznámějších death metal / grind kapel, která propaguje bez jakýchkoliv kudrlinek a vedlejších úmyslů vegetariánství a práva zvířat.

NICHOLAS QUENTIN URBANEC - Release info

Jsme velice šťastní, že můžeme ohlásit další přírůstek do Obscene 
Extreme rodiny!!! A protože jsme teď plni nadějí a energie, tak od dnešního večera 
buďte připraveni, každý den nasadíme jednu kapelu a začneme pěkně ostrej 
týden, kde představíme i headlinera a co-headlinery našeho festivalu pro 
rok 2016!!!

Gridecore sestřelí každého na OEF 2016!!! GRIDE!!!

Gridecore znovu zasahuje! Jedna z nejprofláklejších tuzemských grind kapel opět znectí trutnovské Bojiště! Kapela, kterou zbožňují po celém ug světě. Jejich poslední zásek v diskografii, kterým byl split desetipalec se Sidetracked, je lahůdkou pro fandy extrémního hardcore/grindu.

VADER poprvé na Obscene Extreme Festivalu!!!

Polská death metal legenda. Tak hádejte, kdo by to asi mohl být? Navíc kapela, která ještě na Obscene Extreme Festivalu nikdy nevystoupila. Aha! Víme? Předpokládám, že mo(u)dří již vědí.

Brazilský death metal v podání NERVO CHAOS!!!

Brazilský death metal. Již pouze tyto tři slova a jejich význam jsou téměř 99% zárukou kvality. Nejinak tomu je i v případě smečky NERVO CHAOS. Založeno roku 1996, na kontě několik studiových alb a sdílení pódií s nesčetnou řádkou velikánů ug scény.

Projekt PUTRID PILE ti nakope zadek!!!

Kurevsky brutální death poháněnej chytlavejma riffama, fakt rychlejma bicíma a občas až absurdně hrubým řevem. O tom všem je PUTRID PILE. 

Technický deathgrind nasáklý krví na OEF 2016 - Cancerous Womb!!!Smícháním death metalu a extrémního grindcoru vytvářejí svou vlastní mutaci naštvaného, krví nasáklého technického death grindu. Výpověď Cancerous Womb z Velké Británie nenechává nikoho na pochybách. 

Zombie death metal v podání AVULSED!!!

Zombie death metal brought by AVULSED.

Španělská death metal scéna měla vždycky co nabídnout a i na ní jsou stálice, které hoblují struny, ničí blány a hlasivky více než 20 let. Jednou z nich jsou i Avulsed. Popravdě řečeno jedna z nejnedoceněnějších  kapel a opravdu nechápeme proč. 

Nízkoobrátkové demoliční gorekomando na OEF 2016 - GUINEAPIG!!!

Jestliže si můžete pod milým domácím mazlíčkem představit něco jiného, tak na Obscene Extreme Festivalu 2016 GUINEAPIG (morče) rozhodně přivítáte! Tahle trojice, která pochází z Itálie, vám svým mohutným a ryzím goregrindem rozdrtí kebule!!!

Chorobný gore / grind v podání polské legendy DEAD INFECTION!!!

Takže do čtveřice všeho dobrého a po dlouhých sedmi letech (naposledy v r. 2009 ve Svojšicích) poctí trutnovský areál kultovní polská grind core kapela DEAD INFECTION. Kdo by tuhle chásku neznal? Chorobný a brutální gore/grind core, který již více jak čtvrt století mučí vaše i naše sluchovody.