Novinky

Nic menšího než prudké bodnutí brutality!!! VIRULENCY!!!

VIRULENCY, kteří pocházejí ze severního Španělska, vám předvedou zvukový masakr plný technické death metalové agrese. VIRULENCY, s bývalými členy INTERNAL SUFFERING, jsou nabiti rychlostí rovnající se hurikánu a technickou zručností, jakou se mohou pochlubit taková jména jako DEFEATED SANITY, GORGASM a CRYPTOPSY. 

LET'S GO, PORN STARS! PŘICHÁZEJÍ SPASM!!!

Už potřetí v historii OEF se na našem podiu představí královéevropského porna/gore/grind SPASM. Vám fanouškům extrémní muziky jeúplně zbytečné představovat tuhle bandu gigolů. SPASM se svým originálním přístupem a imagí pravém zařadili mezi špičku daného žánru. 

Premiéra MEMORIAM na Obscene Extreme Festivalu 2016!!!

Máme pro vás super pecku! MEMORIAM. Že nevíte, o co jde? Tak mrkejte na sestavu Karl Willetts (BOLT THROWER), Frank Healy (BENEDICTION, SACRILEGE), Andy Whale (ex BOLT THROWER) a Scott Fairfax (ex LIFE DENIED, BENEDICTION). Tohle prostě ani nemůže být špatná kapela!  !!

Ulítlý alternativní grind core nářez v podání PISS VORTEX!!!

Progresivní grind core v podání dánských PISS VORTEX nenechá milovníky ulítlých a hlavně brutálních tónů v klidu! 

Powerviolence/thrash hardcore z Jižní Korey!!!

MYMANMIKE. Tak úplně čistě korejská kapela to teda jako není, ale jistej nádech exotiky to určitě má. Jižní Korea. To by bylo správně. Členové jsou ale tři a každý je z jiné země. Francie, Jižní Korea a USA.

Holandské horror death / doom komando SKULLHOG!!!

Tuhle kapelu má spousta z vás zařazenou úplně v jiném stylu. Nesprávně a neprávem! Mo(u)dří totiž již delší dobu vědí, že SKULLHOG produkují kvalitní horror death / doom. 

Filipínský crust/grind mix se sídlem v Dubaji, to jsou MATICRUST!!!

Uhuhuuuu tohle je další z řady exotických zástupců na OEF! Filipínská kapela MATICRUST, která se přesídlila do Dubaje! Prasopal! V MATICRUST produkci vystopujete mnoho vlivů smíchaných dohromady.

OEF 2016 Aftershow - show must go on!!!

Pro zaryté pařmeny máme jasný vzkaz : Prodlužte si extrémní víkend o OEF Aftershow Párty!!!

Kdy? Neděle 17.7.2016, Start 18.00 - Konec 23.00

Kdo? Pár smrtících kapel na úplný závěr.

Kde? TRUTNOV - Na Bojišti - Pivní stan

Polští hardcoristi THE DOG na OEF 2016!!!

Hardcore jako řemen! Pro všechny fans starých dobrých smeček jako NEGATIVE APPROACH, NEGATIVE FX nebo SS DECONTROL máme lahůdku v podobě vystoupení polské kapely THE DOG.

V kůži kadeřníka Tiny Turner. TINA TURNER FRAISEUR!!!

Máme rádi mladé a neznámé grindcore kapely! A pokud navrch disponují vtipným názvem, není co řešit! Proto určitě v červenci hlasitě přivítejte mladou francouzskou smečku TINA TURNER FRAISEUR.

BRITŠTÍ MISTŘI CRUST HARDCORU JSOU ZPĚT A VE VAŠÍ HLAVĚ VÁM UDĚLAJÍ DALŠÍ TOTÁLNÍ MASAKR! EXTREME NOISE TERROR!!!

Třicet let po svém splitku s CHAOS UK, které bylo trefně nazváno "MASAKR SLUCHU", se EXTREME NOISE TERROR vrací na Obscene Extreme a jed na to můžete vzít, že na pódium vstoupí s jediným cílem: hrát podle názvu této legendární nahrávky! 

Ve Francii to stále grindově vře! BAIN DE SANG!!!

Nová francouzská grind core smečka BAIN DE SANG do toho umí šlápnout pěkně ostře. Ne dlouho po svém založení nahráli devět válů, které jsou přichystané na debutní album, a které si můžete poslechnut již nyní na jejich bandcampu.

Old school thrash / hardcore od severních sousedů TERRORDOME!!!

Tahle kapela se vám bude líbit! Po všech těch rubanicích a pochrochtáníčku není nic lepšího než oddechovka v thrashovém provedení v podání polské kapely TERRORDOME. Prdel-nakopávající-old-school-thrash-metal-hardcore. 

Živelný mix grindu s hardcorem a punkem, to jsou ATTACK OF RAGE!!!

Slovenská grind core scéna má stále co nabídnout. Jednou z těch top kapel jsou téměř 100% také ATTACK OF RAGE. 

Zahulíme, zagrindujeme a uvidíme !!! POTHEAD!!!

Tak přesně tímhle se řídí partička vyhulenců z hlavního českého města skrývající se  za masky a název POTHEAD. Chlapci se s tím vůbec neserou a jdou si to celé po svém. Svůj styl označují jako mix grindu a rapu. Musí se uznat, že se jedná o zajímavý kontrast, ale tak proč ne?! 

Připravte se na hopsající flamengo v podání TIBOSITY!!!

Ze slunečného Španělska nám hnusáci, jménem TIBOSITY, přivezou pořádnou dávku hopsavého goregrindu. Kapela je aktivní od roku 2005 a na svém kontě mají dvě full CD. Přičemž o jejich debut se postaral český Bizzare Leprous Prod. a novinka vyšla u domácího Xtreem Music.

Crust pionýři z ostrovů HELLBASTARD na OEF 2016!!!

V případě představování britské crust/metal legendy HELLBASTARD se dá v  krátkosti použít jejich vlastní popisek: „HELLBASTARD jsou často  zmiňováni jako kapela, která vytvořila „crust“ vlnu v 80. letech. 

Těžký a temný hardcore od japonských hrdinů PALM!!!

PALM! Jedna z nejvíc heavy metalovohardcorových kapel pocházejících z Japonska! 

STŘEDEČNÍ WRESTLING MÁNIE!!!

Pozor vy všichni wrestlingoví maniaci tam venku!!! Žebříky, stoly, židle……ó můj Božeeeee! Tenhle rok v létě vám zabušíme oči a uši do země! Wrestlingové zápasy v ringu naživo a ultra násilné představení v podání EAT THE TURNBUCKLE bude zaručeně zmáčené v KRVI!!!!!! Buďte přichystáni na další podrobnosti!!!!

Skandinávská grind core šleha v podání LIVET SOM INSATS!!!

Švédští LIVET SOM INSATS by se mohli stát dalším černým koněm letošního Obscene Extreme Festivalu. Tentokrát by měli zpozornět grind maniaci! Jak už je známo, severské země (Švédsko obzvlášťě) jsou grindu zaslíbené. Pokud ale grind opepříte punkovým přístupem a neotřelými nápady …