Novinky

WAR MASTER, TX, Houston = old school death metal!!!

Tohle je hodně povědomé sousloví, co? Co třeba jedno z alb kultovních BOLT THROWER? A přesně jak by jste čekali, WAR MASTER z Houstonu, vás rozsekají old school death metalem, který se nechal inspirovat právě klasikou v podobě BOLT THROWER.

VENOMOUS CONCEPT s vámi sakra zatočí!!!

Když kočička s pejskem hodí do kotlíku crust, thrash, hardcore, grind a death. Pak k tomu nasekaj členy kapel BRUTAL TRUTH, NAPALM DEATH, NUCLEAR ASSAULT, PRIMATE, CORRUPT MORAL ALTARS atd. vznikne velice chutný pokrm s názvem VENOMOUS CONCEPT. Tyhle postarší cápkové v sobě nezapřou svoji slabost pro punk a hardcore.

Power violence/grind destrukce v podání SHACKLES!!!

Kapel tohoto stylu je třeba na Obscene Extreme Festivalu víc a víc! Nikdy jich nebude dost! Naprosto parádní mix starýho power violence alá CROSSED OUT / INFEST nebo NO COMMENT s klasikou alá NAPALM DEATH nebo SIEGE.

Naše nejdivočejší sny byly vyslyšeny a texaská grindcore bruska je zpět!!! INSECT WARFARE!!!

Tisíce grinderů po celém světě čekalo na tento okamžik řadu let a je to tady!!! Exkluzivní vystoupení na Obscene Extreme festu a návrat na jaký jsme netrpělivě čekali!!!

OBSCENE EXTREME History 1999-2015!!!

826 kapel odehrálo koncert na Obscene Extreme festivalech (všechny české festivaly v Trutnově - Na Bojišti, kromě roku 2009, který proběhnul v exilu ve Svojšicích, pro OEF 2015, 2014 a 2013 World Tour info mrkni dolů).

Švédské crust / hardcore překvápko se jmenuje GUST!!!

Švédská kapela, která u mně mixuje crustovou rytmiku s hardcore důrazem aniž by to znělo ve výsledku nějak blbě. Ba naopak. GUST se řadí po boku takovejch kapel jako jsou CURSED, OATHBREAKER, BAPTISTS nebo DEATH IN THE DIRT.

KRU$H opět zasahuje!!!

Tahle kapela je něco jako taková sázka na jistotu. Naživo nikdy nezklamou! O kom je řeč? No přece o holandské crust / grind mašině KRU$H! 

I na severu Švédska se hraje GRI(n)D!!!

Tahle kapela nejen, že hraje prdel nakopávající grind core, ale je i vtipná! Ke svému vzniku a historii dodávají, že ve švédském hlavním straight edge městě Umeå jsou něco jako odplatou proti střízlivosti, pozérství, pomalému hardcoru a nedostatku rychlého grindcoru na severu Švédska.

BOLESNO GRINJE ROZHOVOR!!!

Ahoj chlapi, jsme velmi potěšeni, že vás znovu máme na Obscene Extreme mini Winter.

Připravovaný ročník OEF bude hotovým rájem pro slammery! Jedním z překvapení budou určitě Holandští milovníci gore. KORPSE!!!

Relativně nová kapela, která díky svým předešlým bohatým hráčským zkušenostem přesně ví, jak vás nabouchat brutálním slammem. 

SARCOTROFIA!!! Zřejmě první guttural gore grind z Mozambiku, který znáte! !!

Tohle bude lahůdka pro všechny gore grind maniaky plus všechny, kteří rádi objevují nová a nezmapovaná místa na světové underground scéně.

Léto je daleko, s kým se uvidíme za měsíc v Brně?

Open 19:00 Start 20:00


Vstup = 280,- Kč

POKRAČUJEME!!! GENERAL SURGERY A OBSCENE EXTREME PRO LÉKAŘE BEZ HRANIC!!!

Limitovaný počet 200 kusů triček byl na OEF vyprodán v rekordní rychlosti a my jsme se rozhodli, udělat dalších 100 triček....

Útok protinožců s názvem WRETCH přichází!!!

Jaksi se neumím a nechci zbavit pocitu, že co pochází z Austrálie, bude vždy kvalitní hudební masáž. No, vždyť se na to podívejme spolu. Začnu u kultovních BLOOD DUSTER, vezmu to přes technické PSYCROPTIC a skončím někde u rychloklepačů THE KILL nebo CAPTAIN CLEANOFF. Tato země má opravdu co nabídnout a nastal tedy správný čas, aby nabídla další chuťovku.

Texaský masakr, jeden z dominant tučně vrytý do brutal deathové bible. Povinnost pro staré páky, výzva pro mladou krev. Přijďte podpořit legendy slamu DEVOURMENT!!!

Kdo by už dnes neznal jedny ze zakladatelů ultrabrutálního stylu zvaného SLAM a jejich stylově prohnilé mokvavé logo! 

Přestaňte na všechno myslet a začněte se bavit; jsou zde totiž EXCREMENTORY GRINDFUCKERS!!!

Při tvoření hudby musí platit, že kapelu i fanoušky to musí hlavně bavit. Tito němečtí šílenci se tohoto tedy drží naprosto přesně. To, co předvádějí, je jedním slovem čistá zábava. 

BODYFARM využijí svojí druhou šanci na 100% !!!

Tak vloni to nevyšlo. Kvůli smutnejm událostem, které se odehrály v blízkém rodinném kruhu kapely. Je tedy logické, že BODYFARM svoji šanci dostanou znovu a to hned na příštím ročníku, tedy v roce 2016.

Chcete další porci kvalitního metalu? CRIMINAL vám ji naservírují!!!

Tahle smečka funguje už od počátku 90. let. Původně mladá thrash metal sebranka z Chile, která se kolem milénia kompletně přesunula do Evropy, aby to k vám měla blíž. 

PF 2016!!!

Děkujeme za neutuchající podporu v roce 2015 a užijte si naplno i rok 2016!!! Uvidíme se později!!! OEF crew