Novinky

LEGENDÁRNÍ JAPONSKÝ HARDCORE PATŘÍCÍ K "BURNING SPIRITS" POPRVÉ V EVROPĚ: DEATH SIDE!!!!

Žádná jiná kapela na zeměkouli nezosobňuje „legendární hardcore“ víc než skvělí DEATH SIDE z Tokya. 
Vznikli v polovině 80. let a jsou bezpochyby jedním z nejrespektovanějších a nejtypičtějších jmen z japonské hardcore/punkové stáje, kteří pomáhali tvořit ten jedinečný, velmi rázný styl „burning spirits“, který ovlivnil nespočet kapel na celém světě a pomohl vytvořit solidní základnu fans a skalních šílenců. 

Divoké vokály, bicí, jejichž rychlost bere dech a fantastické riffy, které kombinují výbuchy klasického HC se zuřivými, řezavými sóly, kdy máte pocit, jako když vám létající démoni prořezávají hrdlo! Nedávno se dali znovu dohromady, aby dali vzpomenout na legendárního, dřívějšího kytaristu Chelseaho, který skonal 17. srpna 2007. Je to jejich vůbec první evropské představení s neuvěřitelnou sestavou, kde jsou 3 původní členové (Ishiya, You a Mukai) plus Ori (Pile Driver, ex Mad Conflux, jeden z Chelseaho prvních studentů) a Benkei (Crude, Mustang – v současnosti považovaný za jednoho z nejlepších kytaristů na japonské HC scéně), kteří nahrazují Chelseaho (RIP) tolik chybějící genialitu. Ano, 2 kytary jsou třeba, aby napodobily jeho nedostižné veleumění. 

Můžete čekat zničující set se všemi jejich klasikami z from "Wasted dream", "Bet on the possibility" a splitka s Chaos UK. Jestli jste si minulý rok užili vystoupení SxOxBx, kteří trhali pódium OEF na kusy, a jestli jste fandové pravého, japonského hardcore zvuku, tak je tohle něco, co nemůžete propásnout! SRDCE A DUCH, ROZHODNĚTE SE PRO BURNING SPIRITS!!!