Novinky

WRESTLING MANIA - STŘEDA 13.7.!!!

Kluci z VcV Wrestling nám předvedou tři wrestlingové zápasy v ringu naživo!!! Dál se můžete těšit na PPTA a EAT THE TURNBUCKLE. To jsou wrestlingový maniaci, kteří to ve středu Na Bojišti pořádně rozsekají!!!

Zápasy:  

1) Hardcore championship Primy VS Ezény VS Šakal 
2) Casket match (zápas s rakví) Bláhys VS R.J.Kolda 
3) One on onenon title match Démon VS Sebastien  
Wrestling je bojový sport, kde jsou zápasy předem domluvené. Wrestling obsahuje prvky souboje, sportu a divadla. V začátcích byl wrestling pouťovou a cirkusovou atrakcí, kde se postupně vyvíjel dál. Za zlom ve wrestlingu se dá říct, že se stal Hulk Hogan, který se stal wrestlingovou ikonou 80. a 90. let. Hogan je výborný komediant a dokáže vyburcovat divácké osazenstvo. Wrestling se tedy stával větším a větším byznysem. Dnes je wrestling ve svetě multimiliardovým průmyslem. Ve wrestlingových zápasech jsou pravidla různá a často se mění. Jsou dána daným typem zápasu.      EAT THE TURNBUCKLE     

Takže všichni šílenci tam venku poslouchejte, tenhle rok to, co se extrému týče, rozjedeme. S nadšením oznamujeme, že jedno z nejšílenějších show vůbec zostudí Trutnovské Bojiště. EAT THE TURNBUCKLE z USA budou na sobě rozbíjet sklo, stoly, židle a prolévat svou vlastní krev pro vaše pobavení. A k tomu všemu budou hrát zabijácký hardcore punk metal set! Připravte se na ultravoilence!!!   

PPTA   

Pro speciální wrestlingovou středu je jasné, že vystupující kapely budou s touhle show mít cosi společného. Jednou z nich budou maniaci PPTA. A doposud podle názvu jejich domovské web stránky je jasné, že wrestling je jejich život! WWW.WRESTLEMETAL.COM. Tohle nejsou žádný vořezávátka, aby bylo jasno! Jejich Bay Area Thrash styl vás slušně zahřeje na nadcházející pekelnou wrestling SHOW! Letos na Obscene Extreme Festivalu 2016!!!