Novinky

OEF STARTUJE UŽ ZA MĚSÍC!!!

Potkáme se už za měsíc. Koukněte na program prvního dne!!!

OEF fanzin - rozhovory

Rozhovory s Martinem z SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH, JASAD a GETS WORSE v angličtině.

NAUSEA ruší své vystoupení na OEF, ale GENERAL SURGERY říznou do živého!!!

Vyjádření NAUSEA "S velikou lítostí budeme my NAUSEA (CA) muset kvůli nepředvídaným okolnostem zrušit naši účast na letošním Obscene Extreme Festivalu 2015. ...

Týden do konce Předprodeje!!!

Posledních 7 dní do konce předprodeje!!!


Předprodej vstupenek na OBSCENE EXTREME 2015 :

OBSCENE EXTREME 2015 - PROGRAM

Středa 8. července 2015

14:00 - ????? FREAK festival + FREAK show

 


ICON OF EVIL aneb polská odpověď na BOLT THROWER!!!

Polská odpověď na BOLT THROWER zahraná s punkovou špinavostí? ICON OF EVIL! Jedna z top death metal kapel současnosti od našich severních sousedů. 

Smím prosit? Český cyber industrial grind tekno mazec!!! BBYB!!!

BBYB nebo pokud chcete BABAYABA je banda šílenců na neznámých látkách,která se na umění s názvem hudba rozhodla jít z úplně jiného konce. 

Ostrý grind core debut na OEF v podání MINDFUL OF PRIPYAT!!!

Trojice zkušených italských muzikantů založila vloni novou extrémní brusku s názvem MINDFUL OF PRIPYAT. A jejich debutní nahrávka zní opravdu skvěle! 

Německé gore-grind tango UxLxCxM poprvé na OEF!!!






UNDYING LUST FOR CADAVEROUS MOLESTATION, zkráceně UxLxCxM,je relativně mladá banda ze západního Německa. A Německo, to byla odjakživa úrodná půda pro hopsavé gore-grind formace.

Všechno zlé, je pro něco dobré. Aneb FOREVER UNDERGROUND!!! VITAL REMAINS!!!

Toto rčení se v tomto případě hodí opravdu dokonale. Možná již někdo z vás zachytil zprávy o tom, že INTERNAL BLEEDING zrušili své EU tour. Čertužel se to týká i našeho festivalu a v našich silách není možné to 
nijak ovlivnit.

Zahrát si na OEF!!!



Ti, kdo nás znají, tak dobře vědí, že od samého začátku festivalu podporujeme mladé a začínající kapely. 

69 dní!!! Jste připraveni???

STŘEDA - 8. July/červenec 2015

SEDEM MINUT STRACHU

DECHE-CHARGE

7 MINUTES OF NAUSEA

+ FREAK FEST!!!

REZERVACE PRO VIP KEMP!!!

Rezervujte si své místo ve VIP KEMPU pro větší komfort a bezpečí. Rezervace VIP kempu budou ukončeny 20.6.2015 - po tomto datu již nebude možné místo ve VIP kempu předem rezervovat, nicméně bude možné zaplatit za VIP kemp přímo u vstupu do VIP kempu až do naplnění kapacity.

Brutalita z Indonésie zmasakruje OEF!!! JASAD!!!

Nebudete vědět, co vás praštilo, až už bude pozdě. To už se stanete zombie, která se potácí směrem ke kotli, vábená šíleným nářezem a zvrhlým, rytmickým voláním do zbraní.

Chorobné, chorobné, chorobné - to je SQUIRTOPHOBIC!!!

Jsou jedním z nejvybranějších rakouských goregrindových počinů. Rozpadli se v roce 2014 a teď se vrací na trutnovské Bojiště se speciální show.

LAHAR thrash útok na OEF 2015!

!!

Kdopak by tuhle tuzemskou jihočeskou chásku neznal? Personální veletoče z poslední doby jsou snad minulostí, a tak se tohle písecké (a teď i částečně prachatické) komando vydalo na novou cestu, kde jednou ze zastávek bude i letošní Obscene Extreme 2015.

Grind rychlopalba v podání Amíků NAK'AY!!!



NAK'AY. Pokud vám tohle jméno ještě nic neříká, tak vězte, že po letošním Obscene Extreme festivalu si ho budete stoprocentně pamatovat! Duo dvou maniaků z USA, kteří produkují rychlý a prasácký old school grind core ve stylu ASSÜCK nebo WARSORE.

Tahle kapela neumí zpomalit!!! ALEA IACTA EST!!!



Mladá slovenská grind core krev, ALEA IACTA EST, předvede na letošním Obscene Extreme festivalu hotové peklo. Rychlost a brutalita, jedna z nejlepších současných kapel podzemní scény našich východních sousedů.



FEASTEM z Finska a jejich grind/hardcore sypec na OEF 2015!!!



Tuhle kapelu musíte stoprocentně znát nebo jste o ní alespoň už minimálně slyšeli. Prdelnakopávající grind z Finska. FEASTEM.