Novinky

Středa 8. července 2015 - NOISECORE NIGHT!!!

Kdybyste se vsadili, že Obscene Extreme už nemůže být extrémnější než již obvyklé, vynikající krupobití 66 kapel během 4 dní, tak byste v letošním ročníku 2015 přišli o den č.1!!!

Fastcore/grind palba z Holandska!!! MY MINDS MINE!!!

Zdá se to být téměř neuvěřitelné, ale tahle fastcore / grind kapela MY MINDS MINE z Holandska letos oslaví 20 let existence! Ovšem s desetiletou pauzou od roku 2002 do roku 2012, kterou si však téměř celá kapela zpestřila působením v další rychlé kapele BLOOD I BLEED.

Přidej si nás na Twitteru!!!

Halelujá, Obscene Extreme je konečně i na Twitteru!!!

Na jihu Švédska stále vládne d-beat/punk chaos!!! LAUTSTÜRMER!!!

Jak to vypadá, když se v kapele sejdou dva ex-členové a jeden člen kapely DRILLER KILLER, jste mohli naživo vidět již v r. 2011.

Obscene Extreme 2014 galerie je na světě!!!

Halelujá!!! Konečně je tady naše oficiální fotogalerie!!! Připomeňte si parádní atmosféru, která panuje Na Bojišti každý rok!!!

Další smrtonosná smečka Åkeho z Mob 47 – KORSFÄST!

!!

Ano! MOB 47 se vrací … eeeh. Teda pardon. Přišel vlastně čas pro jinou kapelu, ale s veteránskou postavou, která působí a působila právě v MOB 47 (a DISCARD a tak dále …). 

Další grind kapela, která vám zkontroluje chrup!

!! TEETHGRINDER!!!V posledních pár letech se na evropské grindové scéně vyskytlo několik nových kapel, které inspiraci pro svůj název zřejmě hledali v okouzlení z dentistických zákroků. Samozřejmě řádně patologických! 

Disciplína a gore grind zvrácenost ze Slovenska!!! ENEMA SHOWER!!!Podle ankety mezi mladými lidmi na Slovensku převládá názor, že G bod
 se nachází v anální oblasti, ...

SLOWLY WE ROT NA OEF 2015!!! OBITUARY!!!

Death metaloví velikáni z Floridy poprvé na OEF! Když jsme tehdy slyšeli na začátku 90.let Slowly We Rot, byl ten vokál Johna Tardyho k neuvěření a slyšet ty těžké a hutné kytarové fláky Trevora Perese bylo prostě dech beroucí. 

Japonské grind tornádo Unholy Grave nic nezastaví!!!

Je to tak. Tahle japonská grindcore legenda je nesmrtelná! Doslova! 

L-E-G-E-N-D-Á-R-N-Í japonská kapela na Obscene Extreme!!! S.O.B.!!!

Ano! A ještě jednou, ano! Podařilo se na Obscene Extreme dostat opravdového kultovního a legendárního headlinera! 

Veteránská goregrind kapela PUTRID OFFAL opět na scéně!!!

Posledních pár let (či měsíců) je ve znamení „backfromthedead“ kapel. Vsadím se, že během chvilky budete schopni vyjmenovat tolik kapel, že Vám na to nebudou stačit prsty na rukou. Jednou z dalších kapel, která stála u vzniku grindcore scény (speciálně ve Francii) jsou PUTRID OFFAL.

Kapela, která možná zagrinduje opravdu tam, kde to nebudete čekat!!! TEST!!!

Pokud dostojí své pověsti, tak tohle bude opravdová šílenost! Střípeček, který zapadne do celkové pestré mozaiky s titulem Obscene Extreme! 

Smrtelná technická smršť POSTHUMOUS BLASPHEMER na OEF!!!

Život, to jsou samá překvapení, a tito techničtí death metal blázni z hlavního města Běloruska, Minsku, jsou toho jasným důkazem. 

Co by byl gore/grind bez HEMDALE?Pamatuje si někdo z vás pražský koncert NYCTOPHOBIC, EXHUMED a HEMDALE, který proběhl v Praze v 90. letech v rámci Grind Over Europe II turné? Já už taky moc ne, ale bylo to peklo, to vím určitě. Jednou z kapel, které to tam tenkrát rozsekali, byli HEMDALE.

Leeds Power Violence!!! GETS WORSE!!!Leeds PowerViolence! GETS WORSE! Jedno z nejvíce skloňovaných jmen na současné mapě power violence/grind scény. Datum vzniku 2011. Na kontě v zainteresovaných kruzích ceněné samostatné sedmipalce a debutní desetipalec a aktuálně venku slit EP s FISSURE (také na OEF 2015!). 

Staré tváře okysličené novou krví na OEF 2015!!! PRIMARY RESISTANCE!!!

Jistě si mnozí z vás pamatují kultovní severomoravskou hardcore / grind kapelu DISFIGURED CORPSE? A právě na troskách této smečky (a pár dalších ... DEAF99 atp.) vznikla nová „mladá“ kapela podobného stylu PRIMARY RESISTANCE. Staří matadoři vs. mladá krev. 

BODYFARM soutěž má 3 výherce!!!

Možná nám nebudete věřit, ale obdrželi jsme jen a pouze správné odpovědi na naši soutěžní otázku a správná odpověď je : BODYFARM na své nové desce "The Coming Scourge" nahráli jako cover "Enter The Eternal Fire" od mocných BATHORY!!!

At war with emo … power violence/grind štýlo na OEF 2015!

!! FISSURE!!

Žánrem, který se významně zapisuje do análů Obscene Extreme festivalu je rozhodně i power violence / grind. Jedním z letošních vystupujících v tomto stylu budou i američtí FISSURE.