Charita

Dosud jsme prostřednictvím naší charitativní akce a s Vaší pomocí Lékařům Bez Hranic předali 992.181 Kč. DĚKUJEME!!!


OEF Charita 2013 - děkujeme!!!

Ve čtvrtek 25. 7. jsme opět po roce vyrazili do Prahy a určitě příjemně překvapili celou kancelář českého zastoupení Lékářů bez Hranic. Tento rok se nám podařilo shromáždit celých 101.958,- Kč a za to Vám všem, kteří jste tuhle akci podpořili, patří obrovský dík!!!

NAPALM DEATH + OBSCENE EXTREME pro Lékaře Bez Hranic!!!

Pokračujeme v podpoře našich oblíbenců!!! Další kolo charitativní akce pro Lékaře bez hranic!!!!

NASUM + OBSCENE EXTREME pro Lékaře Bez Hranic!!! Pokračování!!!

Limitovaná edice 200 kusů!!! Na festivalu se tohle tričko vyprodalo mimořádně rychle a na účet Lékařů bez Hranic jsme mohli předat 41.067,- Kč, s NASUM jsme se jednoduše dohodli, že uděláme dalších 100 triček...

Peníze pro Lékaře Bez Hranic!!!

V pátek 20.7. jsme vyrazili do Prahy a navštívili jsme kancelář Lékařů bez Hranic. Opravdu milé setkání a v kanceláři měli pochopitelně radost nad penězi, které jsme pro ně vybrali (celkem jsme předali 41.067,- Kč) a velice si váží všech, kteří si charitativní tričko zakoupili!!!

NASUM + OBSCENE EXTREME pro Lékaře Bez Hranic!!!

Jsme moc rádi, že Vám můžeme představit společný projekt švédských grinderů NASUM a OEF!!! Musíme říct, že naše domluva o téhle akci byla velice rychlá a vlastně jsme neřešili nic extra. Velice rádi by jsme podpořili Lékaře bez hranic, možna jste o této organizaci již slyšeli, za sebe mohu říct, že mají můj obdiv a respekt!