• GOSPEL OF THE FUTURE

GOSPEL OF THE FUTURE Czech Republic

GOSPEL OF THE FUTURE -

Info


Tak tady řádně zpomalíme a zatěžkáme beaty a riffy!!! Sludge není typickým stylem hraným na Obscene Extreme, ale i toto pomalé bahno dokáže být neuvěřitelně heavy. Česká banda GOSPEL OF THE FUTURE nám toto sludge řemeslo předvede na světové úrovni. Moravské kvarteto začalo po přelomu milénia jako Hard Core banda, ale stále zpomalovali a tak ve finále jednou v opravdu těžkém, pomalém sludge, postaveným na hardcorovém základu.

Ohlasy na koncerty a recenze na desky GOSPEL OF THE FUTURE posunují tyto maníky do první ligy extrémní muziky!!! To bahno, co na nás vylijí na OEF bude velmi těžké!!!

Bio

Bažina znovu vyvrhla své nejlepší plody: GOSPEL OF THE FUTURE jsou zpět!

Moravská kapela GOSPEL OF THE FUTURE patřila v letech 2004 až 2010 k tomu vůbec nejlepšímu, co zdejší scéna tvrdých kytar nabízela. Jejich nekompromisní sludgeový hukot a hypnotické rytmy přinášely naprosté hlukové opojení jak naživo, tak z desek. Ty kapela vydala dvě, ale záhy po vzniku té druhé, The Eclipse, se na prahu roku 2011 rozpadla. A zůstala po nich nezacelená rána. V roce 2019 se GOSPEL OF THE FUTURE vrátili, aby vám do ní nasypali popel z vyhořelých rašelinišť.Zakládající členy Aleše Medunu (bicí) a Jiřího „Ultrazvuka“ Spurného (kytara, zpěv) v sestavě doplnili již dříve hostující baskytarista Jiří Kos (basa) a zbrusu nový kytarista Lukáš Benešovský.

Návrat na pódia kapele po několika vystoupeních přerušila v roce 2020 covidová pandemie, ovšem pobyt ve studiu si GOTF rozhodně vzít nenechali a na přelomu roku 2020/2021 v Golden Hive studiu natočila materiál na novou desku, který vám představí na OEF pódiu.

Doom over Obscene!


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2010 Gospel of The Future – The Eclipse CD CD
2007 Gospel of The Future – s/t CD CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.