• WEHRMACHT

WEHRMACHT United States

WEHRMACHT - Drink Beer Be Free

Info


„Drink beer be free“, tak s tímto mottem se setkáváme už 30 let díky americké legendě thrashcorového běsu, a není to nikdo menší než WEHRMACHT!!! Myslíme, že tady není velkého představování potřeba, protože všichni maniaci napříč styly určitě mají a znají legendární nahrávky jako „Shaark Attack“ nebo „Biermacht“. Neskutečný mix thrash, speed metalu, hardcore a punku s kytarovou gymnastikou a blast beaty, které ve své době byly jedny z nejrychlejších vůbec, to je to čím je WEHRMACHT tak proslulý!!!

Vystoupení těchto bláznů bývají jedna velká párty, ovšem se skvělou hudební složkou a některá z těchto se stala, díky nahromaděnému šílenství, legendárními!!! V roce 2014 jsme měli možnost WEHRMACHT zhlédnout i na prknech OEF, kde rozpoutali pořádný kotel a po 5-ti letech rádi partu kolem Marca Sharka pozveme znova!!! My je totiž fakt žereme!!! A vy???

Bio

“Drink beer be free!!” This has been the motto for thrash legends Wehrmacht for over 30years.

With groundbreaking albums such as “Shark Attack” and “Biermacht”, Wehrmacht helped create the crossover scene with their version of speed metal, punk, thrash and beer. With guitar gymnastics and the fastest blast beats of the time, Wehrmacht took everything a step further by integrating massive amounts of alcohol. The result has been decades of madness and some of the most crazy live shows the crossover world has ever witnessed. Every Wehrmacht concert is a complete party and with thousands of initiated “shoe brothers and sisters” around the world, that party keeps getting bigger each year!!!


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2014 Stolen Thoughts split 7’ with Disintegrator
2014 The Complete Beer Soaked Collection 1985/1989 (Boxed Set)
2013 Wehrmacht Attacks Los Angeles! (Video)
2010 Fast as a Shark Attack EP
2010 Shark Attack/Biermacht
2010 Viva Sharko! (Boxed Set)
2009 Hardcore Classix!
1990 Vice Grip EP
1989 Biermacht LP
1987 Shark Attack LP
1986 Live at Pine St. Theatre DEMO
1986 Death Punk DEMO
1986 Beermacht DEMO
1985 Rehearsal '85 DEMO
1985 Blow You Away DEMO

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.