• WEEKEND NACHOS

WEEKEND NACHOS United States

WEEKEND NACHOS -

Info

Nemanželské dítě Infest a Agnostic Front, WEEKEND NACHOS, hrají hutný jako dehet se táhnoucí styl plný sludgeových přechodů a ničivých spodních tónů, čímž si tahle čtveřice z Illinois od vzniku v roce 2004 řekla o vydání nahrávek u legendárních amerických powerviolence labelů DEEP SIX a COWABUNGA.


Po příspěvku na 'THIS COMP KILLS FASCISTS', powerviolence a grindcorové kompilaci sestavené duchovním vůdcem AGORAPHOBIC NOSEBLEED a PIG DESTROYER Scottem Hullem, to naši uderní ďáblové podepsali u Relapse a v roce 2009 vydali brutální dlouhohrající 'UNFORGIVABLE' a 2011 'WORTHLESS'.


Připravte se na pořádný zářezy, páč WEEKEND NACHOS vás svým pekelným powerviolence/hardcore doženou k tomu, že budete na Bojišti drtit štěrk.

Bio

Weekend Nachos is a band from Dekalb, IL formed in 2004. The original lineup was John Hoffman, Adam Inverted, Ron and Andyzarian. Currently, the only remaining original members are John, the vocalist, and Andy on guitar. They are comprised now of Juan Ciudado, Byron Leuders on drums, Andy, and Drew Brown on bass. Thus far they have released the Torture EP (on John’s label Tooth Decay Records), a split with Chronic Bleeding Syndrome entitled It’s A Wonderful Life (on Force Fed Records), Punish and Destroy (an LP on Cowabunga Records), Unforgivable (an LP on Deep Six Records), Bleed (an EP on Relapse Records) and Worthless (an LP on Deep Six Records).


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
0 Worthless LP
0 Bleed EP
0 Unforgivable LP

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.