• UGRAKARMA 2ND SHOW

UGRAKARMA 2ND SHOW Nepal

UGRAKARMA 2ND SHOW -

Info


Po letošním vystoupení skvělé nepálské kapely Chepang na OEF jsme neváhali a zasekli dráp do této hornaté země a dalším jménem na OEF 2019 jsou skvělí horští death metalisté UGRAKARMA!!! Tito borci byli úplně první, kdo v Nepálu začali hrát death metal a položili jeho základní kameny v této zemi. Máme tedy co do činění s legendou stylu, která je tady už od roku 1999, kdy vydala demo kazetu „The Himalayan Metal of Death“!!! 


Kapela kolem bratrů Bikrama a Bijaye prožila i hibernaci mezi lety 2002 až 2012, ale vrátili se silnější než předtím a mini album „Mountain Grinders“ je toho skvělým důkazem!!! UGRAKARMA zavání jistou exotikou, ale jejich old school death metal skvěle obstojí ve srovnání i s těmi největšími veličinami stylu!!! A o tom Vás tato čtveřice přesvědčí na prknech OEF 2019!!! Himalájští barbaři útočí!!! UGRAKARMA!!!

Bio

Hailing from the nation of Nepal, UgraKarma has been unleashing aggressive and uncompromising Himalayan Metal of Death since the late nineties. As the first Death Metal band to spawn in Nepal, UgraKarma has helped keep the eternal fires of Metal burning in the Indian sub-continent. UgraKarma delivers ferocious, quick and no-frills Death Metal influenced by the early masters of Death/Black/Thrash/Grind. 

Following the reunion in 2012, UgraKarma is actively recording and playing live continually and without any pause, both inside Nepal and abroad. The band regularly assaults the masses with unrelenting metallic fury in bars, garages, small underground gigs, remote hilltops as well as large open-air festivals and tours.


Discography

no releases

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.