• TEDDY BEAR AUTOPSY

TEDDY BEAR AUTOPSY Czech Republic

TEDDY BEAR AUTOPSY - Action Boy

Info


Mezi legendami a kapelami hrajících spoustu let, Vám na OEF často představujeme i kapely čerstvé a neokoukané a to je právě tento případ!!! Nová česká bruska, TEDDY BEAR AUTOPSY, je tady totiž jen od roku 2015!!! Pochopitelně pánové v kapele ale žádní nováčci nejsou, protože kapela TEDDY BEAR AUTOPSY vznikla na troskách známých drtiček Negligent Collateral Collapse a Eardelete!!! 

A tito týpci doplnili sestavu na kvintet grinderů a natočili debutní album „BEAREVENGE“, čítající 18 songů drtícího HARD GORE, jak sami borci označují svůj styl!!! Po studiové práci se chlapi rozhodli vrhnout se na živé vystoupení a my jsme je rádi pozvali na prkna Obscene Extreme Festivalu, kde si borci střihnou svoje čtvrté, živé vystoupení!!! 

Bio

Skupina TEDDY BEAR AUTOPSY původně vznikla v roce 2015 jako projekt členů NCC/EARDELETE. Nakonec se ale sestava doplnila o zbývající členy, nahrála debutové album „BEAREVENGE” a po několika dalších měsících zkoušení bylo rozhodnuto vyrazit na pódia a songy prezentovat živě. V dnešní době je TBA skupina 5ti členů, které lze potkat i v dalších skupinách, jako je HIROŠIMA, MORDOTUA, SABATHORY nebo NEVER SAY NEVER. Stylově lze hudbu zařadit někde k mixu GORE GRINDU A DEATH METALU s HARD CORE vocalem.


Discography

Datum vydání Název nahrávky Média
2018 Druhé CD, na kterém se již pracuje / 2nd CD in the process/ CD
2016 Bearevenge CD

Komentáře

Uživatel musí být příhlášen, přihlášení uživatele.